Het grote Kia EV5 topic

Pagina: 1 ... 28 29 Laatste
Acties:

Onderwerpen


  • pruusje
  • Registratie: Augustus 2015
  • Laatst online: 20:19
Vorige week de GT Plus-Line AWD met Tech Pack besteld, naar verwachting Februari 2027 levering. Ben benieuwd of al iemand ervaringen heeft met het tech pack zoals de ingebouwde Dashcam met Park surveillance en het 22KW AC laden?

  • Lawrentz
  • Registratie: Juli 2023
  • Laatst online: 21:18
beschuit schreef op woensdag 14 oktober 2026 @ 10:28:
Zeer herkenbaar, en onoplosbaar behalve wellicht door flitspaalmeldingen uit te zetten. Dit belooft wat indien het onzalige EU plan ingaat waardoor auto's zelf gaan inhouden als je (vermeend) te hard rijdt.
Dit hoop ik niet.
Laatst reed ik op een snelweg met max 100 kmh terwijl interne melding max 50 kmh aangaf.
Nog even los gezien van de kans op phantom braking.

  • Rick Craftsman
  • Registratie: Augustus 2026
  • Laatst online: 16:53
Ik vind het nog steeds een hele fijne auto maar ik heb op de nieuwe A16 (Rottemerentunnel) bij Rotterdam nog steeds last van "spookremmen"

Op beide punten waar de nieuwe A16 op de (oude)A16 of A13 aansluit schiet de auto uit het niets vol op de rem. Alsof hij het nieuwe stuk snelweg niet herkent en denk dat ik van de snelweg afschiet..

Raar dat daar niet meer mensen last van hebben, dan zal Kia het ook moeilijke kunnen achterhalen bij mijn EV5 vrees ik.
Pagina: 1 ... 28 29 Laatste