AFNJL511 schreef op woensdag 23 september 2026 @ 07:19:
Beste allen, afgelopen donderdag mijn zeekr 7GT LR opgehaald. Super blij want had er erg naar uitgekeken. Trekhaak TRM module was niet op voorraad, dus heb wel een trekhaak, maar deze werkt niet.... Helaas al wel snel wat zaken waarvan ik die bij het meelezen van dit topic nog niet voorbij heb zien komen. Wellicht kunnen jullie mij hierin wat wijzer maken?
- Spotify laadt niet/slecht. Als ik dan op het muziek icoon klik dan loopt het hele scherm vast en dan moet ik een reset uitvoeren van het scherm en spotify opnieuw koppelen waarna het weer even werkt. Na een telefoontje kan het zijn dat spotify weer niet wil laden.
Heb jij Zeekr Premium Connect of de auto verbonden met mobiele hotspot? Want dit kan je eigenlijk alleen maar gebruiuken als de auto een snelle internetverbinding heeft.
- de bestuurdersstoel is zachter, je zakt er verder in weg, dan de bijrijdersstoel. En eigenlijk tot het punt dat het niet comfortabel is.
Kan ik niet oordelen, hiervoor zou ik wel teruggaan naar Zeekr.
- Ik heb nu al meerdere malen gehad (in het weekend) dat de auto tijdens het rijden aangeeft dat een deel van de veiligheidssystemen zijn uitgeschakeld en dat contact moet worden opgenomen met Zeekr. Zeekr assist belt de ANWB en de ANWB zegt niks te kunnen doen. Advies: terug naar Zeekr voor diagnose.
Dit heb ik ook, heel soms, denk 4 of 5 keer voorgekomen in de 2 maanden dat ik de auto nu heb. Ik heb de hoop op software-updates in deze, heb er zelf geen last van aangezien ik nauwelijks LCC/ACC gebruik.
- Ondanks dat de snelheidswaarschuwing is uitgezet geeft de auto toch bij ongeveer >8km/uur te hard een waarschuwing.
Is dit niet de melding dat de deuren automatisch op slot gaat rond die snelheid?
- Het middenconsole loopt zeer schokkerig bij wisselen van apps of bij de navigatie van Zeekr zelf.
Dit is bekend en er komt een software-update
[
Voor 33% gewijzigd door
seezu op 23-09-2026 15:48
]