[topic=494283/11] begon vol te zitten, dus het is tijd voor deel 3. 
Veel plezier, en frag voorzichtig.
Veel plezier, en frag voorzichtig.
🌞🍃
Dit topic is onderdeel van een reeks. Ga naar het meest recente topic in deze reeks.
🌞🍃
Ik stream Poker, Retro Games & Good Vibes op Twitch.tv/Questje :-)
Verwijderd
ja ach, zo weten we tenminste waar we het over hebbenOp vrijdag 14 juni 2002 19:45 schreef QuestGamer het volgende:
Leuk dat mijn verzonnen titel (ik had deel 1 geopend) in ere behouden blijft.
Elke keer 'ut.tweakers.net -> niemand?'
Zeer kewl
Ik, geheel anders
"You're only as good, as what you did last week."
Verwijderd
Verwijderd
Verwijderd
goh, wat goed van jouOp vrijdag 14 juni 2002 20:58 schreef oh,when? het volgende:
* oh,when? post de eerste screenie hier dan maar he:
[afbeelding]
gisterennacht...
Verwijderd
HeHe, volgens mij stond jij nog op 5 en ik de hele tied op 1 en toch nog ff teruggebracht hehe. Maar toch vind ik LMS nog steeds klote...Op vrijdag 14 juni 2002 20:58 schreef oh,when? het volgende:
* oh,when? post de eerste screenie hier dan maar he:
[afbeelding]
gisterennacht...
dude check die ping(s)Op vrijdag 14 juni 2002 20:58 schreef oh,when? het volgende:
* oh,when? post de eerste screenie hier dan maar he:
[afbeelding]
gisterennacht...
Verwijderd
Met een 56K kun je net zo goed spelen hoor, zet gewoon je netspeed maar wat lager.Op zaterdag 15 juni 2002 09:57 schreef ReV3rEnD het volgende:
ik heb nog 56k, zodra ik een goeie connectie heb beloof ik jullie dat ik jullie eens billenkoek kom geven
🌞🍃
Verwijderd
neej, als ik met 56k speel en dan op de muisknop klik, komt de kogel er 1,5 sec later uitOp zaterdag 15 juni 2002 10:07 schreef DataBeest het volgende:
[..]
Met een 56K kun je net zo goed spelen hoor, zet gewoon je netspeed maar wat lager.
Of is het gewoon een smoes omdat je bang voor ons bent?
En terecht.
Verwijderd
Daar is goed mee te spelen. Denk maar eens aan Quake2 met de RailGunOp zaterdag 15 juni 2002 10:12 schreef ReV3rEnD het volgende:
[..]
neej, als ik met 56k speel en dan op de muisknop klik, komt de kogel er 1,5 sec later uit... en dat levert nogal eens oneerlijke problemen op
Zet daarom dus die netspeed lager.Op zaterdag 15 juni 2002 10:12 schreef ReV3rEnD het volgende:
[..]
neej, als ik met 56k speel en dan op de muisknop klik, komt de kogel er 1,5 sec later uit... en dat levert nogal eens oneerlijke problemen op
🌞🍃
Verwijderd
Doe je bestOp zaterdag 15 juni 2002 10:57 schreef raptorix het volgende:
Server is verneukt en bezet met noobs die alleen maar insta willen spelen, en dan liefst face met 30 man of assaultwas vandaag laatste keer dat ik er geweest ben, geen zin meer om hier te spelen.
Dow he, wat is je volgende smoes. Het valt nu wel heeel erg op dat je niet durft.Op zaterdag 15 juni 2002 10:57 schreef raptorix het volgende:
Server is verneukt en bezet met noobs die alleen maar insta willen spelen, en dan liefst face met 30 man of assaultwas vandaag laatste keer dat ik er geweest ben, geen zin meer om hier te spelen.
🌞🍃
LOL, je weet zelf wel dat het daar niet om gaat, en ik wil gerust wel af en toe een spelletje assault/ctf/insta spelen, maar tegenwoordig is het ALLEEN maar insta, en men vote ook alleen maar ACHTER ELKAAR insta, en als het nou goede insta spelers zijn, nee het is alleen maar in wilde weg schieten. Sorry have fun, maar niet meer met mij.Op zaterdag 15 juni 2002 11:05 schreef DataBeest het volgende:
[..]
Dow he, wat is je volgende smoes. Het valt nu wel heeel erg op dat je niet durft.
lol..je hoeft niet te spelen hoor. en ach, ja tegenwoordig wel veel instagib en vind het ook minder om AS met zijn 4-en te spelenOp zaterdag 15 juni 2002 11:26 schreef raptorix het volgende:
[..]
LOL, je weet zelf wel dat het daar niet om gaat, en ik wil gerust wel af en toe een spelletje assault/ctf/insta spelen, maar tegenwoordig is het ALLEEN maar insta, en men vote ook alleen maar ACHTER ELKAAR insta, en als het nou goede insta spelers zijn, nee het is alleen maar in wilde weg schieten. Sorry have fun, maar niet meer met mij.
"You're only as good, as what you did last week."
*APPLAUS* voor deze zeer goed onderbouwde meningOp zaterdag 15 juni 2002 11:28 schreef researcher het volgende:
instaSUX
Democratie RULEZOp zaterdag 15 juni 2002 11:28 schreef researcher het volgende:
instaSUX
🌞🍃
Lees deel 2, daar heb ik het een paar keer goed onderbouwd. Kijk maar op de laatste 3 pagina's!Op zaterdag 15 juni 2002 11:31 schreef WOmBaT het volgende:
[..]
*APPLAUS* voor deze zeer goed onderbouwde mening
[Asus A7V266-E][AMD XP 1700+ (water cooled)][Hercules GF3 Ti500][256 MB Crucial DDR][SB Live 5.1][2 x 40GB][3com 3c905ctx-m]
Logitech z 560 ownage :)
*proest*Op zaterdag 15 juni 2002 14:57 schreef Plank het volgende:
hoe kom je op die server??
Verwijderd
okeejOp zaterdag 15 juni 2002 14:59 schreef CU2morO het volgende:
[..]
*proest*
multiplay -> open location -> ut.tweakers.net
Verwijderd
hahaOp zaterdag 15 juni 2002 15:01 schreef Plank het volgende:
[..]
okeejdacht dat je alleen ip`s in kon vulle
Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Mijn connecie is best wel traag en toch vind ik insta leuker als NW. Bij NW kan zelfs de grootste n00b nog mensen doodkrijgen als 'ie z'n vuurmond maar op het juiste moment in de juiste richting houdt, bij insta moet je echt recht op de persoon mikken als je die wilt raken. en insta met een ping van 300 wil ook best, gewoon je rifle 0,3 seconden op iemand gericht zien te houdenOp zaterdag 15 juni 2002 15:44 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Is inderdaad zeik dat het bijna alleen nog instagib is... Ik snap niet wat daar nou zo leuk aan is.. Het is saai en het is nadelig voor mensen met langzamere computers, zoals ik
S, de lekkerste letter in het chocoladeletteralfabet - Enrave - EVE corporation ingame channel "-nrave-"
heb je UT wel gepatched naar versie 436?Op zaterdag 15 juni 2002 15:46 schreef Notehouteladekast het volgende:
Ik kom er niet op. Zou dat kunnen omdat ik een kopie heb, met een crack zodat ik de CD niet nodig heb? Dan ga ik toch eens het origineel kopen
Verwijderd
duhOp zaterdag 15 juni 2002 18:37 schreef vYniL het volgende:
Dus volgens raptorix zijn de enige mensen die op de Tweakers server spelen n00bs
Verwijderd
Dat zegt hij omdat hij met instagib niet van deze "n00bs" kan winnenOp zaterdag 15 juni 2002 18:37 schreef vYniL het volgende:
Dus volgens raptorix zijn de enige mensen die op de Tweakers server spelen n00bs
Verwijderd
iddOp zaterdag 15 juni 2002 18:50 schreef SnArK het volgende:
[..]
Dat zegt hij omdat hij met instagib niet van deze "n00bs" kan winnenVanmiddag met 3 GkC-spelers was wel leuk...
Wat noem jij een langzame computer? UT is namelijk echt niet zo zwaar hoor, als je het vergelijkt met andere spellen.Op zaterdag 15 juni 2002 15:44 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Is inderdaad zeik dat het bijna alleen nog instagib is... Ik snap niet wat daar nou zo leuk aan is.. Het is saai en het is nadelig voor mensen met langzamere computers, zoals ik
🌞🍃
Een PII 266 (zie sig)... DM loopt inderdaad iets langzamer vaak (vliegt vanalles door de lucht enzo) maar dan nog is het makkelijker met mikken enzo...Op zaterdag 15 juni 2002 19:14 schreef DataBeest het volgende:
[..]
Wat noem jij een langzame computer? UT is namelijk echt niet zo zwaar hoor, als je het vergelijkt met andere spellen.
En hoezo zou instagib veel zwaarder zijn dan NW?Er hoeven toch minder wapens te worden geladen, dus dan is het toch sneller?
![]()
Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Op een PII 266 moet je zulk soort spellen ook niet spelen.Op zaterdag 15 juni 2002 19:28 schreef Sorcerer8472 het volgende:
[..]
Een PII 266 (zie sig)... DM loopt inderdaad iets langzamer vaak (vliegt vanalles door de lucht enzo) maar dan nog is het makkelijker met mikken enzo...
Het is echt moeilijk mikken als je soms maar 10-15 fps haalt... (wanneer moet ik de muis nou stilhouden?) Maar gelukkig valt dat bij de meeste maps nog mee. Dan heb ik dik 20...
Vanmiddag Liandri liep soms maar op iets meer dan 5 fps... Low detail 640x480 trouwens. 512x384 maakt geen verschil in framerate. Maar over een paar weekjes heb ik een XP 2000+ met GF4 4200
🌞🍃
Ik heb (nog) niks andersOp zaterdag 15 juni 2002 19:30 schreef DataBeest het volgende:
[..]
Op een PII 266 moet je zulk soort spellen ook niet spelen.
Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Verwijderd
Dat heb ik ook, meestal zo'n 80 milliseconden later dan ik geschoten heb.Op zaterdag 15 juni 2002 20:26 schreef Deeper het volgende:
De laatste tijd reageert mijn UT nogal traag.
Vaak wanneer ik schiet, dan schiet 'ie net een paar milliseconden te laat. Heel irritant.
Is er wat mis met je verbinding? Wat is je ping?Ook wanneer ik een bericht in tikt, verschijnt dit pas naar een paar seconden in de chat-window, terwijl dit vroeger altijd direct werd geplaatst
Misschien moet ik UT maar weer eens opnieuw installeren.
Ja, maar ik niet.Heeft iemand anders dit ook ?
🌞🍃
WHY ME!?Op zaterdag 15 juni 2002 14:55 schreef RealKnuckles het volgende:
Zo...
De laatste dagen lukt het me niet lang te spelen op ut.tweakers.net omdat ik de lag koning ben met mijn verbinding.
Kom ik erin zie ik niet wat ik schiet,ik zie niemand schieten en dan nog dit
[afbeelding]
Iedereen die door een muur probeert te lopen
Verwijderd
Verwijderd
Op zaterdag 15 juni 2002 20:41 schreef DataBeest het volgende:
[..]
Dat heb ik ook, meestal zo'n 80 milliseconden later dan ik geschoten heb.
Dat heet nou lag.
[..]
Is er wat mis met je verbinding? Wat is je ping?
[..]
Ja, maar ik niet.
Damn, ik nu ook.
Verwijderd
So noted. Ik zal erover nadenken om inderdaad zoiets in de vote te implementeren...Nog ff andere reactie op dat instagib: Er zijn meestal zo'n 6 mensen die instagib willen en 4 die NW willen. Dan komt er dus bijna altijd instagib uit. Democratisch zou zijn als er 6 van de 10 keer instagib uitkomt. Is nu meer 1 op de 10 keer
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10!
LOL, alsof het op skills aankomt met zo een buggy mod, de helft van de keren schiet je dwars door iemand heen, als je denkt een goede aim te hebben speel ik graag een keer rifle arena tegen je, en geloof me ik kan gerust wel instagib spelen, ben 2e geworden op pzz lan 2001 met instagib, dus enig recht van spreken mag je dan denk ik wel hebben.Op zaterdag 15 juni 2002 19:11 schreef vYniL het volgende:
[..]
idd
Verwijderd
Deze N00b houd idd wel van Instagib, is iig eerlijk dat iedereen zelfde wapens heeft. Maar ik denk dat als iedereen dezelfde wapens heeft het zoiezo eerlijk is. Als iemand goed is is die ook goed met instagib en niet alleen met rifles e.d. dus als je een echte man bent zeur je daar niet over. Zeker bepaalde levels zijn nog lastig genoeg als je niet goed bent, voornamelijk grootte open area's, dus voor ieder wat wils met een Instagib toch??Op zondag 16 juni 2002 01:37 schreef raptorix het volgende:
Daarnaast is intagib echt gewoon voor noobs want als je echt zo goed bent als je denkt pak je lekker een rifle, is immers net zo dodelijk als een instanoob kanon.
Met instagib lijkt het niveauverschil (op ut.tweakers.net dan) kleiner, en daarom spelen de wat slechtere spelers liever instagib denk ikOp zondag 16 juni 2002 01:37 schreef raptorix het volgende:
Daarnaast is intagib echt gewoon voor noobs want als je echt zo goed bent als je denkt pak je lekker een rifle, is immers net zo dodelijk als een instanoob kanon.
Ik stream Poker, Retro Games & Good Vibes op Twitch.tv/Questje :-)
Instagib is geen : timing voor puOp zondag 16 juni 2002 01:43 schreef BrainDamage het volgende:
[..]
Deze N00b houd idd wel van Instagib, is iig eerlijk dat iedereen zelfde wapens heeft. Maar ik denk dat als iedereen dezelfde wapens heeft het zoiezo eerlijk is. Als iemand goed is is die ook goed met instagib en niet alleen met rifles e.d. dus als je een echte man bent zeur je daar niet over. Zeker bepaalde levels zijn nog lastig genoeg als je niet goed bent, voornamelijk grootte open area's, dus voor ieder wat wils met een Instagib toch??
Verwijderd
Dat probleem heb ik ook als ik met de server een demo opneem.Op zondag 16 juni 2002 02:53 schreef Deeper een verhaal over f*cked-up animatie
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10!
Voor de rest alleen nog dat als Insta en NW gelijk uitkomen de server dan random een mode uitkiest. Als ze nu gelijk uitkomen wordt het altijd insta...Op zondag 16 juni 2002 00:51 schreef Gerco het volgende:
[..]
So noted. Ik zal erover nadenken om inderdaad zoiets in de vote te implementeren...
Als iemand anders nog suggesties voor de mapvote heeft, mail dan even naar gerco@gdries.com. Ik zal alle suggesties bij elkaar rapen en hopelijk volgend weekeinde de vote vernieuwen.
Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Als ze nu gelijk uitkomen, dan verandert hij de mode niet. Dus als het NW was, blijft net NW en als het Insta was blijft het Insta.Op zondag 16 juni 2002 03:44 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Voor de rest alleen nog dat als Insta en NW gelijk uitkomen de server dan random een mode uitkiest. Als ze nu gelijk uitkomen wordt het altijd insta...
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10!
Verwijderd
stoer hoor =\Op zondag 16 juni 2002 01:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
LOL, alsof het op skills aankomt met zo een buggy mod, de helft van de keren schiet je dwars door iemand heen, als je denkt een goede aim te hebben speel ik graag een keer rifle arena tegen je, en geloof me ik kan gerust wel instagib spelen, ben 2e geworden op pzz lan 2001 met instagib, dus enig recht van spreken mag je dan denk ik wel hebben.
...Gaan we weer beginnen...Op zondag 16 juni 2002 01:37 schreef raptorix het volgende:
Daarnaast is intagib echt gewoon voor noobs want als je echt zo goed bent als je denkt pak je lekker een rifle, is immers net zo dodelijk als een instanoob kanon.
Verwijderd
Dit probleem heb ik dus ook (had ik ook al naar gevraag in deel 2 maar geen reactie gekregen). Komt eigenlijk alleen nog op tweakers voor.Op zondag 16 juni 2002 02:53 schreef Deeper het volgende:
In de meeste potjes die ik gespeeld heb tot nu toe, lopen de tegenstanders niet, maar ze glijden gewoon over de map heen ipv lopen/rennen.
Tevens staan ze altijd met hun kop en wapen naar beneden gericht.
Wanneer iemand gefraged wordt blijft het mannetje gewoon rechtovereind staan en valt niet op de grond.
Ze verdwijnen pas naar een paar seconden, of je moet ze zelf nog een keer raak schieten.
Dit is knap irri, want je ziet niet welke kant je tegenstander heen schiet.
Of je schiet tegen iemand, die al gefraged is.
Weet iemand wat er aan de hand is en hoe ik dit kan oplossen ?
Ik heb helaas geen screenshots, waar dit duidelijk opstaat.
Verwijderd
de . omdat hij zo klein is lekker voor instagib en sniperrifle, minigun ook heel lekkerOp zondag 16 juni 2002 03:44 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Nog ff een ander vraagje: Wat voor crosshair gebruiken jullie? (meld evt. goeie en slechte ervaringen dus)
Verwijderd
Op zondag 16 juni 2002 11:18 schreef djR het volgende:
[..]
http://www.geocities.com/djrobbie_ut/09.jpg
Het valt mij wel heel erg op dat veel mensen die lag hebben altijd NWs willen spelen.Op zondag 16 juni 2002 02:37 schreef raptorix het volgende:
[..]
Instagib is geen : timing voor pu
Instagib is geen : wapenskills
Instagib is meer : pingskills
Hoezo eerlijker?
🌞🍃
Verwijderd
mee eens!Op zondag 16 juni 2002 01:35 schreef raptorix het volgende:
[..]
LOL, alsof het op skills aankomt met zo een buggy mod, de helft van de keren schiet je dwars door iemand heen, als je denkt een goede aim te hebben speel ik graag een keer rifle arena tegen je, en geloof me ik kan gerust wel instagib spelen, ben 2e geworden op pzz lan 2001 met instagib, dus enig recht van spreken mag je dan denk ik wel hebben.
Oefening baart kunstOp zondag 16 juni 2002 01:43 schreef BrainDamage het volgende:
[..]
Deze N00b houd idd wel van Instagib, is iig eerlijk dat iedereen zelfde wapens heeft. Maar ik denk dat als iedereen dezelfde wapens heeft het zoiezo eerlijk is. Als iemand goed is is die ook goed met instagib en niet alleen met rifles e.d. dus als je een echte man bent zeur je daar niet over. Zeker bepaalde levels zijn nog lastig genoeg als je niet goed bent, voornamelijk grootte open area's, dus voor ieder wat wils met een Instagib toch??
Ik heb gisteren ook ff iCTF gespeeld, maar dat zuigt imo toch echt zwaar. Dat je iDM of iTDM ofzo speelt kan ik begrijpen, maar neem een map zoals november ofzo. Met insta, je bent over de duikboot heen en je hebt gewoonweg een cap. Niemand die er wat aan kan doen. Gewoon rennen als een idioot dus. Dat is op meerdere mappen zo.Op zondag 16 juni 2002 02:21 schreef QuestGamer het volgende:
[..]
Met instagib lijkt het niveauverschil (op ut.tweakers.net dan) kleiner, en daarom spelen de wat slechtere spelers liever instagib denk ik
Maar als je ECHT goed insta wil spelen komen die n00bs daar ook niet aan te pas hoor...
Ik blijf NW veel leuker vinden, maar insta is op zijn tijd ook wel es grappig hoor, maar dan voor iCTF. En met insta heb ik altijd last van lag voor mijn gevoel, mikken gaat nooit echt lekker soepel (zoals ik offline wel heb)...
Genoeg geblaat, UT is voor fun. Dus niet te veel zeiken allemaal, just play whatever you want, where-ever you want
Ik ga nu slapen
Dat lijkt mij dikke bullshit. Ik denk dat raptorix zichzelf zo onderhand wel bewezen heeft dat het qua aim wel goed zit, dat weet je zelf ook wel!Op zondag 16 juni 2002 11:52 schreef DataBeest het volgende:
[..]
Het valt mij wel heel erg op dat veel mensen die lag hebben altijd NWs willen spelen.
Dat betekend dus gelijk dat je niet echt kunt richten, omdat dat met lag niet gaat.
Dat is dus wat je hebt met NW, maarja met IG heb je ook respawn kilers, kijk maar op face...Wat is NWs dus? Gewoon wat om je heen schieten en dan zie je wel wat er gebeurt. Oke, je kunt er ook wel wat beter in worden, maar dan alsnog is het niet eerlijk.
Je komt iemand tegen die slechter is dan jouw, maar hij heeft een goed wapen en jij een kutpistooltje. Wie wint er dan? De n00b met het goede wapen, of jij met een kutpistool? Meestal de n00b, en dat heb je NIET bij instagib.
Je zegt het zelf al, zelfs noobs kunnen winnen met IG! Dus IG is voor noobs lmfdAlhoewel je bij instagib door n00bs soms ook wel geraakt wordt, maar dat betekend dat je beter moet ontwijken dus, dat is bij instagib heeel belangrijk.
Mijn topic lmfdMaarja, hier is al een een discussie over geweest:
[topic=470981/1/100]
Daar zit wat in. Ik vind het soms ook wel leuk om IG te doen, maar meer dan 1 potje niet. Vooral omdat je met IG een beetje kan gaan spammen in gangen en daardoor gewoon kan winnen. Dat vind ik dus echt skillloos.Die opmerking van HlpDsK vond ik opzich wel goed: Het heeft gewoon allebei z'n charme.
Dat klopt ook wel.
[Asus A7V266-E][AMD XP 1700+ (water cooled)][Hercules GF3 Ti500][256 MB Crucial DDR][SB Live 5.1][2 x 40GB][3com 3c905ctx-m]
Verwijderd
Ja kan met NW ook spammen in gangen met de minigun, ripper, combo , rl, (moet ik verder gaan???)Op zondag 16 juni 2002 12:07 schreef -=MOL=- het volgende:
[..]
Vooral omdat je met IG een beetje kan gaan spammen in gangen en daardoor gewoon kan winnen. Dat vind ik dus echt skillloos.
Dat trekt mij zo aan in NW (en natuurlijk de trans kills), maar bij IG vind ik het dead->play->dead->play effect zo lekkerDat is dus wat je hebt met NW, maarja met IG heb je ook respawn kilers, kijk maar op face...
Verder heb je dus met NW skills nodig... Je hoeft niet alleen maar te rammen op je fire knopje. Welke skills bedoel ik?
-Mapkennis (waar liggen de juiste wapens, waar ligt de armor/PU).
-Wapenkennis (in welke situatie gebruik je welk wapen??)
Dit zijn toch dingen die met strategie te maken hebben. Vooruit denken welk wapen je nodig hebt in de eerst volgende situatie.
Verwijderd
loletjeOp zondag 16 juni 2002 12:33 schreef M1ch het volgende:
Zucht, de oneindige Insta versus Normal Weapons discussie..
Als je NW nou niet leuk vind, speel het dan gewoon niet? Same goes for insta. Ik speel bijna nooit insta, hoogstens een keer op de tweakers server omdat ie daarop staat. Iedereen zijn of haar eigen mening!
Je hebt zowel bij insta als bij nw noobs. Een insta bikkel kan hard sucken in NW, en omgedraaid. That's just the way it is.
Verwijderd
ik roel in allebeiOp zondag 16 juni 2002 12:33 schreef M1ch het volgende:
Zucht, de oneindige Insta versus Normal Weapons discussie..
Als je NW nou niet leuk vind, speel het dan gewoon niet? Same goes for insta. Ik speel bijna nooit insta, hoogstens een keer op de tweakers server omdat ie daarop staat. Iedereen zijn of haar eigen mening!
Je hebt zowel bij insta als bij nw noobs. Een insta bikkel kan hard sucken in NW, en omgedraaid. That's just the way it is.
Verwijderd
Hehe...Op zondag 16 juni 2002 02:21 schreef QuestGamer het volgende:
[..]
Met instagib lijkt het niveauverschil (op ut.tweakers.net dan) kleiner, en daarom spelen de wat slechtere spelers liever instagib denk ik
Maar als je ECHT goed insta wil spelen komen die n00bs daar ook niet aan te pas hoor...
Ik blijf NW veel leuker vinden, maar insta is op zijn tijd ook wel es grappig hoor, maar dan voor iCTF. En met insta heb ik altijd last van lag voor mijn gevoel, mikken gaat nooit echt lekker soepel (zoals ik offline wel heb)...
Genoeg geblaat, UT is voor fun. Dus niet te veel zeiken allemaal, just play whatever you want, where-ever you want
Ik ga nu slapen
S, de lekkerste letter in het chocoladeletteralfabet - Enrave - EVE corporation ingame channel "-nrave-"
Maak er ff thumbs van man.....Op zondag 16 juni 2002 14:48 schreef m.m het volgende:
* -=MOL=- heeft zijn screenshotmapje maar ff opgeruimd en vond nog wat screens, ik heb er ook een paar geplaatst waar ik niet al te hoog stond, ik heb ook wel mindere potjes
vanmiddag ff lekker bezig geweest samen met VoLo:
[afbeelding]
Dees ging iets minder:
[afbeelding]
Al weer beter:
[afbeelding]
Helemaal leuk:
[afbeelding]
[afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding][afbeelding]
[Asus A7V266-E][AMD XP 1700+ (water cooled)][Hercules GF3 Ti500][256 MB Crucial DDR][SB Live 5.1][2 x 40GB][3com 3c905ctx-m]
Verwijderd
Verwijderd
Had je ff een admin moeten roepen dan was hij waarschijnlijk wel gekicked of op zijn attitude aangesprokenOp zondag 16 juni 2002 16:36 schreef LeonM het volgende:
Grrr, wie was die #!@#! pray4us nou?
Die gozer hat met caps aan het woord kanker gebind, resultaat: iedere keer al hij d00d ging begon hij te kankeren, ik vind dit zeer onbeschoft.
Moest t ff kwijt!
Verwijderd
Raptorix. Mich en Ravenger van Syncro zijn erg goed.Op zondag 16 juni 2002 16:38 schreef happyman112 het volgende:
-vergeten te editen-
2 keer dezelfde fout
nou ja dan begin ik heel ergens anders over] (1 uur later)
-----------------------------------------------------------
Die UT compo is nog steeds niet geweest toch
Maar ik vraag me toch af wie de 20 beste spelers zijn op u.t.n.
Met de verschillende modes CTF DM IG&NW
Dus kom op maar (ps. ja mag jezelf niet noemen)
beetje hk nivau
[Asus A7V266-E][AMD XP 1700+ (water cooled)][Hercules GF3 Ti500][256 MB Crucial DDR][SB Live 5.1][2 x 40GB][3com 3c905ctx-m]
Maiar kan ook erg lekker spelen als ie in vorm isOp zondag 16 juni 2002 17:16 schreef -=MOL=- het volgende:
[..]
Raptorix. Mich en Ravenger van Syncro zijn erg goed.
Verder hebben we bo[m]mel van {G}
Wie vergeet ik nog meer. Dat zijn iig spelers met echte skills!
Verwijderd
Jiinx!! Ik speel de laatste tijd ook erg lekker btwOp zondag 16 juni 2002 18:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
Maiar kan ook erg lekker spelen als ie in vorm is
Maar als ik me geld hier mag zetten op de speler die voor de winst gaat dan is dat de speler wiens naam begint met een J. En nu mogen jullie weer raden wie het is
Met andere woorden krijgen we dan bijna altijd instaOp zondag 16 juni 2002 08:24 schreef Gerco het volgende:
[..]
Als ze nu gelijk uitkomen, dan verandert hij de mode niet. Dus als het NW was, blijft net NW en als het Insta was blijft het Insta.
Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Reality is merely an illusion, albeit a very persistent one.
Verwijderd
Ja idd een irritante gozer! Hij beschoot mij steeds terwijl bij hem in het team zat...Op zondag 16 juni 2002 16:36 schreef LeonM het volgende:
Grrr, wie was die #!@#! pray4us nou?
Die gozer hat met caps aan het woord kanker gebind, resultaat: iedere keer al hij d00d ging begon hij te kankeren, ik vind dit zeer onbeschoft.
Moest t ff kwijt!
Ik heb bo[m]mel verslaan in een instagib 1on1Op zondag 16 juni 2002 17:16 schreef -=MOL=- het volgende:
Verder hebben we bo[m]mel van {G}
Verwijderd
loletjeOp zondag 16 juni 2002 17:16 schreef -=MOL=- het volgende:
[..]
Raptorix. Mich en Ravenger van Syncro zijn erg goed.
Verder hebben we bo[m]mel van {G}
Wie vergeet ik nog meer. Dat zijn iig spelers met echte skills!
Door een student, ik namelijk. De admins zitten in #ut op irc.tweakers.net, de meeste mensen met @ daar hebben het op de server ook, maar niet allemaal.Op zondag 16 juni 2002 21:08 schreef Sorcerer8472 het volgende:
Wordt die server door een student van de TU Delft gehost of door de uni zelf ofzo? Heb es een traceroute gedaan uit nieuwsgierigheid
En hoe zit het met admins? Waar zijn die te vinden als ze nodig zijn?
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10!
- "Als ik zou willen dat je het begreep, legde ik het wel beter uit!" | All number systems are base 10!
Hmmm, dat weet je pas zeker als je het hebt geprobeert. De laatste tijd speel ik minder omdat er (naar mijn zin) te vaak IG gedaan wordt.Op zondag 16 juni 2002 22:07 schreef Gerco het volgende:
Het is wel een idee, maar er zijn 3 problemen:
1. Dan zijn er op geen van beide servers genoeg spelers om de lol er op de lang duur in te houden. Na een week of 2 komt er dan niemand meer.
500 GB per maand is wel veel ja. Zal wel geen MxStream abo zijn2. De bak trekt het niet.
3. We gebruiken dan teveel bandbreedte, doen we nu eigenlijk al met een ruime 500GB per maand.
LOL!Op zondag 16 juni 2002 22:09 schreef ReV3rEnD het volgende:
ik heb gister ff databeest deck16 uit geinstagibbed![]()
🌞🍃
Verwijderd
Dit topic is gesloten.
Apple iPhone 16e LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq