Dat is afhankelijk van je VIP-level.. Als je level 0 bent, heb je 0,15% maker fee voor crypto-fiat trading pairs. Als je dus EUR naar USDC wil omzetten. Maar dan moet je wel een maker zijn en geen taker (anders 0,2%). Dus een order zetten die iets lager ligt voor je USDC er van koopt.
Dus bij 10.000 euro betaal je dan 15 euro aan fees om het om te zetten naar USDC. Je krijgt 84 euro (100 dollar) en dan blijft daar dus 69 euro van over. Dan moet je het wel laten staan tot na de actieperiode en wat ga je er daarna mee doen? Crypto er van kopen of terug naar euro en uitgeven met je kaart? Als je dat laatste gaat doen, moet je dus weer ~15 euro aan fees betalen en dan blijft er dus effectief 54 euro winst over, waarbij je wel het risico hebt dat je 10k kwijt bent mocht Bybit met de noorderzon vertrekken. Ik verwacht niet snel dat het gebeurt, maar het risico is niet nul.
Overigens kan je volgens mij ook crypto storten naar je account, dan ben je er ook. Maar check dat wel even of het echt zo is. Dan zit je alleen met transfer fees naar de exchange (en eventueel weer terug nadat de actie is afgelopen).
Maar als je het wil staken, doe je dan mee aan die
30% 16% APR (effectief 1,23% want het is een maand)? Dan valt er nog wel meer geld uit te halen, maar het staat wel 30 dagen vast en de koers kan omhoog en omlaag.
edit; het is 16%, niet 30%.