[PC] Colin McRae Rally 3.0

Pagina: 1 2 3 4 Laatste
Acties:
  • 1.202 views sinds 30-01-2008
  • Reageer

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 23:01
Afbeeldingslocatie: http://www.gamers4ever.net/users/MaRc0/CMR3/header.php

Colin McRae Rally 3.0
Afbeeldingslocatie: http://www.home.zonnet.nl/kooshordijk/cmr.gif

Deel 2 was misschien wel één van de beste, zoniet de beste, rallygame die we ooit voor de PC hebben gekend. Deel 1 benaderde de realiteit al aardig, maar deel 2 scheerde daar rakelings langs met mooiere graphics, beter geluid en betere controle. Na een aantal jaren wachten is het dan eindelijk zo ver. Het vervolg op het o zo goede deel 2 moet zo rond deze tijd in de winkels liggen en dan is het weer eens scheuren geblazen na zo'n lange tijd droog te staan. Rallygames zijn blijkbaar niet populair genoeg om ons er royaal van te voorzien, wat wij als rallygamers natuurlijk ten zeerste betreuren.

Om even de site van Colin McRae Rally 3 te quoten:
"Regen klettert op de voorruit en wordt door de ruitenwissers over de voorruit geveegd zodat het zicht bijna nul is. Je ziet de weg voor je niet meer, maar dat maakt niet uit, omdat je toch nog niet gestart bent. Op dit moment ben je volledig geconcentreerd, je voet staat op het gaspedaal, klaar voor vertrek. Wat er voor je ligt is een ander verhaal. Controle is alles. Jij bent Colin McRae."
Ik vond dit een mooi stukje verhaal dat ook echt de ware kracht van deze serie spellen weergeeft. Je kan je echt inleven in een rallyrijder, omdat het zo goed de realiteit benaderd. Ook zeker door de hardware mogelijkheden, bijvoorbeeld stuurtjes. Je waant je een echte rallyrijder als je plankgas geeft, je een zwieper aan je stuur geeft, deze vervolgens je hele bureau laat trillen en je net niet onderste boven valt als je door die greppel draait. Iets mooiers bestaat er toch niet?

Ik zal trouwens even uitleggen waarom ik een nieuw topic open, terwijl er eigenlijk al eentje over dit spel loopt. En nee, dat doe ik niet omdat ik topicstartgeil ben, maar omdat er (onder andere in dat andere topic) gevraagd werd om een nieuw topic, omdat het andere topic niet bepaald een goede startpost heeft en ook al een beetje gedateerd is. Een week geleden werd er al gevraagd of ik een nieuw topic wou openen, maar toen had ik geen tijd, nu wel dus vandaar.

Het vorige topic kan je trouwens hier vinden:
Colin McRae Rally 3 PC - mei 2003

Graphics
Afbeeldingslocatie: http://www.home.zonnet.nl/kooshordijk/cmr.gif

Colin McRae Rally 2.0 zag er al aardig gelikt uit, maar in twee jaar tijd (CMR2.0 werd in Oktober 2001 gerealesed) kan er natuurlijk heel wat gebeuren als het gaat om graphics. Al te veel veranderingen in graphics zijn er niet gemaakt, ook al ziet alles er natuurlijk wel wat strakker uit. De nieuwe mappen zien er overigens wel goed en gevarieerd uit, alleen het publiek ziet er nog steeds uit als een slecht uitgeprint stukje karton.
Om een voorbeeldje te geven van de graphics volgen hier wat screenshots:

Afbeeldingslocatie: http://www.stfu.nu/mindless/CMR3/cmr11.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.stfu.nu/mindless/CMR3/cmr22.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.stfu.nu/mindless/CMR3/cmr33.jpg

Afbeeldingslocatie: http://www.stfu.nu/mindless/CMR3/cmr44.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.stfu.nu/mindless/CMR3/cmr55.jpg Afbeeldingslocatie: http://www.stfu.nu/mindless/CMR3/cmr66.jpg

Alle screenshots zijn klikbaar voor een resolutie van 1024x768. Oorspronkelijk waren ze 1600x1200, maar dan werden de plaatjes een beetje te groot. Deze screenshots zijn overigens gemaakt door DinX, met alles op maximum en 6X AA en 16XAF aan, met zijn Radeon 9700 Pro.

Het spel is trouwens niet zo heel zwaar. Met een redelijke videokaart en 800 Mhz kom je best ver. Om alles op z'n maximum te spelen heb je uiteraard wel een stevig systeem nodig. De systeemeisen zijn als volgt:
  • [b]Minimum Requirements[/] - Windows 98SE/ME/2000/XP - DirectX 9 - Pentium III or Athlon at 750Mhz - 128Mb RAM - Supported 32Mb Graphics Card - DirectX 9 Compatible Sound Card [b]Recommended Requirements[/] - Windows 98SE/ME/2000/XP - DirectX 9 - Pentium 3/4 or Athlon at 1.4Ghz - 512Mb RAM - Supported 64Mb Graphics Card - DirectX 9 Compatible Sound Card
Sound
Afbeeldingslocatie: http://www.home.zonnet.nl/kooshordijk/cmr.gif

Iets wat wel redelijk veel veranderd is is het geluid, maar of dat helemaal positief te noemen valt laat ik in het midden. Wat ik ervan in de demo heb gehoord viel het mij nogal tegen. Het was net alsof er een vlieg rond je hoofd vloog, zo hoog was het geluid die je auto voortbracht. Ook het crashen zorgde niet bepaald voor goede soundeffects, maar dat kon ook aan mijn PC liggen, aangezien ik soms normaal geluid had en soms gewoon helemaal niks.

Het is te hopen dat er aan het geluid in de full version toch nog wel wat gesleuteld is, want ik had in Colin McRae Rally 2.0 eigenlijk niks aan te merken. Daar hoorde je zware motoren brullen als je plankgas gaf en ze kraken als je crashde.
En ook het geluid wat je bijrijder (instructeur) voortbrengt was in deel 2, naar mijn mening, toch wel een stuk beter. Het lijkt nu alsof hij op de achterbank een beetje in slaap valt met een boekje, in plaats van dat hij met je meeleeft en je op een realistische manier instructies geeft.

In de demo upgrade blijkt er trouwens een aantal dingen verbeterd te zijn aan het geluid, maar ook daarover heb ik nog niet erg veel positieve dingen gehoord.

Gameplay
Afbeeldingslocatie: http://www.home.zonnet.nl/kooshordijk/cmr.gif

Qua gameplay valt een rallygame natuurlijk zo te veranderen. Het enige wat er dan ook echt veranderd is aan de gameplay is de besturing. Met het toetsenbord is het dit keer best goed te besturen, al slipt je auto wel verdacht snel.
Met het stuurtje blijken er problemen te zijn, wat natuurlijk erg jammer is, aangezien je spellen zoals deze eigenlijk met een stuur móét spelen. De Force Feedback was bijvoorbeeld vrijwel verdwenen, voelde je in deel 2 nog een harde trilling als je ergens tegen aan botste, nu ging je stuur een beetje bewegen als je je auto total loss reed.
Hopelijk heeft niet iedereen er last van of komt Codemasters snel met een oplossing, want het zou zonde zijn dat als een spel met zoveel potentie om z'n voorganger te verbeteren de ondergang delft, doordat de besturing niet optimaal werkt met een stuur.

Links
Afbeeldingslocatie: http://www.home.zonnet.nl/kooshordijk/cmr.gif

Official Site: Colin McRae Rally 3.com
Developer: Codemasters
Screenshots: PC Screenshots
Auto's: CMR3 Auto's
Rally's: CMR3 Rally's
Colin McRae: Colin McRae Informatie
Downloads: Images, video's, wallpapers and more

Demo:
Official Site Download - Mirror [119 MB]
Demo Upgrade [23,6 MB]

[ Voor 10% gewijzigd door Hahn op 14-06-2003 17:11 ]

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bjk
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 07:21

Bjk

Damn ik heb de game, maar nu is net me radeon 9700 kapot. En kan ik hem dus niet testen, want dan krijg ik zwarte schermen :|.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McFlipp
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04-2023

McFlipp

24...

Nou lekker, installeer je het knalt ie meteen terug naar de desktop :(
Iemand een oplossing?

Geforce 4 Ti4200 met detonator 40.72
WinXp
Rest zie sig

Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Bjk
  • Registratie: Augustus 2002
  • Laatst online: 07:21

Bjk

Hmm mcflip heb hem met mijn ti 4200 getest, daar draaide hij perfect op ?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • The_FrankO
  • Registratie: November 2001
  • Niet online
McFlipp schreef op 14 juni 2003 @ 13:46:
Nou lekker, installeer je het knalt ie meteen terug naar de desktop :(
Iemand een oplossing?

Geforce 4 Ti4200 met detonator 40.72
WinXp
Rest zie sig
Geen oplossing voor :( Zelfde probleem hier. En we zijn niet de enige begreep ik :(

En waarom zou een Cheat genarator illegaal zijn :/ (na aanleiding vorige topic)

triest dat zie hier op GoT overal wel iets illegaals inzien...

iRacing Profiel | Mijn SimRig


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • bartaa
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 20-09 16:59

bartaa

Battlefield

nieuwere detonator drivers wellicht McFlipp ?? 43.45 of 44.03 !

Lian Li PC-P60 / Asus Maximus Hero / Intel i4770 / 16 Gb / Ati R9 290 / Asus ROG Strix XG35VQ


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henkus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:30
Ik zag het vragen naar die cheatcode generator nou niet direct als iets illegaals. Het is nou niet dat ik om een download link van de complete game vraag.

Maar ik heb hem inmiddels (op eigen kracht) gevonden.

Weet iemand wat de Cheat : Ford Super Focus doet

Mijn rig : https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1864567


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ravw
  • Registratie: Augustus 2000
  • Laatst online: 08:09
McFlipp schreef op 14 June 2003 @ 13:46:
Nou lekker, installeer je het knalt ie meteen terug naar de desktop :(
Iemand een oplossing?

Geforce 4 Ti4200 met detonator 40.72
WinXp
Rest zie sig
Ach ik heb hier het zelfde probleem :(

Alleen ik heb een ATI R 8500 Met Catalyst 3.4 Driver.

Maar werken ho maar :(

Systeem:AMD Ryzen 7 9800X3D ,RTX 5080 OC,FURY 64 GB DDR5-6000,ASUS TUF Gaming B850M-PLUS WIFI, SAMSUNG 990 EVO Plus 4 TB


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 11:55
Henkus schreef op 14 June 2003 @ 14:24:
Ik zag het vragen naar die cheatcode generator nou niet direct als iets illegaals. Het is nou niet dat ik om een download link van de complete game vraag.

Maar ik heb hem inmiddels (op eigen kracht) gevonden.

Weet iemand wat de Cheat : Ford Super Focus doet
ik zie het illegale er ook niet meteen aan hoor maargoed...

Over de cheat. Ik denk dat je Ford Focus wordt ge-upgrade naar een Super focus....

Dus sneller, betere wegligging etc... toch?

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McFlipp
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04-2023

McFlipp

24...

McFlipp schreef op 14 June 2003 @ 13:46:
Nou lekker, installeer je het knalt ie meteen terug naar de desktop :(
Iemand een oplossing?

Geforce 4 Ti4200 met detonator 40.72
WinXp
Rest zie sig
Oplossing gevonden, heb Vsync aangezet in Ricatuner bij Direct3D options.
Heb nu al eerste championship uitgespeeld :P

Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KillerB
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 04-09 10:36

KillerB

______

Hier werkt die dus alleen als ik de optie nosound en novideo erachter zet, maar dan heb ik dus geen geluid ;(
WMP9 en DX9 staan er al op.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

party42 schreef op 14 juni 2003 @ 15:02:
[...]


ik zie het illegale er ook niet meteen aan hoor maargoed...

Over de cheat. Ik denk dat je Ford Focus wordt ge-upgrade naar een Super focus....

Dus sneller, betere wegligging etc... toch?
Het is illegaal omdat je die cheats apart moet kopen :)
Bij DTM Race Driver was dit ook het geval. Zo kunnen ze bij Codemasters nog een extra'tje verdienen op het spel.

Je kan het in principe vergelijken met vragen achter een serial.
Al ben ik niet zeker of je ze moet kopen (iemand in het vorige topic zei van wel).

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

DinX schreef op 14 June 2003 @ 15:35:
[...]


Het is illegaal omdat je die cheats apart moet kopen :)
Bij DTM Race Driver was dit ook het geval. Zo kunnen ze bij Codemasters nog een extra'tje verdienen op het spel.

Je kan het in principe vergelijken met vragen achter een serial.
Al ben ik niet zeker of je ze moet kopen (iemand in het vorige topic zei van wel).
zie http://www.codemasters.com/bonuscodes/benelux.php

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sharkzor
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-09 21:04
DinX schreef op 14 juni 2003 @ 15:35:
[...]


Het is illegaal omdat je die cheats apart moet kopen :)
Bij DTM Race Driver was dit ook het geval. Zo kunnen ze bij Codemasters nog een extra'tje verdienen op het spel.

Je kan het in principe vergelijken met vragen achter een serial.
Al ben ik niet zeker of je ze moet kopen (iemand in het vorige topic zei van wel).
volgens mij is het wel legaal. zelfde dat als je je simlock unlock code met map files enzo genereert, daz ook volgends de weg legaal.

enigste wat je doet is een berekening loslaten op de code die je van het spel krijgt...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:58

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

demo valt terug naar destop als hij menu wilt laden is er een fix voor ?

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

BruceLee schreef op 14 June 2003 @ 16:03:
demo valt terug naar destop als hij menu wilt laden is er een fix voor ?
Colin McRae Rally 3 Demo Upgrade

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:58

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

die heb ik ook al

hij stopt na dat 95 % af gedoe dan gaat ie weer naar win

heb detonator 44.03

[ Voor 77% gewijzigd door BruceLee op 14-06-2003 16:10 ]

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

sharkzor schreef op 14 June 2003 @ 15:44:
[...]

enigste wat je doet is een berekening loslaten op de code die je van het spel krijgt...
Zoals een berekening loslaten op je naam bij een keygen :{
Ze staan te koop op de CMR 3 site dus denk ik niet dat dit de bedoeling is.

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WooK
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 26-07 16:04

WooK

PC in de soep? Heerlijk!

Klopt het dat je die voortgangsmeter en die toerenteller niet uit kan doen:? Ik kan het nergens vinden in de game...

I'm not as think as you stoned I am


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:58

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

hoe kan je nog proberen dat het werk -sound ? ofzo of wat was t

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

BruceLee schreef op 14 juni 2003 @ 16:09:
die heb ik ook al

hij stopt na dat 95 % af gedoe dan gaat ie weer naar win

heb detonator 44.03
McFlipp schreef op 14 June 2003 @ 15:07:
[...]

Oplossing gevonden, heb Vsync aangezet in Ricatuner bij Direct3D options.
Heb nu al eerste championship uitgespeeld :P

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:58

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

en hoe zet ik het aan het lieft zonder riva tuner

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henkus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:30
Ik heb het spel vanmorgen geinstalleerd mijn eerste indrukken zijn:

1. Force Feedback (welke) er is (bijna) geen FFB
2. Graphics : OK (Ralli Sport Challenge is veel beter)
3. Gameplay: OK
4: Op een resolutie van 1152x864 heb ik met een gamepad (thrustmaster firestorm) een frame rate van ongeveer 43 fps. (maakt niet uit of vibration aan of uit staat)
5. Met mijn MS FFB Steering Wheel valt dit terug tot zo'n 25 fps (maakt niet uit of vibration aan of uit staat). Dit is vreemd. Tijd voor de 1e patch??

Algemene indruk: Redelijk spel alleen jammer dat er haast geen force feedback is en dat het gebruik van het stuurwiel (zelfs zonder FFB) een framedrop van bijna 20 fps veroorzaakt.

Heeft iemand anders ook dit probleem. Het stuurwiel is overigens pas een maand oud en in andere games heb ik er geen problemen mee.

Mijn rig : https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1864567


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sharkzor
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-09 21:04
Henkus schreef op 14 juni 2003 @ 16:37:
Ik heb het spel vanmorgen geinstalleerd mijn eerste indrukken zijn:

1. Force Feedback (welke) er is (bijna) geen FFB
2. Graphics : OK (Ralli Sport Challenge is veel beter)
3. Gameplay: OK
4: Op een resolutie van 1152x864 heb ik met een gamepad (thrustmaster firestorm) een frame rate van ongeveer 43 fps. (maakt niet uit of vibration aan of uit staat)
5. Met mijn MS FFB Steering Wheel valt dit terug tot zo'n 25 fps (maakt niet uit of vibration aan of uit staat). Dit is vreemd. Tijd voor de 1e patch??

Algemene indruk: Redelijk spel alleen jammer dat er haast geen force feedback is en dat het gebruik van het stuurwiel (zelfs zonder FFB) een framedrop van bijna 20 fps veroorzaakt.

Heeft iemand anders ook dit probleem. Het stuurwiel is overigens pas een maand oud en in andere games heb ik er geen problemen mee.
dat stuur/ffb probleem heeft iedereen. en daarmee bedoel ik dus echt IEDEREEN. ik vraag me ook af of ze het daar bij codemasters uberhaupt wel getest hebben :?

wat ook kan voorkomen: krakend geluid, en het niet kunnenen spelen van de championship mode (soms op te lossen door v-sync aan te gooien)

dan crasht ie bij mij ook nog eens terug naar de desktop na het 1e scherm... lekker dit spel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 11:55
DinX schreef op 14 June 2003 @ 15:35:
[...]

Het is illegaal omdat je die cheats apart moet kopen :)
Bij DTM Race Driver was dit ook het geval. Zo kunnen ze bij Codemasters nog een extra'tje verdienen op het spel.
offtopic:
ik vind dat pas echt illegaal... beetje geld verdienen met cheats... tsk

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

party42 schreef op 14 June 2003 @ 16:46:
[...]


offtopic:
ik vind dat pas echt illegaal... beetje geld verdienen met cheats... tsk
Valt mee... Als je gewoon de game speelt kun je ook alles unlocken :)

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 07:58
Damn... waar zet je dat V-Sync aan? In Riva Tuner vind ik niets en in eigenschappen etc ook niet =/

* ephymerous word gek van die crash bij het opstarten na het filmpje :(

[ Voor 25% gewijzigd door ephymerous op 14-06-2003 17:18 ]

XXXVI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 11:55
daimn

als je die eerste championship hebt gehaald dan valt de tweede behoorlijk tegen met die klote ford focus... Computer zette de level bij mij dan ook automatisch op "hard"

Rest heeft allemaal een Impreza en die bakken zijn toch behoorlijk sneller....

Iemand tips?

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stefke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19-09 19:48
party42 schreef op 14 June 2003 @ 16:46:
[...]


offtopic:
ik vind dat pas echt illegaal... beetje geld verdienen met cheats... tsk
natuurlijk niet. Het slaat nergens op, oke. Zeker als een spel zo bagger is als DTM Race Driver

[ Voor 53% gewijzigd door Stefke op 14-06-2003 17:47 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McFlipp
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04-2023

McFlipp

24...

sharkzor schreef op 14 juni 2003 @ 16:44:
[...]


dat stuur/ffb probleem heeft iedereen. en daarmee bedoel ik dus echt IEDEREEN. ik vraag me ook af of ze het daar bij codemasters uberhaupt wel getest hebben :?

wat ook kan voorkomen: krakend geluid, en het niet kunnenen spelen van de championship mode (soms op te lossen door v-sync aan te gooien)

dan crasht ie bij mij ook nog eens terug naar de desktop na het 1e scherm... lekker dit spel
Laatst was er iemand in het FS2002 topic, die slechte prestaties had met zijn nieuwe P4 3,06Ghz. Hij had alles goed geinstalleerd, laatste drivers etc etc
Wat bleek nou, zijn joystick (MS Sidewinder 2 FFB) nam 50% CPU resources in als hij hem bewoog!! 8)7
De oplossing was geloof ik andere drivers voor dat ding, toen was die 50% CPU gebruik weg, en kon ie lekker op volle snelheid gamen :) (exacte oplossing, weet ik niet meer, maar dacht dat het drivers waren, maar pin me er niet op vast)

Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

USA Special Stage 3

Mitsubishi Lancer Evo VII

03:00.30

Lekker rond getal en dat is echt de stage :)

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Heb problemen met het geluid. De eerste 10 seconde gaat het goed maar daarna lijkt het wel alsof nicky grist een ballon vol helium heeft ingeademd en ook het geluid van de motor is niet meer om aan te horen... Iemand anders ook dit probleem?

Daarnaast klapt het spel er bij mij ook regelmatig uit...

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 11:55
probleem met het geluid is bij mij opgelost door de laatste Creative drivers te installeren (als je een Live hebt).

Zie ook:
Krakend geluid bij DTM/CMR3

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 11:55
SideSwipe_XP schreef op 14 juni 2003 @ 21:01:
USA Special Stage 3

Mitsubishi Lancer Evo VII

03:00.30

Lekker rond getal en dat is echt de stage :)
fok
da's niet verkeerd

zelfde auto

kom ik op 3:05:28

daimn. Jij nog 5 seconden sneller. Ik doe nog automatic. Scheelt dat?

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

Met al die tijden die worden/gaan gepost worden, is het niet een goed idee om een site te maken waar we deze kunnen ingeven, en dan kunnen sorteren enzo ?
Ik kan er misschien wat werk in steken na m'n examens (binnen 10 dagen heb ik gedaan).

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McFlipp
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04-2023

McFlipp

24...

Is er niet ergens een site waar duidelijk staat uitgelegd wat alle opties bij de "car setup" precies voor effect enzo hebben? (en dan niet de handleiding :P)
Want zijn nogal wat opties en ik weet niet echt precies wat ik nou anders moet instellen zeg maar :)

Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KillerB
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 04-09 10:36

KillerB

______

Wie er problemen houdt met het eruit vliegen tijdens het opstarten ookal is alle software van cd3 geïnstalleerd, zou even de ACE mega Codec pack moeten installeren. Bij mij loste dat het op.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • armageddon_2k1
  • Registratie: September 2001
  • Laatst online: 27-07 10:18
Ik krijg een beetje de indruk dat Codemasters zijn reputatie a/h vernaggelen is op de PC...jammer :'(

Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McFlipp
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04-2023

McFlipp

24...

armageddon_2k1 schreef op 14 juni 2003 @ 23:43:
Ik krijg een beetje de indruk dat Codemasters zijn reputatie a/h vernaggelen is op de PC...jammer :'(
Mwah met DTM Race Driver wel (IMHO). Maar wanneer je CMR3.0 eindelijk speelt (:P) is het echt genieten hoor! Iig mijn dunk van Codemasters is weer een stuk omhoog gegaan na de diepe val van DTM Race Driver...

Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

party42 schreef op 14 juni 2003 @ 22:02:
[...]


fok
da's niet verkeerd

zelfde auto

kom ik op 3:05:28

daimn. Jij nog 5 seconden sneller. Ik doe nog automatic. Scheelt dat?
Zou best kunnen... En niet te hard op de haiprins af gaan.

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • duncanvdlinden
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-02 21:08
ik heb daarnet even colling mcrae gespeelt op m'n 1500xp 512mbsdram gf2ti bak en het loopt heerlijk vloeiend. op 800x600x32 16bit zbuffer en graphics op high. hoger heb ik nog niet geprobeerd.
het spel is mooi om re zien maar de handling is nog ff wennen en veel moeilijker als cmr2. ik maak gebruik van het toetsenbord.
ik denk dat bij het 3e deel meer naar de handling met stuurtjes is gekeken.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:58

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

hoe zet ik vsync aan in direct 3d
( liefst zonder rivatuner )

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cue
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 15-09 09:01

cue

ben ik ook benieuwd naar...hier klapt ie er ook uit na begin filmpje.. :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BruceLee
  • Registratie: Januari 2002
  • Laatst online: 00:58

BruceLee

i9 9900K - Geforce 4080 RTX

bij mij klapt hij er al uit na 95 % porcent demo

Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Cue schreef op 15 June 2003 @ 12:53:
ben ik ook benieuwd naar...hier klapt ie er ook uit na begin filmpje.. :?
KillerB schreef op 14 June 2003 @ 22:45:
Wie er problemen houdt met het eruit vliegen tijdens het opstarten ookal is alle software van cd3 geïnstalleerd, zou even de ACE mega Codec pack moeten installeren. Bij mij loste dat het op.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

BruceLee schreef op 15 June 2003 @ 12:27:
hoe zet ik vsync aan in direct 3d
( liefst zonder rivatuner )
Dit kan meestal in je drivers.
Anders heb je RivaTuner of een ander tweakprogje nodig.

[ Voor 4% gewijzigd door Verwijderd op 15-06-2003 13:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Ik heb hem nu ook, race't best lekker, ffeedback op m'n momo doet het perfect na handleiding gelezen te hebben. Wat is jullie beste tijd op usa ss1?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • McFlipp
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 22-04-2023

McFlipp

24...

BruceLee schreef op 15 June 2003 @ 12:27:
hoe zet ik vsync aan in direct 3d
( liefst zonder rivatuner )
Je hoeft rivatuner maar 1 keer te draaien hoor...
Het wordt gewoon opgeslagen in het register, dus je hoeft rivatuner niet de hele tijd te draaien...
Ik snap niet wat jullie tegen rivatuner hebben :)
(waar je het zonder rivatuner kan doen weet ik niet)

Mijn Airliners.net foto's
A bird in the hand is worth two in the bush - Aesop


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sharkzor
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-09 21:04
hier http://www.codemasters.com/support/faqs.php?gameid=1151
staan wat oplossingen voor de problemen.

die crasht to desktop oplossing werkte helaas niet bij mij

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • AcXeller
  • Registratie: Mei 2002
  • Niet online
Verwijderd schreef op 15 juni 2003 @ 14:05:
Ik heb hem nu ook, race't best lekker, ffeedback op m'n momo doet het perfect na handleiding gelezen te hebben. Wat is jullie beste tijd op usa ss1?
Wat heb jij dan gelezen dat het ineens zo perfect is ?

Mijn YouTube kanaal


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

Verwijderd schreef op 15 June 2003 @ 14:05:
Ik heb hem nu ook, race't best lekker, ffeedback op m'n momo doet het perfect na handleiding gelezen te hebben. Wat is jullie beste tijd op usa ss1?
gisteren even geprobeerd 2:59.67

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Henkus
  • Registratie: November 2001
  • Laatst online: 21:30
McFlipp schreef op 14 June 2003 @ 18:00:
[...]

Laatst was er iemand in het FS2002 topic, die slechte prestaties had met zijn nieuwe P4 3,06Ghz. Hij had alles goed geinstalleerd, laatste drivers etc etc
Wat bleek nou, zijn joystick (MS Sidewinder 2 FFB) nam 50% CPU resources in als hij hem bewoog!! 8)7
De oplossing was geloof ik andere drivers voor dat ding, toen was die 50% CPU gebruik weg, en kon ie lekker op volle snelheid gamen :) (exacte oplossing, weet ik niet meer, maar dacht dat het drivers waren, maar pin me er niet op vast)
Het vreemde is dat mijn MS FFB Steering wheel bij andere games geen problemen geeft.
Bij bijv. DTM speel ik met stuur en FFB op een reso van 1600x1200 met dik 50 fps.

Bij CMR3 heb ik met een gamepad (met of zonder FFB) ongeveer een 43 fps, schakel ik over naar mijn stuur dropt mijn framerate naar 25 tot maar liefst 18 fps afhankelijk of ik FFB wel of niet inschakel.

Ik begrijp niet dat zonder FFB, alleen het switchen van imput device een framedrop van 50% geeft.

Iedereen die met een stuur speelt: probeer het een met het toetsenbord op gamepad en laat eens weten of je ook zo'n grote terugval in performance hebt.

Mijn rig : https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1864567


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • sharkzor
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 20-09 21:04
Henkus schreef op 15 juni 2003 @ 17:17:
[...]


Het vreemde is dat mijn MS FFB Steering wheel bij andere games geen problemen geeft.
Bij bijv. DTM speel ik met stuur en FFB op een reso van 1600x1200 met dik 50 fps.

Bij CMR3 heb ik met een gamepad (met of zonder FFB) ongeveer een 43 fps, schakel ik over naar mijn stuur dropt mijn framerate naar 25 tot maar liefst 18 fps afhankelijk of ik FFB wel of niet inschakel.

Ik begrijp niet dat zonder FFB, alleen het switchen van imput device een framedrop van 50% geeft.

Iedereen die met een stuur speelt: probeer het een met het toetsenbord op gamepad en laat eens weten of je ook zo'n grote terugval in performance hebt.
ik ben er van overtuigt dat iedereen (100%) er last van heeft.
of je moet een of ander brak stuur hebben zonder ffb...
ik kan het helaas niet meer testen. hier start ie niet meer op :( zelfs de demo niet. morgen ffe win2k er weer op knallen :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Copyman
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21-09 13:22

Copyman

Dode muis

party42 schreef op 14 June 2003 @ 22:02:
[...]

fok
da's niet verkeerd

zelfde auto

kom ik op 3:05:28

daimn. Jij nog 5 seconden sneller. Ik doe nog automatic. Scheelt dat?
SideSwipe_XP heeft hier bij mij thuis op USA SS3 vanmiddag met de lancer (automatic en toetsenbord) 2:58:04 gereden. :)

en 2:48:55 met de RS200 :P

Zeer belangrijke informatie: Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

Copyman schreef op 15 June 2003 @ 19:16:
[...]


SideSwipe_XP heeft hier bij mij thuis op USA SS3 vanmiddag met de lancer (automatic en toetsenbord) 2:58:04 gereden. :)

en 2:48:55 met de RS200 :P
O-)

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • duncanvdlinden
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-02 21:08
2:58 eerste level :) ik weet niet of het snel is maar ik ben nog een beetje aan het wennen aan het spel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jap
  • Registratie: Juni 2001
  • Laatst online: 09-09 18:46

Jap

No worries

Wat ik nog wel ontzettend jammer vind is dat cmr3 geen multiplayer over netwerk/internet heeft :'( daar kwam ik (pas) achter toen ik 2 pc's lekker geinstalled had met crossje kabeltje verbonden en lekker netwerk ingesteld had en toen pas op zoek ging naar de mplayer functie :'(

[ Voor 9% gewijzigd door Jap op 15-06-2003 20:09 . Reden: z i n s opbouw ]

Nieuws en informatie over IPv6 @ Fix6.net | Hosting met IPv6 nodig? Bekijk de IPv6-hosters lijst op Fix6.net/ipv6-webhosting


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

duncanvdlinden schreef op 15 June 2003 @ 20:00:
2:58 eerste level :) ik weet niet of het snel is maar ik ben nog een beetje aan het wennen aan het spel.
Eerste level van welk land ?

En zijn er nu mensen die het een goed idee zouden vinden om een ranking-site te maken voor de cmr3'ende gotters ?
Jap schreef op 15 June 2003 @ 20:07:
Wat ik nog wel ontzettend jammer vind is dat cmr3 geen multiplayer over netwerk/internet heeft :'( daar kwam ik (pas) achter toen ik 2 pc's lekker geinstalled had met crossje kabeltje verbonden en lekker netwerk ingesteld had en toen pas op zoek ging naar de mplayer functie :'(
In het vervolg misschien eerst het spel bekijken voor je je halve huis overhoop haalt :+

[ Voor 40% gewijzigd door DinX op 15-06-2003 20:29 ]

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

duncanvdlinden schreef op 15 juni 2003 @ 20:00:
2:58 eerste level :) ik weet niet of het snel is maar ik ben nog een beetje aan het wennen aan het spel.
Met een stuurtje? Dan nog even oefenen ;)

M'n record is op usa ss1 02:36:09, ik verlies veel te veel tijd op dat bruggetje, waar je moet slalommen :( Ik moet ook nog oefenen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

Beeld ik me dat gewoon in, of gaat het in track mode allemaal veel makkelijker dan championship mode ?

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

Verwijderd schreef op 15 June 2003 @ 20:53:
[...]

Met een stuurtje? Dan nog even oefenen ;)

M'n record is op usa ss1 02:36:09, ik verlies veel te veel tijd op dat bruggetje, waar je moet slalommen :( Ik moet ook nog oefenen.
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/wr7840/usa-stage1.jpg
Met 1 grote fout :) Het kan sneller...

en USA Stage 3 onder de 2.58 :)

Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/wr7840/usa-stage3.jpg

:*)

[ Voor 13% gewijzigd door SideSwipe op 15-06-2003 21:18 ]

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

SideSwipe_XP schreef op 15 juni 2003 @ 21:09:
[...]

[afbeelding]
Met 1 grote fout :) Het kan sneller...
Dat ziet er goed uit :), zo maar weer eens wat racen. Is er eigenlijk verschil tussen de auto's, ik zie dat je met de mitsubishi rijd, is tie sneller dan de ford?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

Verwijderd schreef op 15 June 2003 @ 21:18:
[...]

Dat ziet er goed uit :), zo maar weer eens wat racen. Is er eigenlijk verschil tussen de auto's, ik zie dat je met de mitsubishi rijd, is tie sneller dan de ford?
Ik vindt de Mitsubishi de betere auto van de 2, want deze ligt in bochten beter op de weg :) Ook issie veel stabieler .

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

SideSwipe_XP schreef op 15 June 2003 @ 21:19:
[...]

Ik vindt de Mitsubishi de betere auto van de 2, want deze ligt in bochten beter op de weg :) Ook issie veel stabieler .
wow, dat is een stabiele auto! die ford drift helemaal weg in de bochten daar heb je bij de Mitsubishi helemaal geen last van, in de eerste ronde reed ik daarom steeds tegen de binnenbocht aan :) Nu zit ik op 2:30:54, ik verlies veel tijd bij het rijden op het zand, in de meeste bochten heb ik dan geen controle over auto en drift heel de achterkant weg, is dat omdat ik veel te snel de bocht in ga, of moet je echt remmen in een bocht?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

Verwijderd schreef op 15 June 2003 @ 21:50:
[...]

wow, dat is een stabiele auto! die ford drift helemaal weg in de bochten daar heb je bij de Mitsubishi helemaal geen last van, in de eerste ronde reed ik daarom steeds tegen de binnenbocht aan :) Nu zit ik op 2:30:54, ik verlies veel tijd bij het rijden op het zand, in de meeste bochten heb ik dan geen controle over auto en drift heel de achterkant weg, is dat omdat ik veel te snel de bocht in ga, of moet je echt remmen in een bocht?
Gooi de auto voor insturen van de bocht even de andere kant op en dan de bocht in. Hierdoor zal je achterkant wat uitbreken en kom je sneller door de bochten :)
Voorbeeld:
Afbeeldingslocatie: http://members.home.nl/wr7840/voorbeeld.jpg

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Echt wel een grote verbetering tov versie 2 vind ik, vooral qua besturing.
Enige wat ik niet erg realistisch vind, is hoe de auto zich gedraagt op de verharde weg, de auto zweeft er als het ware over zoals bij het rijden op gravel. De auto behoudt dus niet mooi z'n lijn, zelfs bij het sturen bij erg lage snelheden.

Wat ik me ook afvraag, of het mogelijk is om met een andere auto dan de Ford te rijden in championship mode?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • WooK
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 26-07 16:04

WooK

PC in de soep? Heerlijk!

WooK schreef op 14 June 2003 @ 16:19:
Klopt het dat je die voortgangsmeter en die toerenteller niet uit kan doen:? Ik kan het nergens vinden in de game...
niemand hier verder nog over gehoord...

I'm not as think as you stoned I am


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Stefke
  • Registratie: December 2000
  • Laatst online: 19-09 19:48
Klopt het dat je die méér dan vervelende tussensequences niet uit kunt zetten? :(

Trouwens, een fatsoenlijk dashboard had ook best gemogen in dit spel. Met echt werkende meters...dit dash is CMR2 nog onwaardig :r

[ Voor 3% gewijzigd door Stefke op 15-06-2003 23:25 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vos
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-09 20:49

Vos

AFCA

doet enter nix ?

#36


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vos
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-09 20:49

Vos

AFCA

ik heb hier met mijn momo een deadzone van 20/25 graden ofsow, niet te rijden
zal eens wat met de instellingen van de joystick zelf gaan rommelen want ingame is het niet te veranderen
met andere race games no probs

#36


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cue
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 15-09 09:01

cue

pfff wat is het geluid in deze versie er op achteruit gegaan zeg... motor geluid is alles behalve realistisch...

heeft iedereen hier last van :?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vos
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-09 20:49

Vos

AFCA

Cue schreef op 16 juni 2003 @ 01:11:
pfff wat is het geluid in deze versie er op achteruit gegaan zeg... motor geluid is alles behalve realistisch...

heeft iedereen hier last van :?
het knettert lekker, vind het wel ok
ik weet nie hoe het bij jou klinkt

#36


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Verwijderd schreef op 15 June 2003 @ 23:17:
Wat ik me ook afvraag, of het mogelijk is om met een andere auto dan de Ford te rijden in championship mode?
neen

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Weet iemand soms voor welke videokaart dit spel geoptimaliseerd is?

[ Voor 66% gewijzigd door Verwijderd op 16-06-2003 09:05 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • party42
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 08-09 11:55
Copyman schreef op 15 juni 2003 @ 19:16:
[...]


SideSwipe_XP heeft hier bij mij thuis op USA SS3 vanmiddag met de lancer (automatic en toetsenbord) 2:58:04 gereden. :)

en 2:48:55 met de RS200 :P
Misschien is het leuk (ook al eerder genoemd) om even een website te maken waar we dit soort zaken kunnen bijhouden? Ik zit nu door het topic te worstelen om tijden te vinden (en het is nu nog maar 3 pagina's...)

Any thoughts?

Everyday's an endless stream, of cigarettes and magazines...


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

party42 schreef op 16 June 2003 @ 09:19:
[...]


Misschien is het leuk (ook al eerder genoemd) om even een website te maken waar we dit soort zaken kunnen bijhouden? Ik zit nu door het topic te worstelen om tijden te vinden (en het is nu nog maar 3 pagina's...)

Any thoughts?
* SideSwipe vindt het best. :)

Even over het geluidsprobleem:

Linkje naar Codemasters forum

Kleine quote:
I had the same problems too.
I solved it by setting the hardware acceleration for my soundcard to low (DxDiag -> Sound, second setting to the left).
Werkt hier perfect. :)

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Copyman
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 21-09 13:22

Copyman

Dode muis

Oftewel, voor mensen met geluidsproblemen:

Geluidsproblemen?
Afbeeldingslocatie: http://www.home.zonnet.nl/kooshordijk/cmr.gif

Ga naar je Configuratiescherm, ga hier naar Geluiden en audioapparaten, daar aangekomen ga je naar het tabje Audio, klik daar in het vakje van Afspelen van geluid op Geavanceerd.... Ga hier dan naar het tabje Prestaties en zet vervolgens daar de Hardwareversnelling op Basisversnelling.
Dit helpt voor vele mensen die dit geluidsprobleem hebben. Hopen dat de patch dit ook fixt, zodat je je hardwareversnelling weer normaal kan zetten.

[edit]
Misschien makkelijk om dit ff in de eerste post te zetten. :)

[ Voor 74% gewijzigd door Copyman op 16-06-2003 11:08 . Reden: edit ]

Zeer belangrijke informatie: Inventaris


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

net ff wat zitten raggen met me impreza :)

Afbeeldingslocatie: http://team.servicez.org/impreza1.JPG
Afbeeldingslocatie: http://team.servicez.org/impreza.JPG

[ Voor 23% gewijzigd door Verwijderd op 16-06-2003 10:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • duncanvdlinden
  • Registratie: Juli 2001
  • Laatst online: 26-02 21:08
ik rij eerste track van cmr 3.0, 2.47, is dat snel :?

[ Voor 8% gewijzigd door duncanvdlinden op 16-06-2003 11:08 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

SideSwipe_XP schreef op 15 June 2003 @ 22:17:
[...]

Gooi de auto voor insturen van de bocht even de andere kant op en dan de bocht in. Hierdoor zal je achterkant wat uitbreken en kom je sneller door de bochten :)
Voorbeeld:
[afbeelding]
Dank je voor de goeie tip! die ga ik vanavond meteen uitproberen. Gisterenavond nog m'n record verbeterd, nu 2:28:50 :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • ephymerous
  • Registratie: Mei 2002
  • Laatst online: 07:58
Hmmm, zo'n site zal leuk zijn :)

Ik kan net beginnen met spelen, eindelijk crashed ie niet meer, maar nu is het geluid brak dus ff nieuwste live drivertjes zoeken en hardware acc op low zetten :)

* ephymerous keeps you all in touch ;)

XXXVI


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • BonBon
  • Registratie: Oktober 2000
  • Laatst online: 17-06-2010
Verwijderd schreef op 16 June 2003 @ 11:12:
[...]

Dank je voor de goeie tip! die ga ik vanavond meteen uitproberen. Gisterenavond nog m'n record verbeterd, nu 2:28:50 :)
Die stuurtechniek hoort gewoon bij de basisvaardigheden die je
hoort te kennen als rallyrijder. Daar is niks nieuws aan. ;)
Soms heb ik mijn twijfels bij het gebruik van de handrem
bij kleine auto's, vaak kom je een bocht sneller door door iets zachter
in te rijden en scherper in te sturen. (Probeer maar met je eigen auto >:) )

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • xerix
  • Registratie: Januari 2001
  • Laatst online: 10-12-2020
duncanvdlinden schreef op 16 June 2003 @ 11:08:
ik rij eerste track van cmr 3.0, 2.47, is dat snel :?
nee

vtec just kicked in yo!


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweak_master
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 19-09 11:28
BonBon schreef op 16 juni 2003 @ 11:28:
[...]


Die stuurtechniek hoort gewoon bij de basisvaardigheden die je
hoort te kennen als rallyrijder. Daar is niks nieuws aan. ;)
Soms heb ik mijn twijfels bij het gebruik van de handrem
bij kleine auto's, vaak kom je een bocht sneller door door iets zachter
in te rijden en scherper in te sturen. (Probeer maar met je eigen auto >:) )
Jah, de meeste kleine auto's trekken vooraan, net zoals de super1600's...
Voor WRC's (=4x4) en Super1600's heb je dus een compleet verschillende rijstijl en stuurtechniek nodig... Bij WRC's ben je sneller je handrem aan het gebruiken omdat je door de 4x4 als het ware even verder kunt glijden en terug rechtkomen met vol vermogen...voorwielaandrijving is een ander paar mouwen: indien je de handrem nu eenmaal moet gebruiken omdat de bocht gewoon te nauw is, is het noodzakelijk om je wagen onmiddelijk recht op het verlengde van de nieuwe weg te "gooien". Doordat de achterwielen niet slippen, maar gewoon volgen, verlies je veel vermogen als je schuin komt te liggen en de voorwielen de wagen eerst nog moeten "rechttrekken"...Super1600's hebben veel vermogen en kunnen dus toch redelijk met de handrem werken, in tegenstelling met bvb de "Saxo challenge"... daarom is het ook sneller om met voorwielaandrijving de beste lijn te zoeken, en zo weinig mogelijk de handrem te gebruiken.
Sommigen zullen mijn uitleg niet begrijpen, maar ik ben er zeker van dat elke echte rallyrijder het met mij eens is ;)

By the way: Colin Mcrae 3 besteld...kan niet wachten om het rijgedrag van de Saxo en Punto te testen >:)

[ Voor 7% gewijzigd door tweak_master op 16-06-2003 12:13 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • cue
  • Registratie: Mei 2000
  • Laatst online: 15-09 09:01

cue

He mensen,

Ik heb een cheat generator gedownload voor CMR 3... zodat je gewoon meteen alle auto's kan gebruiken e.d.

alleen vraag ik me even af hoe ik 'm precies moet gebruiken.

Ik heb een EXE gedownload die moet je in je CMR3 directory zetten en vervolgens krijg je zo'n plaatje er uit:

Afbeeldingslocatie: http://jos.large.nu/tweakers/cmr3.jpg

Alleen vraag ik me even af waar ik deze codes moet invullen?

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • SideSwipe
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 21:50

SideSwipe

ZijZweep / SaaitSwiep !

tweak_master schreef op 16 June 2003 @ 12:11:
[...]

Jah, de meeste kleine auto's trekken vooraan, net zoals de super1600's...
Voor WRC's (=4x4) en Super1600's heb je dus een compleet verschillende rijstijl en stuurtechniek nodig... Bij WRC's ben je sneller je handrem aan het gebruiken omdat je door de 4x4 als het ware even verder kunt glijden en terug rechtkomen met vol vermogen...voorwielaandrijving is een ander paar mouwen: indien je de handrem nu eenmaal moet gebruiken omdat de bocht gewoon te nauw is, is het noodzakelijk om je wagen onmiddelijk recht op het verlengde van de nieuwe weg te "gooien". Doordat de achterwielen niet slippen, maar gewoon volgen, verlies je veel vermogen als je schuin komt te liggen en de voorwielen de wagen eerst nog moeten "rechttrekken"...Super1600's hebben veel vermogen en kunnen dus toch redelijk met de handrem werken, in tegenstelling met bvb de "Saxo challenge"... daarom is het ook sneller om met voorwielaandrijving de beste lijn te zoeken, en zo weinig mogelijk de handrem te gebruiken.
Sommigen zullen mijn uitleg niet begrijpen, maar ik ben er zeker van dat elke echte rallyrijder het met mij eens is ;)

By the way: Colin Mcrae 3 besteld...kan niet wachten om het rijgedrag van de Saxo en Punto te testen >:)
Ik bebruik bij een 4x4 ook geen handrem :) Gewoon die auto dwars gooien :P Ik ben juist meer de handrem nodig bij een Xsara.. Want die is voorwiel aangedreven. Daardoor moet je d.m.v de handrem proberen de achterkant uit te laten breken :)

Trotse vader x 2!| Profiel volspammen mag hier: Klik


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweak_master
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 19-09 11:28
SideSwipe_XP schreef op 16 June 2003 @ 12:46:
[...]

Ik bebruik bij een 4x4 ook geen handrem :) Gewoon die auto dwars gooien :P Ik ben juist meer de handrem nodig bij een Xsara.. Want die is voorwiel aangedreven. Daardoor moet je d.m.v de handrem proberen de achterkant uit te laten breken :)
Idd, CMR(3) kan je helemaal zonder handrem uitrijden, omdat de SS'en "kilometers" breed zijn...maar rij eens de "echte" rally van Ieper, Boucles de Spa of provinciale rally's e.d. ... er zijn altijd wel haarspelden waar zelfs de reclamewagens, de "000" en de "00" niet in 1X om geraken en even terug moeten achteruitrijden...wat moet dat wel niet zijn als je met een rallywagen tegen 120km/h afkomt, en geen handrem hebt :?
De handrem wordt soms idd ook gebruikt om een voorwielaangedreven wagen in de juist positie te "leggen" omdat de wagen anders teveel overstuur maakt en van de baan gaat...maar in haarspelden e.d. wordt toch meer gebruik gemaakt van een goede lijn...

[ Voor 11% gewijzigd door tweak_master op 16-06-2003 14:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

Hier wat pics van de special cars :p
Er zijn nog een hele hoop extra gewone wagens (waaronder een heel deel met 4x4 en oudere modellen)

Afbeeldingslocatie: http://users.skynet.be/DinX/cmr3/cmr16_klein.jpg
Sjeezen in de buggy, kan heel snel door de bochten

Afbeeldingslocatie: http://users.skynet.be/DinX/cmr3/cmr17_klein.jpg
Zo'n desert 2 PK'tje

Afbeeldingslocatie: http://users.skynet.be/DinX/cmr3/cmr18_klein.jpg
Hovercraft 8)

Afbeeldingslocatie: http://users.skynet.be/DinX/cmr3/cmr19_klein.jpg
Straaljager :D

Afbeeldingslocatie: http://users.skynet.be/DinX/cmr3/cmr20_klein.jpg
Tank

Afbeeldingslocatie: http://users.skynet.be/DinX/cmr3/cmr21_klein.jpg
Tank :+

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 23:01
LOL :D
Die dingen zijn vet :P Ik had misschien één betere auto verwacht ofzo, maar straaljagers en tanks enzo niet :P
Wat moet je trouwens allemaal doen om die te kunnen krijgen?

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • KeeZ
  • Registratie: Februari 2001
  • Laatst online: 25-04-2022

KeeZ

Deze plek is te koop.

zet het begrip *spoiler* ook maar in het topichoofd... de hele uitdaging weer van het spel af op deze manier :(

Deze plek is te koop.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Hahn
  • Registratie: Augustus 2001
  • Laatst online: 23:01
KeeZ schreef op 16 June 2003 @ 13:40:
zet het begrip *spoiler* ook maar in het topichoofd... de hele uitdaging weer van het spel af op deze manier :(
Dan vind ik toch echt dat jij de uitdaging van het spel niet goed begrijpt. De uitdaging is gewoon om steeds sneller en beter te gaan rijden, niet om alles te unlocken en het hele spel uit te spelen. Daar zijn racegames in mijn ogen niet voor bedoelt.

The devil is in the details.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • DinX
  • Registratie: Februari 2002
  • Laatst online: 00:03

DinX

Motormuis

OK, hier een lijstje met alle mogelijke auto's

1. Focus RS WRC 02
2. Lancer Evo VII
3. Xsara kit car
4. Impreza WRX (44S)
5. Saxo kit car
6. MG ZR Rally car
7. Puma rally car
8. Punto rally car
9. Focus RS WRC 01
10. Lancer Evo VII RS II
11. Xsara
12. Impreza WRX (44S) (andere kleuren ofzo :? )
13. RS Focus
14. Lancia 037
15. Ford RS2000
16. Jet Fighter
17. Hovercraft
18. Battle Tank
19. Mitsubishi Pajero
20. Ford WRC Replica Transit Van (materieel-busje)
21. Impreza 22B STI
22. Citroen 2CV Sahara
23. Baja Buggy
24. Metro 6R4

[ Voor 3% gewijzigd door DinX op 16-06-2003 13:59 ]

Marokko 2015: Route
Sat Tracker: SpotWalla
Blog: Gone for a ride


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweak_master
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 19-09 11:28
tweak_master schreef op 16 June 2003 @ 12:59:
[...]

Idd, CMR(3) kan je helemaal zonder handrem uitrijden, omdat de SS'en "kilometers" breed zijn...maar rij eens de "echte" rally van Ieper, Boucles de Spa of provinciale rally's e.d. ...
Hier 2 filmpjes van Boucles de Spa dit jaar, 1 met Subaru Impreza WRC, andere met Saxo Super 1600...
Merk het verschil in rijstijl en vooral...enjoy !!!
Saxo en Impreza !!!

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Arfman
  • Registratie: Januari 2000
  • Laatst online: 23:21

Arfman

Drome!

Ik kan de filmpjes niet openen .. geen juiste decompressor bla, heb wel DivX enzo installed. Downloaden kan ook al niet :'(

DRoME LAN Gaming | iRacing profiel | Kia e-Niro 64kWh | Hyundai Ioniq 28kWh | PV 5.760Wp |


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • tweak_master
  • Registratie: November 2002
  • Laatst online: 19-09 11:28
Arfman schreef op 16 June 2003 @ 14:19:
Ik kan de filmpjes niet openen .. geen juiste decompressor bla, heb wel DivX enzo installed. Downloaden kan ook al niet :'(
Euhh, dit is gewoon streaming video...probeer eens vanuit hier te openen...(Collard en Snijers)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • PoweRoy
  • Registratie: April 2002
  • Nu online

PoweRoy

funky!

ik ben een beetje wezen kloten welke auto nou goed bij mij past.
eerste de subaro gepakt. damn dat ding slipt snel en glijd verder etc :X
toen de evo gepakt. die rijdt echt lekker soepel maar ook soms stug(fijn) :)
toen de 1e auto die je kan kiezen. focus dacht ik. zelfde resultaat met evo maar iets stugger :)

[This space is for rent]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Vos
  • Registratie: Juni 2000
  • Laatst online: 21-09 20:49

Vos

AFCA

niemand problemen met een deadzone met zijn stuur ?

#36


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

Speelt hier iedereen met een stuur/keyboard of joypad? Ik ben van plan een logitech MOMO race stuur te kopen maar ik hoor hier niet zoveel goeie berichten hierover??

[ Voor 1% gewijzigd door Verwijderd op 16-06-2003 14:56 . Reden: typo ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • kNarf_
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 04-09-2024
Voor dit spel hoef je geen stuur te kopen nee
Pagina: 1 2 3 4 Laatste