Iets zegt me dat dit in de loop van de dag een erg leuk topic zal gaan worden met scheldpartijen over en weer.
Daarom reageer ik maar weer in het begin zodat iedereen dit nog meekrijgt.
Om maar weer "in de stemming" te komen, een paar quote''s uit het
oude topic.
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Op zaterdag 19 mei 2001 21:19 schreef mdenie het volgende:
[..]
Klopt niet helemaal: poste 10 x daags doe dat nu nog 4 x daags en vanaf heden 1 x in de twee dagen totdat de enqutte uitwijst wat men normaal vindt. Wat mijn 2 athlon systeempjes met de bij behorende monitoren betreft die zijn gewoon te koop, neem aan als jij die had en kwijt wil je ze ook hie zou advertere toch??? Als ik die verkocht heb en mijn 2 maanden oude video kaart en mijn oude pII systeem, ga ik mijn nieuwe systeem bouwen, wie weet verkoop ik dat ook weer als ik iets snellers kan kopen? Mag dat??? Fijn dank je.
Met vriendelijke groet, Michel
--------------------------------------------------------------------------------
Hoi Michel ( *MREn begint altijd aardig ),
Ik zal even duidelijk proberen te maken wat ik precies bedoelde, ik ben namelijk iemand die met weinig woorden toch veel probeert te zeggen. Omdat je dat blijkbaar niet zo aanspreekt, zal ik het nu wat uitgebreider proberen te formuleren en ik denk dat ik ook namens alle GoT''ters -minus één) spreek:
Vraag&Aanbod is een mooi initiatief van T.net om de gebruikers de gelegenheid te geven om van hun ongebruikte hardware af te komen, en een ander er voor een zacht prijsje gelukkig mee te maken.
Ik heb zelf ook al het eea gevraagd en gekocht via vraag&aanbod, en omdat dit voor het grootste deel mede-tweakers zijn, weet ik (bijna) zeker dat de zaak te vertrouwen is en dat ze er een schappelijke prijs voor vragen.
Ik denk dat die systemen van jouw niet gebruikt zijn en dat dit dan dus gewoon een leuk handeltje van je is. Niets tegen een beetje ondernemersgeest, maar daar is V&A niet voor. Dat je een keer een postje maakt waarin je melding maakt van diverse systemen te leveren, oke, daar kan ik mee leven, maar voor commerciele activiteiten zijn er de ads en de banners alsmede de procewatch. Dat jouw commerciele ads op v&a "gedoogd" worden, kan ik best begrijpen, jij wordt er beter van en een user wordt er beter van, niets mis mee.
Echter, tien keer per dag het zelfde posten wordt door niemand gewaardeerd, hoe goed je bedoelingen meestal ook zijn. Eén adje is goed genoeg, de tweaker kijkt echt wel verder dan z''n neus lang is, en als je er een adje tussendoor gooit, dan wordt daar vast wel naar gekeken, en als het bevalt, dan hoor je wel iets. Buiten het feit dat zovaak posten regelrechte spam is, denk ik dat je erg veel goodwill kwijtraakt bij de users, en daarmee juist het tegenovergestelde effect bereikt.
Fijn dat je ipv 10 keer per dag nu nog maar 1 keer per twee dagen post, maar dit is m.i. nog steeds te veel. Zet een echte advertentie, zal echt niet zo deur zijn. Zet EEN systeem in de V&A met de vermelding dat je ook zelf de specs aan kan passen, telefoonnummer er bij, en laat die dan om te beginnen twee maanden staan. Als men echt serieus intresse toont, hoor je het echt wel don''t worry.
Ik hoop dat je deze raad ten harte neemt, en anders zul je weten wat mijn eerste zin van deze post inhoud.
Ik heb net weer opgehangen, in het begin liep het gesprek niet echt, gelukkig werd het naarmate het gesprek vorderde wat normaler
Ik heb de volgende afspraak met hem gemaakt:
De advertentie blijft staan, hij (en jullie allemaal) mogen vanaf nu nog maar 1 keer per week je advertentie opnieuw plaatsen en verder doen we niet moeilijk.
Mijn vraag aan jullie is dan ook om hem per heden met rust te laten, geen (onnodige) ICQ berichtjes meer, geen mailtjes die niet nodig zijn, geen bashing meer. Jij zou het immers ook niet willen!
Overigens heb ik ook afgesproken/besloten dat we eindelijk maar eens regels moeten gaan maken. Deze hele facade heeft dit wel duidelijk gemaakt... Het is jammer maar waar, het is blijkbaar nodig.
[Edit] Op één pnut moet ik hem gelijk geven en dat was dan ook het zwakste punt in deze hele discussie: Er zijn op het moment geen regels, wij kunnen hem daarom ook niet "dwingen" zich aan die regels te houden.
[Dit bericht is gewijzigd door Floris_Diemel op 20-05-2001 23:02]
......
Dat heb ik ook tegen hem gezegd, had hij wel een weerwoord op, maar het kwam neer op dat zijn fatsoensnorm anders was dan de onze. (Hij ging meer uit van een soort handelsgeest-idee, verkopen die handel, maakt niet uit hoe, er zijn toch geen regels. Om het maar even heel zwart-wit te zeggen)
Oftewel waarde vriend: je week is nog lang niet om, dus als je nu zo vriendelijk wilt zijn om dit soort lame spam-acties uit je hoofd te laten, zou iedereen dit zeer fijn vinden.
En bovendien vind ik het het erg naïef van je om te denken dat je deze systemen ooit nog zult verkopen op t.net. Optimist.
In het kader van de flamewars lijkt het me ook beter als je hier niet op gaat reageren en je je zelf hier voorlopig niet meer laat zien. Zeker aangezien je
hier al (eindelijk) een waarschuwing aan je broek hebt gekregen.