Two advices for network troubleshooting.. learn to draw diagrams in Visio, and THINK IN LAYERS!
Verwijderd
LOOL...is idd leuk als je je ff verveeld..om eventje lekker te "krijten" sta af en toe versteld van me artistieke mogelijkhedenVerwijderd schreef op 28 mei 2003 @ 13:40:
Wehehe je kan prima krijten met die chopper hey!
[afbeelding]
[ Voor 5% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 14:08 . Reden: typo ]
Verwijderd
IK haal hem nu eveneens met gemak: voorbereiding: zorg voor veel kogels voor de uzi (zo'n 300).axis schreef op 28 mei 2003 @ 13:25:
[...]
Die heb ik ook tientallen keren gedaan.. uiteindelijk lukte ie met gemak..
je schiet, knalt en blaast alles op wat je tegenkomt.. burgers, auto's, motors, politie, etc.. als onderweg ernstig gewond raakt, pak je de armor die links om het hoekje ligt. Als je daar trouwens staat, voorkom je dat je wordt platgereden. Ik haalde het telkens net..
Als je de missie gehaald hebt, kan je ook een auto (of klaarstaande motor) pakken en naar de sprayshop racen om je wanted level kwijt te raken.
Dan haal je drie sterren door alles op te blazen en te schieten, niet meer. Dan rij of loop je naar het politieflatgebouw heen; hoe je er moet komen staat in mijn replay. Deze kun je hier te vinden (is een url).
Op dit gebouw ga je op de politiehelicopter schieten die in de lucht hangt (die op het gebouw gaat wel kapot door de uzi) en dan vliegt het balkje snel vol! Nog een voordeel is dat je maar drie sterren hebt, en die zijn wel kwijt te raken.
Verwijderd
deze : als VC niet meer wil starten...dat je het settings bestand moet verwijderen uit je gta vice city user files mapje ...heb het probleem al meerdere keren voorbij zien komen..
Het is zeker toeval dag je 69 kogels hebt?
Verwijderd
Bij die showroom staat ook een kaart waarop allerlei races aangegeven staan, maar hoe kun je daaraan deelnemen ?
Verwijderd
Met de minigun/gatling kan je ook wel redelijk wat leuks doen, maar daar is een politiehelicopter niet tegen bestand. Als je na de missie nog een beetje makkelijk van de politie wil af komen (3 sterren), is een uzi het beste. Toen ik de missie voor het eerst deed had ik aan het einde 5 sterren, en dan wordt het al wat moeilijker.BigFast schreef op 28 May 2003 @ 14:33:
300 kogels lol... gewoon ff 100 packages halen, heb je gelijk die minigun bij elke hideout, oftewel 500 kogels per keer...
Beste wheelie tot nu toe:
Beetje slechte tijd maar de afstand vind ik al wat beter
mission LOLVerwijderd schreef op 28 mei 2003 @ 15:10:
deze screenshots wou ik jullie niet onthouden
(zonder cheats gedaan trouwens)
[afbeelding]
[afbeelding]
afbeelding
vet gedaan ook, was je benzine niet op zo langzamerhand
w0000t, welcome @ GoT btwVerwijderd schreef op 28 mei 2003 @ 15:10:
deze screenshots wou ik jullie niet onthouden
(zonder cheats gedaan trouwens)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Goed gedaan man, damn, ik kan echt niet in die vliegtuigjes vliegen
Misschien helpt het als ik de controls aanpas, hoe staan die van jou?
hoe krijg je een vrouw er op ?
Sim Racing SK ----> Klik Hier voor mijn YouTube Simrace Kanaal <----
was een missie van de filmstudio, dat je candy op moest halen, en als jij dan op een motor gaat zitten, gaat zei gezellig bij je achterop
Waarschijnlijk is dat in een missie
[ Voor 2% gewijzigd door Dennahz op 28-05-2003 15:27 . Reden: Bizarro was eerder :+ ]
Verwijderd
Dus een faggio voor de stoppies, en een sanchez voor de wheelies!!
Hieronder weer een (geresizede) image:
Bijna 8 KM.. Valt nog wel mee
/edit
Nog een plaatje die ik wel geinig vond..
Jiehaa!!!!11
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 16:14 . Reden: plaatje toegevoegd.. ]
All my posts are provided as-is. They come with NO WARRANTY at all.
Lijstje nummer 3 ging een stuk vlotter en voor lijst voor 4 heb ik nu alleen nog een golfkarretje nodig (die er natuurlijk net niet zijn als jij er 1 nodig hebt

de militaire bases 'binnengevallen'
5800X3D | 4090 TUF | 32 GB 3600 CL14
Ik moet die ook nog en de baggage welke is dat eigenlijkIceStorm schreef op 28 May 2003 @ 16:32:
Bah, ik ben net gewoon 1,5 uur bezig geweest om een sabre ergens vandaan te halen voor mijn lijstje.
Lijstje nummer 3 ging een stuk vlotter en voor lijst voor 4 heb ik nu alleen nog een golfkarretje nodig (die er natuurlijk net niet zijn als jij er 1 nodig hebt).
done done on to the next one... psn: Bear-H6O
[edit]Bagage vind je op het vliegveld (gewoon daar rondcrossen). Hij is vrij opvallend (als in, het is een bagagewagentje
[ Voor 27% gewijzigd door IceStorm op 28-05-2003 17:02 ]
Hoe krijg je die gevechtsheli?
En klopt het dat in de arena kan racen? Waar en wanneer kan je daar naar binnen?
Verwijderd
Ik heb er nu pas 8. Ik heb stiekem al eens gekeken op die militaire basis, maar de apache staat er niet.
Dan nog iets, ik heb een gekraakte versie van het spel. Weet iemand of er toevallig ook al een gekraakte (No-cd ook) uit is voor GTA?
Ja die is er.Weet iemand of er toevallig ook al een gekraakte (No-cd ook) uit is voor GTA?
Verwijderd
Dit zijn de lijstjes:
First List
Landstalker
Idaho
Esperanto
Stallion
Rancher
Blista Compact
Max revenue: $1500
Bonus Vehicle: Deluxo
Second List
Sabre
Virgo
Sentinel
Stretch
Washington
Admiral
Max Revenue: $4000
Bonus Vehicle: Sabre Turbo
Third List
Cheetah
Infernus
Banshee
Phoenix
Comet
Stinger
Max Revenue: $6500
Bonus Vehicle: Sand King
Fourth List
Voodoo
Cuban Hermes
Caddy
Baggage
Mr. Whoopee
Pizza Boy
Max Revenue: $9000
Bonus Vehicle: Hotring Racer
Hier staat trouwens een handige gameguide:
http://www.gamespot.com/gamespot/gameguides/video/vicecity/
Bedankt Beefcake.
[ Voor 60% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 17:15 ]
Voor de mensen die die muziek wel kunnen waarderen stond er allang een link naar een .adf to .mp3 programma in de FAQ in de startpost hoorVerwijderd schreef op 28 May 2003 @ 17:16:
http://www.gamer.nl/nieuws/17911
Voor de mensen die de muziek wel kunnen waarderen
The devil is in the details.

Ben bij de 150 maar opgehouden en geen rook gezien.
Dit alles onder de geluiden van "ride of the valkyries" van Wagner
Geeft zo'n goed gevoel om onder die deuntjes je prooi te stalken en op een raket salvo te trakteren. Eventueel bekroont met een paar rounds van de chaingun.


Die komt niet ver zonder staart

Glaasje op laat je varen
[ Voor 28% gewijzigd door zeikstraal op 28-05-2003 17:41 ]
Quidquid id est, timeo puellas, et oscula dantes
eerst 6 indrukken, dan gas geven en tijdens de wheelie 6 altijd ingedrukt houden. wil je weer terug op twee wielen, gewoon gas los laten en laten zakken, maar 6 vasthouden totdat het voorwiel weer op de grond komt.IceStorm schreef op 28 May 2003 @ 17:01:
Ok mensen, wie wil mij helpen met het maken van een wheelie? Ik pak een Sanchez, sta stil, ram gas vol in, druk op 6, ga 'wheelieen', laat me neerkomen op 2 wielen en dan niks? Doe ik het net zou fout?
het is ook geen "Bagage", maar een "Bagage Handler"[edit]Bagage vind je op het vliegveld (gewoon daar rondcrossen). Hij is vrij opvallend (als in, het is een bagagewagentje).
Ooops verkeerde knopje, zou deze post gedelete kunnen worden?zeikstraal schreef op 28 May 2003 @ 17:32:
[afbeelding]
Ben bij de 150 maar opgehouden en geen rook gezien.
Ik had trouwens speciaal voor deze missie ride of the valkyries van Wagner in m'n mp3 dir gezet![]()
[afbeelding]
[afbeelding]
Die komt niet ver zonder staart
[afbeelding]
Glaasje op laat je varen
[ Voor 6% gewijzigd door zeikstraal op 28-05-2003 17:38 ]
Quidquid id est, timeo puellas, et oscula dantes
Verwijderd
http://www.gamer.nl/nieuws/17911
woei
Staat in de startpostVerwijderd schreef op 28 May 2003 @ 17:47:
Mischien is dit al langs gekomen, er is ook een conferter om van de radiostations... mp3 files te maken:
http://www.gamer.nl/nieuws/17911
woei
Quidquid id est, timeo puellas, et oscula dantes
Verwijderd
Op het lijstje staat hij wel gewoon als "Bagage" aangegeven. Maar het is dus "Bagage Handler".
Verwijderd

En niks is leuker dan een fikse burnout op het hoofd van een slachtoffer.
[img=600,500]ook http://home.hetnet.nl/mr_6/205/wouter-himself/PLAATJESMAP/fsscr000.jpg[/img]
jaVerwijderd schreef op 28 May 2003 @ 17:48:
[...]
Op het lijstje staat hij wel gewoon als "Bagage" aangegeven. Maar het is dus "Bagage Handler".
Row row row your boat, quickly down the stream, see a croc and shit yourself, don't forget to scream!
(Hij kan ook gebruikt worden om Adf naar Mp3 om te zetten
[ Voor 129% gewijzigd door Lightah op 28-05-2003 19:05 ]
The Unpredictable Striker!
The Unpredictable Striker!
koop de malibu clubTermi schreef op 28 mei 2003 @ 18:45:
Ik ben nu goeie vrieden bij de haiti's en heb big cojones bij de cubanen. Maar ik heb nu geen missies meer ,me laatste missie was Trojan Voodoo. En nu staat er wel een V bij dat huis van Cortez
Maar als ik er heen loop zie ik geen mission cirkel ?
Bij mij niet. Dat wordt dus alle 100 packages verzamelen.BrEeZeR schreef op 28 May 2003 @ 17:10:
Na 100 hidden packages staat de Apache er of na de missie 'keep your friends close' heb ik me laten vertellen
[...]
Ja die is er.
Deze missie heb ik nog niet gehad. Wanneer krijg je die?CyBeR schreef op 28 May 2003 @ 16:10:
Kut. Ik speciaal die Romero's Hearse (lijkenwagen) gejat en in m'n garage gepleurd, en daarna dat gozertje nog ff dood gaan maken zodat die missie geslaagd is. Kom ik terug is m'n lijkenwagen weg
Verwijderd
Bij mijn wheelie (van ruim 400 secondenIceStorm schreef op 28 May 2003 @ 17:01:
Ok mensen, wie wil mij helpen met het maken van een wheelie? Ik pak een Sanchez, sta stil, ram gas vol in, druk op 6, ga 'wheelieen', laat me neerkomen op 2 wielen en dan niks? Doe ik het net zou fout?
[edit]Bagage vind je op het vliegveld (gewoon daar rondcrossen). Hij is vrij opvallend (als in, het is een bagagewagentje).
Als ik gas geef tijdens het zo rijden, zie ik telkens even het spatbord omhoog komen.. Daarom geef ik telkens tikjes gas (bij teveel gas gaat hij dus 'vonken' en te weinig komt het voorwiel neer en dat is het einde van de wheelie; ik neem aan dat je zo lang mogelijk wil
Om het te laten registreren als wheelie moet je het voorwiel wel minstens iets van 6 seconden van de grond houden.
Het uiteindelijke resultaat wordt dan het plaatje wat al eerder is gepost, maar waar ik wel trots op ben
Deze dus:
[ Voor 3% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 19:04 ]
The Unpredictable Striker!
Verwijderd
WS en a of d ingedruk houden
of pijltjes toetsen natuurlijk
[ Voor 12% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 19:12 ]
Je kan dit beter ff rezisen, niet iedereen heeft kabel of adsl. Om te rezisen, gewoon:Verwijderd schreef op 28 May 2003 @ 15:10:
deze screenshots wou ik jullie niet onthouden
(zonder cheats gedaan trouwens)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[img=600,400,1]link naar de pick[/img]
Enne welkom @ GoT
[ Voor 4% gewijzigd door Notna op 28-05-2003 20:12 ]
Die laatste 1 werkt nog niet, dat komt pas in React 1.9Notna schreef op 28 mei 2003 @ 19:55:
[...]
Je kan dit beter ff rezisen, niet iedereen heeft kabel of adsl. Om te rezisen, gewoon:
[[url= link naar de pick ]afbeelding[/url]]
Dit komt rechtstreeks uit de VC FAQ:
1
 | [url=LINK Plaatje][img=breedte]LINK Plaatje[/][/]  | 
Voor breedte tussen de 400 en de 600 invullen en React maakt er vanzelf een mooi plaatje van met de goede verhoudingen
The devil is in the details.
Kon die 1 al niet zo goed thuisbrengenMaRc0 schreef op 28 May 2003 @ 19:57:
[...]
Die laatste 1 werkt nog niet, dat komt pas in React 1.9
Dit komt rechtstreeks uit de VC FAQ:
code:
 1 [url=LINK Plaatje][img=breedte]LINK Plaatje[/][/]
Voor breedte tussen de 400 en de 600 invullen en React maakt er vanzelf een mooi plaatje van met de goede verhoudingen
Verwijderd
Lekker puhVerwijderd schreef op 28 May 2003 @ 19:04:
[...]
Bij mijn wheelie (van ruim 400 seconden) ben ik net zo begonnen als jij. Alleen als de motor omhoog is, telkens tikjes gas bijgeven of de 6 én gas (even) loslaten (en dan weer indrukken) als de motor op zijn nummerbord rijdt ('vonken' op de weg). Dan weer tikjes geven en verder gaan.
Als ik gas geef tijdens het zo rijden, zie ik telkens even het spatbord omhoog komen.. Daarom geef ik telkens tikjes gas (bij teveel gas gaat hij dus 'vonken' en te weinig komt het voorwiel neer en dat is het einde van de wheelie; ik neem aan dat je zo lang mogelijk wil).
Om het te laten registreren als wheelie moet je het voorwiel wel minstens iets van 6 seconden van de grond houden.
Het uiteindelijke resultaat wordt dan het plaatje wat al eerder is gepost, maar waar ik wel trots op bendus post ik het nogmaals
![]()
(als je het goed doet, tenminste
).
Deze dus:
[afbeelding]
Kreeg kramp in me vinger, anders had het langer geweest
Damn hoe krijg je het voor elkaar zolang een wheelie te makenVerwijderd schreef op 28 mei 2003 @ 20:03:
[...]
Lekker puh![]()
[afbeelding]
Kreeg kramp in me vinger, anders had het langer geweest
Spatie, linker of rechter muisknop enz. Zal zelfs wel bij je controls staan hoordbzfan schreef op 28 mei 2003 @ 20:16:
Wie weet hoe ik de chaingun bij de appache kan gebruiken, bij mij vuurt ie alleen maar raketten af.
Verwijderd
Met een Sanchez is 't het makkelijkst. Num6 indrukken en gassen, num6 inhouden en af en toe gas erbij, eitjeNotna schreef op 28 May 2003 @ 20:08:
[...]
Damn hoe krijg je het voor elkaar zolang een wheelie te makenAls ik een wheelie maak dan neig ik meestal link/ rechts met me motor. Of ik heb het geluk dat er een auto de hoek om knalt
718 seconden naar het golf-pakkie kijken.........Verwijderd schreef op 28 May 2003 @ 20:03:
[...]
Lekker puh![]()
[afbeelding]
Kreeg kramp in me vinger, anders had het langer geweest
Je moet er maar zin in hebben
Taxi
Pizza
politie
ambulance
brandweer ??
En zie je iets als je klaar bent? want ik heb in totaal al iets van 70 mensen vervoerd met de taxi maar ik heb nix gekregen of gezien :\
I served in a company of heroes.
Je moet een beetje op je shift toets (submissies activeren) hameren tot je het deuntje van de ijsco hoort.Bizzarro schreef op 28 mei 2003 @ 20:44:
probleempje, ik heb die cherry pops zaak gekocht (of iets dergelijks, met die ijshoorns erop) en ik stap in dat busje, en zegt: ga deliveren, maar waar in godsnaam, waar moet ik die paketjes heenbrengen?
Hoe kun je nou die Apache meenemen? Als ik instap wordt dat ding binnen 5 sec kapotgeschoten door de soldaten
[ Voor 66% gewijzigd door Stefke op 28-05-2003 21:08 ]
Verwijderd
WTF kan ik die ook gebruiken?Notna schreef op 28 May 2003 @ 20:21:
[...]
Spatie, linker of rechter muisknop enz. Zal zelfs wel bij je controls staan hoor
Verwijderd
Je moet de missie "copland" gedaan hebben voor het beschikbaar komen van het politieuniform of alle soldaten vermoorden voordat je instapt, óf 100% halen, dan staat de apache ergens anders.stefijn schreef op 28 May 2003 @ 20:44:
[...]
Je moet een beetje op je shift toets (submissies activeren) hameren tot je het deuntje van de ijsco hoort.
Hoe kun je nou die Apache meenemen? Als ik instap wordt dat ding binnen 5 sec kapotgeschoten door de soldaten
De soldaten vermoorden is bijna onmogelijk; ik heb 2 van de 20 keer in de apache kunnen komen en deze de lucht in kunnen krijgen.
Dus ga ik maar naar de "copland" missie doen.
Nog wat tips: de apache heeft twee wapens: druk maar eens op de linker danwel rechter ctrl toets..
Stoppie, naar voren hangen dan dan remmen.
[ Voor 35% gewijzigd door dbzfan op 28-05-2003 21:30 ]
I'm not as think as you stoned I am
Naar kaartje kijken, en dan rechtershiftWooK schreef op 28 May 2003 @ 21:34:
Ik heb al redelijk wat topics doorgelopen maar niet kunnen vinden hoe ik die street races doe. Ik heb die autoshop gekocht en ik kan ook zien welke races er gereden kunnen worden alleen weet ik niet hoe je nou echt kunt racen. Ik kan alleen maar zien wat de kosten zijn
Had je geweten als je ipv van "redelijk wat" "DIT" topic had gelezen
5800X3D | 4090 TUF | 32 GB 3600 CL14
Verwijderd
Bij allen 50 achter elkaar zonder onderbreking nexY, kijk anders ff bij die link die ik eerder gepost heb.
[ Voor 49% gewijzigd door Verwijderd op 28-05-2003 22:04 ]
Taxi: 100 mensen (hoeft niet in 1 keer )NexY schreef op 28 May 2003 @ 20:35:
Het is vast en zeker een x langsgeweest, maar hoeveel missies moet je doen bij:
Taxi
Pizza
politie
ambulance
brandweer ??
En zie je iets als je klaar bent? want ik heb in totaal al iets van 70 mensen vervoerd met de taxi maar ik heb nix gekregen of gezien :\
Pizza: Krijg je vanzelf te horen
Polite/Brandweer/Ambulance: Ik d8 ook 100 weet het niet zeker.
Verder is dit best wel te vinden bij gamefaqs.com
enQylos schreef op 28 mei 2003 @ 21:57:
Even een vraagje: wat is de bedoeling met shop robberies? Als ik de die shop-gast doodschiet komt er politie achter me aan en dan hoor ik een bel afgaan maar hoe kan ik er iets meer verdienen? (sry als dit al langs geweest is)
Winkel overvallen doe je door gewoon op de kassa bediende te richtten met je croshairVerwijderd schreef op 28 May 2003 @ 22:01:
Ja dat lukt mijn dus ook niet, om een winkel te overvallen!
Bij allen 50 achter elkaar zonder onderbreking nexY, kijk anders ff bij die link die ik eerder gepost heb.
Als je nu eens de beginpost had gelezen.......Verwijderd schreef op 28 mei 2003 @ 21:28:
Wheelie heb ik onder de knie (8 sec), maar wat is een stoppie?? en hoe doe ik het??
Hoe maak ik een wheelie/stoppie?
Wheelie: Sta eerst stil, geef daarna vol gas. Druk daarna op Numpad 6 om je gewicht naar achteren te verplaatsen, en houdt deze knop ingedrukt. Als je eenmaal in de wheelie positie zit, geef dan kleine beetjes gas door kort op W te drukken, zodat van je niet van je motor af te dondert. Als je het goed doet komt er onderin "your wheelie was ... feet long!" lang te staan.
Stoppie: Lijkt op een wheelie, maar dan andsersom Zorg dat je op hoge snelheid racet, en druk dan op S + spatie (handrem) om te remmen, en tegelijkertijd op 9 om je gewicht naar voren te gooien. Je komt dan tot stilstand terwijl je op je voorwiel balanceert.
Het beste kan je op plekken oefenen waar niet al te veel verkeer is en waar je niet zo snel tegen dingen aanrijdt. Meestal is een doodlopende weg wel een mooi stukje
zo me langste post tot nu toe
[ Voor 117% gewijzigd door Notna op 28-05-2003 22:23 ]
718 seconds, dat is bijna 12 minuten.Verwijderd schreef op 28 May 2003 @ 20:03:
[...]
Lekker puh![]()
[afbeelding]
Kreeg kramp in me vinger, anders had het langer geweest
Jij rijdt 12 minuten rond op je achterwiel
Bij gebrek aan uw reclame staat hier mijn handtekening.
I served in a company of heroes.
Je moet wat he, om te kunnen patsen hier op GoTdreeke schreef op 28 May 2003 @ 22:11:
[...]
718 seconds, dat is bijna 12 minuten.
Jij rijdt 12 minuten rond op je achterwiel
Verwijderd
Ik snap nu pas waarom mensen de hele tijd die crossmotor als wheelie motor gebruiken
Ik gebruikte steeds die snelle, want bij die crossmotor klapte ik steeds naar achter. Kom ik eropeens achter dat als je heel voorzichtig doet, vervolgens CTRL ingedrukt houdt, dat ie gewoon uit zichzelf blijft rondrijden op het achterwiel totdat de snelheid te laag wordt
is er een file die ik weg kan gooien, zodat het spel bij het opnieuw starten autoconfig ofzo gaat runnen?
als ik de bazooka gebruik raak ik de lucht, en sterf zelf
iemand een goeie list om dat uit te spelen? de m16 moet je de hele tijd herladen dat schiet ook niet op, en als ik snel achter die gast aan ren die ik moet mollen dan teleport ie gewoon weg, echt super flauw
ASUS ROG Strix B650-A | AMD 7600X | Kingston 32GB DDR5 6000 CL36 | Kingston KC3000 1TB | Powercolor hellhound RX9070 16GB
Verwijderd
Hij teleport niet weg, hij gaat naar dak toe.. waar jij dus ook heen moetSchaapje_BlaaT schreef op 28 May 2003 @ 22:53:
die stomme missie met die mafia die je huis bestormt is geen hol aan
als ik de bazooka gebruik raak ik de lucht, en sterf zelf
iemand een goeie list om dat uit te spelen? de m16 moet je de hele tijd herladen dat schiet ook niet op, en als ik snel achter die gast aan ren die ik moet mollen dan teleport ie gewoon weg, echt super flauw
Verwijderd
Minigun gebruiken *)Schaapje_BlaaT schreef op 28 May 2003 @ 22:53:
die stomme missie met die mafia die je huis bestormt is geen hol aan
als ik de bazooka gebruik raak ik de lucht, en sterf zelf
iemand een goeie list om dat uit te spelen? de m16 moet je de hele tijd herladen dat schiet ook niet op, en als ik snel achter die gast aan ren die ik moet mollen dan teleport ie gewoon weg, echt super flauw
Verwijderd
thanks dudePromWarMachine schreef op 28 May 2003 @ 15:17:
[...]
w0000t, welcome @ GoT btw
Goed gedaan man, damn, ik kan echt niet in die vliegtuigjes vliegen
Misschien helpt het als ik de controls aanpas, hoe staan die van jou?
mijn controls staan gewoon op default, krijg je na een tijdje wel rsi poten van maar je moet er wat voor over hebben
als je trouwens de shift toets gebruikt komt je heli helemaal stil te hangen, af en toe zeer handig
Verwijderd
Ik heb mijn tijd inmiddels verbeterd... Helaas ligt die brakke uploadserverVerwijderd schreef op 28 May 2003 @ 20:03:
[...]
Lekker puh![]()
[afbeelding]
Kreeg kramp in me vinger, anders had het langer geweest
Ik had een wheelie van 1342 seconden
Ik d8 dat ik best aardig kon rijden maar die gozer is veel sneller
Iemand tips?
--- HTC Desire HD: ROM: Stock ---10.2" Android ePad 2.1 --- Motorola Milestone: ROM: CyanogenMod 6.1.2 --- ASUS G60VX ---
Ik blijf op 99% steken. Ik heb al een 100% completion faq doorgelezen van de ps2 via Google, maar volgens die faq zou ik al op 100% moeten zitten.
Ik kom er niet uit. Zie ik iets over het hoofd?
Hieronder zijn mijn stats.
Moet ik soms meer seagulls snipen, visjes voeren, snellere racetijden neerzetten, een hogere criminal rating behalen etc?
Ik zie ook nog een P staan Phil's place, nadat ik alle missies voor hem gedaan heb. Laatste was die drunk & drive missie met die arm. Staat die P er alleen, omdat je nadat je de missie hebt gehaald er van allerhande wapens kunt kopen?
Na de 'keep your friends close..' missie krijg je een telefoontje van Kent paul. Hij zegt iets over Mercedes, maar ik weet niet meer wat. Moet ik haar ergens meeten ofzo?
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
85
86
87
88
89
90
91
92
93
94
95
96
97
98
99
100
101
102
103
104
105
106
107
108
109
110
111
112
113
114
115
116
117
118
119
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142
143
144
145
146
147
148
149
150
151
152
153
154
155
156
157
158
159
160
161
162
163
164
165
166
167
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205
206
207
208
209
210
211
212
213
214
215
216
217
218
219
220
 | LAST MISSION PASSED: Keep your Friends Close... DATE: 05/29/03 Criminal rating: Fixer (4980) Percentage completed 99% Mission attempts 117 Playing Time 41:35 Days passed in game 159 Safehouse visits 222 Rampages passed 35 out of 35 Hidden Packages found 100 out of 100 People you've wasted 2445 People wasted by others 347 Road Vehicles destroyed 294 Boats destroyed 20 Planes & Helicopters destroyed 15 Tires popped with gunfire 125 Total number of wanted stars attained 463 Total number of wanted stars evaded 381 Times busted 1 Hospital visits 0 Number of headshots 99 Daily police spending $73566.00 Least favorite gang Cubans Gang members wasted 1296 Criminals wasted 130 Kgs of explosives used 150 Bullets fired 30295 Bullets that hit 8758 Accuracy 28% Dist. traveled on foot (miles) 92.76 Dist. traveled by car (miles) 769.17 Dist. traveled by bike (miles) 186.01 Dist. traveled by boat (miles) 11.53 Dist. traveled by golf cart (miles) 3.80 Dist. traveled by helicopter (miles) 60.98 Total distance traveled (miles) 1124.24 Max. INSANE Jump dist. (m) 95.00 Max. INSANE Jump height (m) 14.00 Max. INSANE Jump flips 1 Unique Jumps completed 36 out of 36 Max. INSANE Jump rotation 382º Best INSANE stunt so far Insane stunt Longest Wheelie time (secs) 18 Longest Wheelie distance (m) 546.19 Longest Stoppie time (secs) 4 Longest Stoppie distance (m) 75.02 Longest 2 wheels time (secs) 2 Longest 2 wheels distance (m) 5.92 Criminals killed on Vigilante Mission 122 Highest Vigilante Mission level 14 Passengers dropped off 100 Cash made in taxi $44969.00 People saved in an Ambulance 142 Highest Paramedic Mission level 12 Total fires extinguished 157 Fire Truck Mission level 12 Stores Knocked Off 15 out of 15 Assassination Contracts Completed 5 out of 5 Photographs Taken 5 Pizza's Delivered 55 'Ice Cream' Sold 100 Best Percentage of hits for Shooter 89 Fastest time on 'Alloy Wheels Of Steel' 1:37 Fastest time on 'The Driver' 2:13 Fastest time in Dirt Ring 8:30 Fastest time on RC Plane Race 2:43 Fastest time on RC Car Race 2:30 Fastest time on RC helicopter Pickup 9:50 Fastest time on 'Terminal Velocity' 1:05 Fastest time on 'Ocean Drive' 1:13 Fastest time on 'Border Run' 1:35 Fastest time on 'Capital Cruise' 1:43 Fastest time on 'Tour!' 2:25 Fastest time on 'V.C. Endurance' 5:00 Fastest time on Downtown Chopper Checkpoint 4:14 Fastest time on Ocean Beach Chopper Checkpoint 3:35 Fastest time on Vice Point Chopper Checkpoint 3:23 Fastest time on Little Haiti Chopper Checkpoint 3:20 Fastest time on 'PCJ Playground' 1:59 Fastest time on 'Test Track' 2:29 Fastest time for 'Cone Crazy' 0:34 Fastest time for Checkpoint Charlie 2:17 Highest score for Shooter 67 Number of drug deals made 100 Hotring Best Result 1 Fastest time in Hotring 4:07 Fastest lap time in Hotring 17.00 Flight hours 0:05 Flyboy Longest time in bloodring (secs) 60 Fishes Fed 0 Seagulls Sniped 1 Most Favorite Radio Station MP3 PLAYER Least Favorite Radio Station ESPANTOSO Sprayings 75 Weapon Budget $20280.00 Fashion Budget $2380.00 Property Budget $441500.00 Auto Repair and Painting Budget $6200.00 Property Destroyed $1515819.00 Property Owned 15 The Malibu Print Works Film Studio Ice Cream Factory Car Showroom Taxi Company Boatyard Pole Position Club 3321 Vice Point Links View Apartment El Swanko Casa 1102 Washington Street Ocean Heights Apartment Skumole Shack Hyman Condo Highest media attention 602 Picture in UFA Today  | 
Iemand een idee?
Waarschijnlijk komt het, omdat ie dan de radio stations van de cd-rom moet laden. Tenminste dat denk ik dan..
Verwijderd
vergelijk even met deze:Atari schreef op 29 mei 2003 @ 02:36:
[SPOILER MISSCHIEN]
Ik blijf op 99% steken. Ik heb al een 100% completion faq doorgelezen van de ps2 via Google, maar volgens die faq zou ik al op 100% moeten zitten.
Ik kom er niet uit. Zie ik iets over het hoofd?
Hieronder zijn mijn stats.
Moet ik soms meer seagulls snipen, visjes voeren, snellere racetijden neerzetten, een hogere criminal rating behalen etc?
Ik zie ook nog een P staan Phil's place, nadat ik alle missies voor hem gedaan heb. Laatste was die drunk & drive missie met die arm. Staat die P er alleen, omdat je nadat je de missie hebt gehaald er van allerhande wapens kunt kopen?
Na de 'keep your friends close..' missie krijg je een telefoontje van Kent paul. Hij zegt iets over Mercedes, maar ik weet niet meer wat. Moet ik haar ergens meeten ofzo?
<ingeknipt>
Iemand een idee?
http://www.xs4all.nl/~dykstrae/VC_stuff/stats.html
die is van mij... 100% (niet allemaal eerlijk
[ Voor 64% gewijzigd door Verwijderd op 29-05-2003 06:16 ]
Moet je nog wat meer doen dan alleen pijltje omhoog te duwen?
Verwijderd
Zo
Was GoT gister soms effe dood?? In mededelingen en lieve adjes stond niets; ik kon nog wel pingen maar de site deed het niet.
Aha, het stond dus hier: plan: Server & netwerk statusmeldingen
[ Voor 11% gewijzigd door Verwijderd op 29-05-2003 09:42 . Reden: oorzaak gevonden ]
Dat is dan wel weer cool!Verwijderd schreef op 29 May 2003 @ 09:29:
Hier het plaatje van de wheelie:
[afbeelding]
Zo
offtopic:
Was GoT gister soms effe dood?? In mededelingen en lieve adjes stond niets; ik kon nog wel pingen maar de site deed het niet.
Ik heb niks gemerkt dat GoT eraf lag?
dat had ik ook, en de laadtijden werden steeds langer, totdat hij m'n savegames helemaal niet meer laadde en ik overnieuw kon beginnen.Atari schreef op 29 mei 2003 @ 02:49:
Trouwens kwam ik niet verder bij die arm eraf missie van Phil, omdat ie steeds vastliep. Ik vermoed dat het door die random mp3 mod kwam. Vice opnieuw geïnstalleerd. Echter dit keer zonder de radio-stations. Ik had ergens gelezen dat het op low-end bakken (duron 900, gf2ti, 256 ddram) wat performance winst zou boeken. Voor mijn gevoel is het ook zo. Maar nu is ie opeens langzamer met loaden. Het duurt ongeveer een minuut als ie van "loading, please wait" wil overschakelen op het spel zelf. Ik zit dan een minuut naar een zwart scherm te staren. In het begin na de nieuwe install deed ie dit niet. Meer mensen hier last van?
Waarschijnlijk komt het, omdat ie dan de radio stations van de cd-rom moet laden. Tenminste dat denk ik dan..
numpad 6 waarsch.Triloxigen schreef op 29 May 2003 @ 09:26:
Ik krijg het niet voor mekaar om dat watervliegtuig in de lucht te krijgen bij die filmstudio..
Moet je nog wat meer doen dan alleen pijltje omhoog te duwen?
Er zijn mensen die hem in het begin een flinke ram geven en schieten dan z'n banden lek. Anderen veranderen de 'handling.cfg' zodat de auto van Hillary zich anders gedraagt of zodat hun eigen auto sneller/beter bestuurbaar is.StaarTT schreef op 29 May 2003 @ 02:03:
Grrrrr ik word gek van die missie bij The Malibu club, The driver (ofzo iets)
Ik d8 dat ik best aardig kon rijden maar die gozer is veel sneller![]()
Iemand tips?
Maar zonder dit alles is het ook goed te doen
Het eerste deel van de race heeft de meeste bochten, daarna kom je op de uit twee weghelften bestaande rondweg uit. Als je op dat moment nog eerste bent ga je het waarschijnlijk wel halen... het enige gevaar dat er dan nog is: de jutten.
Het is mij gelukt om dat eerste stuk voorop te blijven door gewoon te planken en te wachten tot hij ergens keihard tegenaan rijdt. Gebeurt dat niet of wordt jezelf geramd: opnieuw laden.
Voor de bochten even het gas loslaten werkt ook wel goed, dan vliegt je wagen veel minder uit de bocht en kun je ze ook wat strakker nemen.
De jutten zijn een ander probleem, ik heb er eerlijk gezegd erg weinig last van gehad
Het is mij in ongeveer 10 a 15 keer gelukt, dus veel succes!
of 't vliegveld natuurlijk. lekker de hele runway een wheelie trekken, en dan nog 'n mooie jump erochteraanNotna schreef op 28 May 2003 @ 22:05:
Het beste kan je op plekken oefenen waar niet al te veel verkeer is en waar je niet zo snel tegen dingen aanrijdt. Meestal is een doodlopende weg wel een mooi stukje
maar 't leukst vind ik 't om tussen auto's door te wheelien trouwens, geeft meer 'n gevoel van controle als 't lukt
oh en over die races: voor de eerste heb ik die "porsche" gebruikt, die is echt subliem in de bochten
"Happiness is a way of travel, not a destination."
  --Roy Goodman
Ik ga een poging wagen:Atari schreef op 29 May 2003 @ 02:36:
[SPOILER MISSCHIEN]
Ik blijf op 99% steken. Ik heb al een 100% completion faq doorgelezen van de ps2 via Google, maar volgens die faq zou ik al op 100% moeten zitten.
Ik kom er niet uit. Zie ik iets over het hoofd?
Hieronder zijn mijn stats.
Moet ik soms meer seagulls snipen, visjes voeren, snellere racetijden neerzetten, een hogere criminal rating behalen etc?
Ik zie ook nog een P staan Phil's place, nadat ik alle missies voor hem gedaan heb. Laatste was die drunk & drive missie met die arm. Staat die P er alleen, omdat je nadat je de missie hebt gehaald er van allerhande wapens kunt kopen?
Na de 'keep your friends close..' missie krijg je een telefoontje van Kent paul. Hij zegt iets over Mercedes, maar ik weet niet meer wat. Moet ik haar ergens meeten ofzo?
Iemand een idee?
Ik zie "Trial by dirt" er niet bij staan.
Nou heb ik het net even zelf gechecked, hij komt er bij mij ook niet in de lijst voor terwijl ik hem wel gedaan heb, maar toch.G. Checkpoint Races
You get $100 for the first completion every time.
Trial by Dirt--There's a huge dirt track around Downtown on the west
island. Hop onto the Sanchez next to it to start the checkpoint race.
It's kind of hard on the second lap because three Haitians with
Machete's will come after you, and it rains...you get money every time
you beat a record time...so do like 10 minute races and then milk it.
Difficulty: 5/10
Je kunt overigens aan de hand van bijv http://db.gamefaqs.com/co..._theft_auto_vice_city.txt alles nog een keer nalopen.
[edit]Ok, paar toevoegingen nog. Ik heb bij "The Driver" die andere gozer gewoon als aller eerste een tik tegen de achterkant gegeven zodat ie ging spinnen, daarna was het een kwestie van "EAT MY DUST"
De laatste missie heb ik gisteren ook uitgespeeld, na het een paar keer 'gewoon' geprobeerd te hebben heb ik op een gegeven moment maar gewoon mijn zwaarste gun gepakt en toen was het snel gepiept (hoewel ik hem wel 'apart' gedaan heb, ik ben naar boven gegaan al schietend, de heli naar beneden genomen, de limo's kapot geknald en toen weer naar binnen
[ Voor 17% gewijzigd door IceStorm op 29-05-2003 10:48 ]
 
                                                            Dit topic is gesloten.
                                                     ![]()
            

            
