• DNN!S
  • Registratie: Februari 2010
  • Laatst online: 09:46
Slux schreef op zondag 18 oktober 2026 @ 07:33:
[...]

:+ Het is nog vroeg, Als ik het vergelijk met vorig jaar, zijn er nu veel minder berichten in dit topic maar kan er naast zitten
Apple heeft tot afgelopen vrijdag ook alleen de Pro(Max) op de markt gebracht. Maar daarvan lijkt de vraag Inderdaad ook kleiner dan andere jaren.

[ Voor 10% gewijzigd door DNN!S op 18-10-2026 07:50 ]


  • Steven030
  • Registratie: December 2012
  • Laatst online: 09:58
Robertreyez schreef op zondag 18 oktober 2026 @ 07:46:
[...]

Thanks, vermoedde ik al. Heb er nog steeds een hard hoofd in... (met een klein beetje hoop :9)
Hoe laat had je besteld? Ik om 14:18 pas, de witte 512. Helaas heb ik er ook een hard hoofd in met een klein beetje hoop haha.

  • Robertreyez
  • Registratie: Juni 2009
  • Laatst online: 09:33
Steven030 schreef op zondag 18 oktober 2026 @ 07:49:
[...]

Hoe laat had je besteld? Ik om 14:18 pas, de witte 512. Helaas heb ik er ook een hard hoofd in met een klein beetje hoop haha.
14:08, de blauwe 512gb. Had eerder op de dag de klantenservice gebeld en die hadden een order klaargezet, kreeg een mail om mijn order definitief goed te keuren in m'n mail om 14:07.

Heb meermaals gebeld naar de klantenservice na mijn order (heel irritant ik weet het :+) om te vragen of ze iets over voorraad konden zeggen. Konden ze niet, maar uiteraard verwachten ze allemaal dat het wel goed zou komen 8)7

  • FMoos1999
  • Registratie: Februari 2007
  • Laatst online: 10:00
Ik heb een Duo blauw 512 gb besteld bij Apple met aflevering 23 okt. Toch daarna spijt dat ik de witte niet gekozen heb. Gelijk daarna ook bij Vodafone een witte besteld en abo verlengd. Ze zeiden maximaal 2 weken maar ik kreeg ook de ‘sorry mail' van Vodafone. Weer een dilemma erbij of ik voor de kleur of snelheid ga en vrijdag ga vouwen…

[ Voor 6% gewijzigd door FMoos1999 op 18-10-2026 09:49 ]


  • DSQUARED38
  • Registratie: September 2022
  • Laatst online: 09:54
Heeft iemand de Duo ook besteld bij AMAC. Omdat Apple qua tijden snel opliep maar bij AMAC besteld

  • Yessii
  • Registratie: Juli 2026
  • Laatst online: 09:26
Heeft er iemand ervaring met Belsimpel? ik zie dat de iPhone Duo i.c.m. Odido op 5-7 werkdagen levering zit. Wat is jullie ervaring en denken jullie dat dit realistisch is?

  • GoldenBirdy
  • Registratie: Maart 2019
  • Laatst online: 09:22
Yessii schreef op zondag 18 oktober 2026 @ 09:12:
Heeft er iemand ervaring met Belsimpel? ik zie dat de iPhone Duo i.c.m. Odido op 5-7 werkdagen levering zit. Wat is jullie ervaring en denken jullie dat dit realistisch is?
Over het algemeen lijken ze betrouwbaar, maar het is natuurlijk vreemd dat alle providers op 8+ weken staan en Odido op 5-7 werkdagen voor alle Duo configuraties. Zou me niet verbazen als het niet is bijgewerkt voor Odido.
Dennisweb schreef op zondag 18 oktober 2026 @ 01:17:
[...]

Volgens mij doet Belsimpel bij een bestelling zonder telefoonabonnement aan grijze import en is het niet altijd mogelijk. Met telefoonabonnement wel, omdat de iPhones dan geleverd worden door de telco zelf. Correct me if I'm wrong, anyone...
Your wrong, ook die grijze import toestellen zijn gewoon nieuw en kunnen voorzien worden van AppleCare.

I wake up in the morning and I piss excellence

thuran schreef op zondag 18 oktober 2026 @ 00:30:
[...]

Oh juist ik zie het ja!

Toevallig ervaring met de vezekeringen via hun? Ik zag 20,??€ per maand staan bij hun maar vind ik nogal aan de duurdere kant
Niet aan beginnen, gewoon lekker AppleCare erop en je hebt voldoende.

I wake up in the morning and I piss excellence


  • Ashwani
  • Registratie: December 2018
  • Nu online
Toen ik bij de mm bestelde, verscheen er bij mijn telefoon een groene tekst, en inmiddels heb ik een bevestiging dat het volgende week wordt verzonden. Het valt me op dat de laatste dagen alles op de site in het oranje staat.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/wOf5Iwc7FNV2wtr77fqVUKzGuBI=/x800/filters:strip_exif()/f/image/gPvQwZR92e6DbZV7yS4B0jrd.png?f=fotoalbum_large
Pagina: 1 ... 63 64 Laatste

Let op:
Deel nooit je track & trace code, of link voor het volgen van je pakketje. Andere mensen kunnen hier mogelijk de bezorgingstijd en -plaats wijzigen.