Voor mij is de software nog steeds ruim onvoldoende, zie ook mijn reactie hierboven. Het is zelfs zo erg dat mijn vrouw heeft gezegd: met deze auto gaan we niet op vakantie, ik heb er geen vertrouwen in. Ze vindt het vooral ook heel spannend dat we regelmatig de auto niet van het slot krijgen.supaStylin schreef op dinsdag 17 juni 2025 @ 12:37:
Wat is het concession nu qua software en betrouwbaarheid anno juni 2025? Zijn we er inmiddels al? Ik vind het erg moeilijk om hiervan een inschatting te maken gezien de reviews vaak obv eerdere software was.
Met name geïnteresseerd in de echte showstopper bugs; je auto die niet van het slot gaat, 12V battery die ermee stopt en het niet werken van laders.
Daarnaast denk ik dat veel (software)problemen niet goed opgelost kunnen worden, omdat Geely bepaalde hardwarekeuzes heeft gemaakt bij de P4.
Maar goed, dat is mijn mening. Andere mensen storen zich er niet aan en rijden elke dag met veel plezier in de P4. Zelf zou ik hem op dit moment het liefst teruggeven aan Polestar. Of, als iemand interesse heeft in een P4 Performance met full options (behalve meegespoten trims en getinte ramen achter), stuur me dan gerust een PB. Het is dat de Renault 5 te klein is als vervanger. 😊