Ik ken de topics. In het Ali topic was ik ook aardig actief en ik herken het uitblijven van antwoord/het geven van nietszeggende antwoorden maar al te goed.Chromoris schreef op vrijdag 31 oktober 2025 @ 10:07:
[...]
Misschien moet je even lezen wat @Joesv zojuist geschreven heeft, en dat is alleen van MaxICT. Buiten die zaak zijn er nog wat incidenten over de jaren geweest, neem even de tijd om hier binnen dit forum wat te zoeken & te lezen.
De essentie is dat er over de jaren heen genoeg gebeurd & gezegd is geworden. Het resultaat is dat Tweakers praktisch niets doet. De community wordt op dat punt eigenlijk gewoon gegeneerd (of eigenlijk gemanaged, wat eigenlijk nog erger is).
Het is allang niet meer een incident, maar een patroon.
En met name dat er vaak door Tweakers de discussie wordt afgekapt (menig topic van MaxICT heeft een slotje, en ook bij Alie kwam er na een nietszeggende reactie een slotje): dat is niet bepaald een constructieve instelling/behandeling van Tweakers richting haar community.
Constructiviteit moet van 2 kanten komen, en dat is het nu gewoon niet.
Feit is eenvoudigweg dat niemand van de PW zich hier nog meldt - als we constructief meedenken hoop ik die kans te vergroten