Dat laatste geen idee, ik gebruik het niet.Rohit schreef op maandag 16 december 2024 @ 15:03:
[...]
Maar bedoel ook gewoon een Backup in het algemeen. Dat zou elke tweakers toch standaard op zijn to do lijst moeten hebben voor zijn belangrijke devices? Volgens mij kan je nu wel op andere manieren betalen.
Qua backups mee eens, alleen is dat op een iPhone veel makkelijker (via Apple Device app gewoon een volledige of gedeeltelijke backup van je telefoon, de volledige is inclusief instellingen) dan op Android.
In de zin van, je kopieert zo een mapje van je Android toestel naar je PC en dat is vrij makkelijk (ik doe dat voor whatsapp en foto's, aangezien ik wel veel foto's maak maar zelden eentje hou, dus foto backups hoef ik niet vaak te maken)
Maar voor een leek is dat weer te complex, en als zo iemand geen cloud wil gebruiken (wat makkelijker werkt) dan is er naar mijn weten geen tool voor Android die net zo makkelijk een lokale backup van je toestel kan maken, zoals dat bij apple kan.
Want backups zijn inderdaad belangrijk.