BaRF schreef op 14 October 2003 @ 21:12:
[...]
welke link

Wie is er nou de n00b

hehe anyways, om bv de film te strippen van onnodige extra's kun je bv DVD2One gebruiken. Zoek maar eens op dvdrhelp.com naar artikels over het kopieren van DVD-9 (dual layer, veel films dus) naar DVD-5, oftewel bv een dvd-/+r
ikzelf rip altijd met dvd decryptor, run dan dvd2one om hem passen te maken voor 1 dvd, en brand het met nero.
http://dadude.eternalnintendo.nl/forum/viewtopic.php?t=315
die bedoelt ie
Ik zelf rip bijna alles met IFOedit, direct vanaf DVD (AnyDVD voor CSS decryptie, bespaart me 6-8Gb en gekloot met dvddecryptor/smartripper)
Meeste films passen dan al op een DVD-Rretje (wel onnodige streams/talen weghalen).
Als dat te groot is, gooi ik DVDShrink erover, om het net iets kleiner te maken.
Echt lange films heb ik nog niet gedaan, dus CCE heb ik ook nog nooit geprobeerd.
Verschil zit er wel, ik heb bv 2 versies van Tiesto in Concert gedownload. De eerste was een rip met DVDXCOPY, transcoded dus. De andere versie was van mndnldvdr, en die is ook aardig ge-CCE-ed. Kwaliteit was een STUK beter, terwijl ook het geluid nu 5.1 is, tov stereo bij de dvdxcopy versie.
Tot nu toe heb ik niet de behoefte aan CCE: Downen van een dvdtje gaat sneller dan mn pctje het laten re-encoden: Al die zut gebruikt maar 1 CPU, dus heb ik maar een schamele 1000Mhzje
Het enige wat me WEL opviel aan die tiesto DVD: dvdxcopy liet de multi-angel delen van de DVD intact, terwijl die in de CCE release wel aangegeven waren, maar niet werkten (angle-knop op AB gaf "onmogelijk") Niet belangrijk, kwaliteit boven een stomme camerahoek, maar toch.
[
Voor 9% gewijzigd door
DJSmiley op 14-10-2003 21:24
]