Op donderdag 25 oktober 2001 14:30 schreef Techwarrior het volgende:
De X-BOX gaat gewoon vet rulen.. Ik denk (weet eigenlijk wel zeker) dat alle andere consoles geen schijn van kans gaan maken.. Niet op het gebied van gameplay, graphics, en aanbod van games al helemaal niet.
Dan denk je toch echt niet na
X-Box: geen installed base, nieuwe speler op de markt.
X-Box: nu al gegarandeerd slechtere afzet in Japan dan GC en PS2 (Japanners en Microsoft kunnen niet met elkaar overweg)
X-Box: heeft geen console imago, maar een uitgeklede PC imago, en dat mag je zwaar meetellen. Spellen: Halo (FPS, dus PC spel), Unreal Championship (FPS, dus PC spel)
Het enige dat Microsoft heeft is een groot budget en een goeie marketing afdeling. Maar Sony en Nintendo hebben al miljoenen aanhangers, Microsoft nog 0. De X-Box kan best "vet gaan rulen" maar er zal heel wat tijd overheen gaan voor Sony en Nintendo zich bedreigd gaan voelen.