Dat had ik nu net van de week, ik stond in een gameshop een demo van f-zero gx te spelen staan er een 3 tal jochies te kijken hoe ik het spel speel.tjempjun schreef op 13 november 2003 @ 16:46:
Daarbij komt ook het imago-probleem dat Nintendo nogsteeds heeft. Hoeveel jongere mensen (rond de 14 ofzo) willen geweldadigere spellen ipv een loodgieter met een rood mutsje en een waterkanon? Ook al is de gameplay nog zo geweldig, ze willen geen felle kleuren en 'knuffel'-achtige hoofdpersonen. Het lijkt wel of het tegenwoordig niet meer 'cool' is om een game te spelen zonder dat er bloed en geweld ofzo in voorkomt.
Zegt er een "goh kan je je tegenstander nog opblazen of kapot schieten ? "
Ik: Nee je raced alleen maar
Jochies onder elkaar: he dat is niks aan gta3/true crime etc.. is dan veeeeel leuker.
Oh wat ik die kut kinderen een rotschop willen verkopen zeg bah dom gezemel dat een spel niet leuk is als je niet alles en iedereen dood kunt maken