Ik ben nu ook de trotse eigenaar van de SPV, maar ik heb nog een paar vraagjes:
1. In de handleiding staat dat de accu de eerste keer minimaal drie uur moet opladen, maar ik stak net m'n SPV in de oplader en de eerste paar minuten is het lampje orange (dus aan het opladen) maar daarna wordt het groen (wil dus zeggen dat accu al vol is) en enkele seconden later gaat het uit.. Moet ik nu alsnog m'n SPV drie uur aan de oplader laten zitten of kan ik er nu al mee gaan spelen?

(toestel komt trouwens van achter de vitrine bij belcompany, vandaar dat de batterij misschien al bijna direct vol is..)
2. Ik heb een orange free €30,- per maand genomen inclusief share, maar volgens die gast daar bij belcompany komt die €6,- voor share nog eens bij die €30,- abonnements kosten.. Maar die €6,- zit toch al inbegrepen bij die €30,-? En hou ik dus nog €24,- over om te bellen en te sms'en? Of had die kerel bij belcompany wel gelijk en betaal ik dus €36,- in de maand?
3. Die kerel had het ook nog over €35,- tegoed dat ik van orange terug kreeg ofzo, kan iemand me daar even wat meer duidelijkheid over geven?
Dat waren de vraagjes, alvast bedankt..
[
Voor 14% gewijzigd door
blakez op 30-05-2003 15:04
]