Het blijft bij geruchten https://sumahodigest-com....x_tr_hl=nl&_x_tr_pto=wapp
De 10 VII zou naar verluidt in oktober uitkomen.
De 10 VII zou naar verluidt in oktober uitkomen.
Dit soort dingen helpen dan ook niet echt mee met betere verkopen he.. soms had je nog wel eens leuke aanbiedingen bij belsimpel bijvoorbeeld zodat je ze voor een wat vriendelijkere prijs kon scoren na een jaar ofzo. Dat zal nu alleen maar minder worden.eindgebruiker schreef op zondag 27 juli 2025 @ 19:19:
Klopt, de VII is alleen bij Sony en Amazon verkrijgbaar. Dat was een beslissing van Sony.
Ik heb mijn V laten repareren door Dynafix. Die zetten er een nieuw scherm in en maken hem met weer waterdicht met zo'n hydrolische pers.nixxen schreef op vrijdag 15 augustus 2025 @ 10:28:
@AmbroosV Thanks voor je reply
Ik hoop het!
Het scherm van mijn huidige 1V is flink gebroken (die is met 80kmpu van mijn motor gevallen. De telefoon, ik niet gelukkig 🙂. Telefoon werkt nog maar heeft 1001 barsten).
Scherm vervangen zie ik niet zitten. Daar heb ik eerder een slechte ervaring mee gehad.
Al ruim 20 jaar Sony(Ericsson) telefoons gehad. Overstappen naar een ander merk is geen optie. 1 x eerder gedaan en instant spijt.
Wat te doen? Wachten op de 1Vii of de 1Vi kopen? Die laatste is overigens nu duurder dan dattie bij de release was... Valt niet mee om een trouwe Sony koper te zijn🤣
[ Voor 8% gewijzigd door Kashika op 15-08-2025 15:47 ]
Uit mn hoofd was zo'n reparatie rond de 200 euro. Ik zou zeggen check met je inboedel of valschade gedekt is.nixxen schreef op vrijdag 15 augustus 2025 @ 21:30:
Ik heb zojuist offertes opgevraagd bij Dynafix en TVAService. Ben benieuwd wat dat kost.
Het liefst koop ik eigenlijk zsm een nieuwe 1VII
https://www.sony.nl/elect...i-256gb/articles/00357194Wij zijn verheugd te kunnen aankondigen dat de verkoop van Xperia 1 VII-smartphones in de daarvoor in aanmerking komende Europese markten op 25 augustus 2025 zal worden hervat.
[ Voor 41% gewijzigd door RepareerDroid op 23-08-2025 14:43 ]
Er zijn nog wat meer details gelekt:RepareerDroid schreef op zaterdag 23 augustus 2025 @ 14:42:
Het aangepaste uiterlijk van de Xperia 10 VII is ook gelekt via een hoesje.
Het camera eiland is nu horizontaal en het toestel lijkt ook een meer traditioneel 19.5:9 scherm ratio te gebruiken i.p.v. het langwerpige 21:9 (net als de 1 serie vanaf de VI).
https://www.amazon.co.jp/dp/B0FMFJL994
[ Voor 8% gewijzigd door jap85 op 09-09-2025 13:18 ]
Leuk ding. Mocht m'n 1V ermee ophouden zou ik hiervoor gaan ipv de 1VII. Die is me toch net wat te breed om comfortabel te hanteren. De camera is natuurlijk iets minder dan de 1, maar voor mijn huis tuin en keuken gebruik alsnog voldoende en geen 1000eu meerprijs waard.eindgebruiker schreef op vrijdag 12 september 2025 @ 07:40:
Daar is de 10 VII. Met 6 Gen 3, nieuwe camerasensors, en cameraknop (maar zonder half press to focus). Prijs nog niet bekend.
https://www.sony.nl/smartphones/products/Xperia-10m7
450 euro rekenen voor een Snapdragon 6s Gen 3 is wel echt een schandalig hoge "Sony-tax" voor de liefhebbers, het gaat hier in feite om een licht verbeterde Snapdragon 695.eindgebruiker schreef op vrijdag 12 september 2025 @ 07:40:
Daar is de 10 VII. Met 6 Gen 3, nieuwe camerasensors, en cameraknop (maar zonder half press to focus). Prijs nog niet bekend.
https://www.sony.nl/smartphones/products/Xperia-10m7
[ Voor 43% gewijzigd door P-Rock op 19-09-2025 23:05 ]
Waarom zeg je datP-Rock schreef op vrijdag 19 september 2025 @ 23:04:
Sony Xperia 10 VII: Wanneer je een Google Pixel op Temu besteld.
Ik kan niet echt een duidelijke lijn ontdekken in Sony's strategie, als die er überhaupt al is.
Goed verhaal! Klinkt alsof je er ook al ervaringen mee hebt.P-Rock schreef op vrijdag 19 september 2025 @ 23:04:
Sony Xperia 10 VII: Wanneer je een Google Pixel op Temu besteld.
Ik kan niet echt een duidelijke lijn ontdekken in Sony's strategie, als die er überhaupt al is.
DroidApp.nl - KIA EV3 GT-PlusLine / Pixel 10 Pro XL & meer Android / MacBook Air
Zeker, ik heb sinds de K750i alleen maar Sony telefoons gehad.Steeffoon schreef op zaterdag 20 september 2025 @ 11:22:
[...]
Goed verhaal! Klinkt alsof je er ook al ervaringen mee hebt.
Dus geen ervaring met de Xperia 10 VII.P-Rock schreef op zaterdag 20 september 2025 @ 14:39:
[...]
Zeker, ik heb sinds de K750i alleen maar Sony telefoons gehad.
Maar mijn nieuwe telefoon zal zeker geen Sony meer worden. Ik geef ze géén jaar meer.
DroidApp.nl - KIA EV3 GT-PlusLine / Pixel 10 Pro XL & meer Android / MacBook Air
Nope, maar ik gaf dan ook alleen commentaar op het uiterlijk.Steeffoon schreef op zaterdag 20 september 2025 @ 14:50:
[...]
Dus geen ervaring met de Xperia 10 VII.
Het is een totaal andere SoC dan de 695 met nieuwere en snellere kernen en een betere GPU. De prestaties zijn 50% beter dan de 695.SkillZ4LollZ V2 schreef op woensdag 17 september 2025 @ 18:24:
[...]
450 euro rekenen voor een Snapdragon 6s Gen 3 is wel echt een schandalig hoge "Sony-tax" voor de liefhebbers, het gaat hier in feite om een licht verbeterde Snapdragon 695.
[ Voor 11% gewijzigd door eindgebruiker op 30-09-2025 23:28 ]
Een telefoon bestaat uit meer dan alleen de SOC en als deze voldoende presteert in de praktijk (wat ie volgens de reviews wel doet) waarom dan een overkill SOC erin?SkillZ4LollZ V2 schreef op woensdag 17 september 2025 @ 18:24:
[...]
450 euro rekenen voor een Snapdragon 6s Gen 3 is wel echt een schandalig hoge "Sony-tax" voor de liefhebbers, het gaat hier in feite om een licht verbeterde Snapdragon 695.
Damn. Twijfel enorm of upgraden van de 1V een goed idee is.eindgebruiker schreef op dinsdag 7 oktober 2025 @ 07:47:
Vandaag en morgen 200 euro korting op de 1 VII.
https://www.sony.nl/smartphones/products/xperia-1m7
Ik zou eerder de 1 VI nemen dan de 1 VII voor een goede prijs. (ik heb mijn 1 VI op marktplaats staan)Kashika schreef op dinsdag 7 oktober 2025 @ 09:37:
[...]
Damn. Twijfel enorm of upgraden van de 1V een goed idee is.
Ik vind de vernieuwingen van 2025 in smartphoneland nogal saai. Heb niet het idee dat de 1VII een groot verschil is ook hier.
De mensen die deze upgrade wel gedaan hebben. Blij mee? Of liever nog een jaartje gewacht op de (hopelijke) VIII?
Ik zie op MP de VI voor rond de 1000 euro staan. En bij toeval zie ik de VII hier voor onder de 1000.BrbZrk schreef op dinsdag 7 oktober 2025 @ 18:31:
[...]
Ik zou eerder de 1 VI nemen dan de 1 VII voor een goede prijs. (ik heb mijn 1 VI op marktplaats staan)
De 1 VI heeft een "veel" betere accuduur dan de 1 VII en mist de laatste ook nog eens een aantal functies
(Natuurlijk heeft ie ook wel weer een paar nieuwe gimmick video opties maar die zijn niks waard)
1 VII is ook gemaakt door een chinese OEM en dat kun je zien (zoals de eerste batch die fabrieksmankementen had) en de design heel raar hebben ze iets aangepast waardoor hij veel dikker aan voelt in de hand.
Enige èchte vooruitgang is dat hij standaar ultra HDR fotos maakt waar ik die handmatig moest implementeren op de 1 VI. Maarja dat zou met een update naar de nieuwste android nog kunnen komen.
Hier trouwens een opzienbarende positieve vergelijking met de iphone 17 pro max
YouTube: iPhone 17 Pro Max 比較レビュー)世界で最も売れる最上位モデルにXperia 1Ⅶはどこまで通用するのか
[ Voor 34% gewijzigd door eindgebruiker op 08-10-2025 10:41 ]
De software-update die ik vandaag kreeg (71.1.A.2.75) heeft het probleem verholpen.eindgebruiker schreef op dinsdag 30 september 2025 @ 23:26:
Sinds kort is er bij mijn 1 VII iets veranderd aan het geluid in Firefox, YouTube en andere apps: het volume begint zacht en neemt dan na een seconde of wat toe tot normaal. Ik denk sinds de Android 16 upgrade. Zou dat kunnen? Of heb ik per ongeluk ergens een instelling aangepast?
Ik vind het irritant en zou het bij voorkeur ongedaan willen maken.
Omdat de vingerafdrukscanner van de Pixel 8 niet goed werkte of beviel de locatie van de scanner je niet?Borromini schreef op zaterdag 25 oktober 2025 @ 14:10:
Net de 10 VII binnen hier. Misschien wat prijzig voor wat hij biedt, maar ik heb op m'n Pixel 8 gemerkt dat ik de microSD en de vingerafdrukscanner in de aan-knop van m'n XZ1 Compact toch heel hard miste.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq