Ja.deadinspace schreef op 20 May 2003 @ 12:37:
[...]
Om die printer aan de gang te krijgen heb je waarschijnlijn twee dingen nodig: kernel-support (zodat er met de printer gepraat kan worden) en een printing backend zoals lpr (die weet wat er tegen de printer gezegd moet worden). Als je (de juiste versies van) deze twee dingen hebt, dan zou de distributie verder helemaal niks uit mogen maken
Welke versies je dan precies nodig heb is waarschijnlijk wel met google te vinden. En anders: probeer het uit
Dat uitproberen had ik al geprobeerd wat Suse betreft, na het vergeefs updaten van van cups en hpijs.
Google geeft alleen anderen met het zelfde probleem. Zo te zien is het iets met de printer definitie zelf en de USB routines die de kernel//USB-detectie laten hangen. Redlijk vaag dus.
Foomatic print routines inbinden in Suse 8.1 is een redelijk hopeloos verhaal. Je moet zowat heel Suse opnieuw compilen. Dat is niet echt een optie vrees ik.
Overigens kan ik inmiddels Gentoo 1.4rc4 voor niet-gentoo-adepten afraden.
Tot de timezone en kernel sources selectie gaat het aardig, maar beginnend bij dat punt gaan ze aan de slag alsof je precies begrijpt hoe Gentoo werkt zonder verder uitleg te geven. mhhh *zucht*
(emerge -u system gaf trouwens ook een aardig compile probleem. Beter maar niet voortijdig met stage3 updaten blijkbaar.....)
Op naar Gentoo Versie 1.2
Is er iemand die weet of die versie standaard goed met harde schijven op een HPT controller (geen RAID array) en een GF4 kaart omgaat ??
(Als voorbeeld dus doet RH7.3 of Debian 3 of Mandrake 8.2 dat hier niet....)
Vermoedelijk is dat ook waar Debian Woody 3.0 bij mij op faalt.
[ Voor 6% gewijzigd door Verwijderd op 20-05-2003 17:48 ]