Ik kan me bijna niet voorstellen dat ze bij een abo-prijs van 74 maar 50 gig limiet geven, want daar hebben de veelvraten echt niet genoeg aan, die gaan niet op dat aanbod in. En als ze een limiet gaan invoeren voor de basic-users van zeg 20 gig, rennen er heel wat weg (waaronder ik),omdat je bij xs4all en demon geen gezeik krijgt bij 45 gig, dus dat vermoedt ik ook niet dat zal gebeuren.
Ik verwacht een beetje een grens bij de 50 gig, ben je plus user, dan mag je er overheen, ben je basic user dan niet. Die upload van 384kb lijkt mij plausibel. Jammer dat het 74 zal worden (als het waar is), betaal je je blauw, bij mij ligt de grens bij de 65 euro(ik kan met niemand de kosten delen), voor dat geld kanje demon 2048/512 krijgen met FUP en een goeie nieuwsserver.
Dus het is nu aan chello: of ze komen met een goedkoper pllus-aanbod, of ze laten het zo maar laten de basic gewoon met FUP, of ze verslechteren basic ook nog eens en jagen mij naar demon (en niet alleen mij).
[edit]
WFT is dit nu weer?!?!! :
http://www.sweetblonde.al.../nieuws_detail.php?i=1263
quote:
-- chello Lite
downstreamsnelheid 310 kb per seconde
datalimiet van 1 GB per maand
Prijs per maand : 34 euro
-- chello Basic
upstreamsnelheid van 128 kbps & downstream 1500Kbps
Datalimiet = 10Gb per maand
Prijs per maand : 49,95 euro
-- chello Pro
Up & Download 3 megabit per seconde
Datalimiet per maand 50Gb
Prijs per maand : 74 euro
[
Voor 20% gewijzigd door
Sjah op 06-06-2003 12:08
]