Wij kregen F1TV Pro de afgelopen jaren dan ook voor een heel schappelijke abonnementsprijs. Andere landen zijn al jaren veel duurder uit om F1TV Pro te kunnen kijken.noo schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 18:14:
[...]
Inderdaad, Nederland is uitgesloten van de huidige 15% welkomstkorting:
https://www.formula1.com/en/toolbar/tc-2024-intro-offer.html
[...]
"When you grow up your heart dies"
Klopt, maar er zijn ook een aantal veel goedkopere landen. India bijvoorbeeld. Daar kost een abonnement 28 euro per jaar. Maar omgerekend in levensstandaard vermoed ik dat dat duurder is dan in Nederland.sjaool schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 02:21:
[...]
Wij kregen F1TV Pro de afgelopen jaren dan ook voor een heel schappelijke abonnementsprijs. Andere landen zijn al jaren veel duurder uit om F1TV Pro te kunnen kijken.
Bij mij staat, nadat ik een paar weken lang mezelf had afgemeld, nadat ik opnieuw aanmeldde weer dit verlengproduct:Madman_K schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 21:10:
Zo te zien heeft F1 gisteren een administratieve actie uitgevoerd om de "bug" weg te werken dat er nog 64,99 bij je abbonement stond.
Er staan opeens 2 bestellingen in mn account.
Soort abonnement - Pro Annual
Besteldatum - 15-02-2024
Type - Remove
En
Formula One Digital Management Ltd
N°2, St James's Market London SW1Y 4AH
Soort abonnement - Pro Annual
Type - New
En nu staat bij mijn abbonement de prijs van 94,99
:strip_exif()/f/image/2u0UG9gTBGMqnPlRdcNaqBJN.jpg?f=fotoalbum_large)
An exciting new interactive Weekend Schedule that will become your best friend during an action-packed race weekend by allowing you to easily see what sessions are coming up and allow you to access content straight from the schedule.
Lorem ipsum dolor sit amet | Discogs Collectie
Klopt, de abonnementsprijzen worden aangepast naar de levensstandaard van de mensen in de betreffende landen. F1TV Pro is in die landen een luxe product.Tha Deo schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 07:17:
[...]
Klopt, maar er zijn ook een aantal veel goedkopere landen. India bijvoorbeeld. Daar kost een abonnement 28 euro per jaar. Maar omgerekend in levensstandaard vermoed ik dat dat duurder is dan in Nederland.
"When you grow up your heart dies"
Hier is nu een eigen topic voor: [F1TVPro] Prijsdiscussie en kortingent14wo schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 08:45:
[...]
Bij mij staat, nadat ik een paar weken lang mezelf had afgemeld, nadat ik opnieuw aanmeldde weer dit verlengproduct:
[Afbeelding]
Het zal toch wel óngelofelijk amateuristisch zijn als zelfs nadat je afmeldt en een paar weken later toch weer verlengt dezelfde doute prijs blijft staan.
Ik wacht rustig op de afschrijving. Als die 95 euro is, boek ik ‘m terug en kijken we dit jaar F1 op een andere manier.
Ik weet zo geen andere methode maar ik kan je de Chromecast met Google TV aanbevelen. Als je die eenmaal hebt kun je de Smart TV functies van je televisie links laten liggen want die worden over een aantal jaar een voor een toch allemaal buiten werking gesteld. De Chromecast met Google TV zal vast een langere ondersteuning hebben en zo niet dan is deze voor een redelijk bedrag eenvoudig te vervangen voor een nieuwe. Ik heb er hier twee en beiden voor ronde de €40/50 aangeschaft tijdens een aanbieding.Memphisto schreef op vrijdag 16 februari 2024 @ 17:33:
Even een andere vraag..
Ik ben erg tevreden over F1TV pro en zal deze ook na de prijsverhoging gewoon willen blijven gebruiken.
Echter heb ik onlangs een nieuwe Samsung TV gekocht met Tizen als OS en hiervoor bestaat geen native F1TV pro app...
Voor zover ik nu heb begrepen, zal ik een Chromecast aan moeten schaffen... Of zien jullie nog andere opties?
[ Voor 12% gewijzigd door sjaool op 17-02-2024 09:47 ]
"When you grow up your heart dies"
De Shield is zeker de betere mediaspeler. Maar wel ruim dubbel zo duur als een ChromeCast. En de nieuwste Shield is natuurlijk ook alweer 4, 5 jaar oud, en software updates blijven ook al lange tijd steken bij hotfixes. Naast de prijs zijn er dus nog wel wat meer "twijfelgevallen" bij de Shield intussen.Bvanham schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 09:57:
Ik gebruik zelf voor dat doel een Shield. Ook omdat die beter met mijn mediacollectie omgaat en ik niets met Chromcasts heb.
Tenzij je al een abonnement had. De prijs van actieve Turkse-abonnementen (via de Appstore) is ongewijzigd gebleven. Er zijn mensen die voor iets meer dan een tientje een jaarabonnement hebben.c-nan schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 00:51:
Turkije is dit seizoen even duur als NL
I am the great Cornholio!
Wat bedoel je daar mee? Zo lang bestaat het nieuwe topic nog niet. Ik volg dit topic al enige tijd, maar pas vandaag het prijs topic voorbij zien komen. Wellicht is het al eerder gepost. Het staat in ieder geval niet in de topic warning. In mijn ogen is daarom je opmerking niet terecht. Verder helemaal prima om prijsopmerkingen apart te houden. Aan de andere kant, over een paar weken is die discussie voorbij.
Voor mij geldt het zelfde. Dus dank voor het (opnieuw) wijzen op dit topic.meesje schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 11:30:
[...]
Wat bedoel je daar mee? Zo lang bestaat het nieuwe topic nog niet. Ik volg dit topic al enige tijd, maar pas vandaag het prijs topic voorbij zien komen. Wellicht is het al eerder gepost. Het staat in ieder geval niet in de topic warning. In mijn ogen is daarom je opmerking niet terecht. Verder helemaal prima om prijsopmerkingen apar te houden. Aan de andere kant, over een paar weken is die discussie voorbij.
For Sale: Case Phanteks P600S. Zeer fijne, nette en in goede staat verkerende Case.
Niks nieuws. Ze proberen waarschijnlijk inkomsten te genereren nu viaplay aan het instorten is. Die betaalden de hoofdprijs voor TV rechten.asdfqwerty schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 11:50:
Trieste zaak. Krijgen we ook iets terug voor de prijsverhoging, of is het alleen een prijsverhoging? In de e-mail die ik kreeg van f1 stond wel opgesomd wat er allemaal in het pakket zat, maar ik weet niet of dat allemaal nieuwe dingen zijn of dat die er afgelopen jaar al bij zaten
Viaplay heeft er natuurlijk zelf voor gekozen om een achterlijk hoog bedrag te bieden voor de rechten. Faillissement zou dan ook gerechtigheid zijn voor die graaiers.RocketKoen schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 12:17:
[...]
Niks nieuws. Ze proberen waarschijnlijk inkomsten te genereren nu viaplay aan het instorten is. Die betaalden de hoofdprijs voor TV rechten.
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
[ Voor 7% gewijzigd door De HvE op 17-02-2024 14:56 ]
Ook in de ziggo tijd was er F1TV in NL.De HvE schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 14:55:
Hier op 8 febr abonnement via Google Play Store voor 65 euro verlengd.
Volgend jaar moet we maar afwachten of F1TV Pro nog beschikbaar is in Nederland.
Diegene die dan de rechten heeft zal niet dezelfde fout maken als Viaplay heeft gedaan.
Maar dat zien we volgend jaar wel weer.
Death smiles at us all, all a man can do is smile back.
PSN
Ik had het schappelijker gevonden om als bestaande klant een mindere verhoging te geven. 75-80 ofzo. Middenweg voor het eerste jaar. Maar helaas. Per 17-3 ga ik ook 94.99 betalen. En ja is hoop geld. Maar als je het terugrekent 4.50 per race + alle extras eromheen. Kan ermee leven.alex3305 schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 14:03:
Ik had het al in het andere topic gepost. Maar ik kreeg dus dinsdag een mail van Google dat mijn abonnement op 15 maart aanstaande verlengd zou worden voor €64,99. Op woensdag kreeg ik wederom een mail van Google dat de prijs van mijn abonnement gewijzigd wordt op 15 maart 2024 naar €94,99. En op donderdag kreeg ik de bekende mail van Formula 1 dat mijn automatische verlenging is gepauzeerd totdat ik akkoord ga met de prijsverhoging.
Vanwege deze onduidelijke situatie heb ik contact gehad met Google Play Support en zij geven aan dat het toch €94,99 is vanuit F1. Tja. Het is zo. Wel erg jammer dat de communicatie zo verdomd onduidelijk is. Ik had het wat schappelijker gevonden als ze de lopende abonnementen in 2024 nog verlengd hadden voor €64,99 en die volgend jaar omhoog hadden gegooid. Dan had iedereen dezelfde voorwaarden gehad.
There are 10 kinds of people in this world..... Those who know binary. And those who don't.
Nederland is uitgesloten van aanbiedingen dit jaar.Ronwiel schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 16:07:
Vorig jaar was er een aanbieding vlak voor de start van het seizoen. Is dat vaste prik? Of iets eenmaligs geweest?
https://www.formula1.com/...BH6P9bttVWC00PeUc160.html
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
De prijs op de website klopt niet. Druk maar op de upgrade link. Dan zie je de nieuwe prijs.Elac schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 18:23:
Staat bij mij vooralsnog op €64,99.
Hoop dat dat zo blijft.
[Afbeelding]
Switch 2? Voeg me toe: SW-7213-3040-4357
Ik heb cancel gedaan en daarna renew, stond immers 64.99 bij. Als ze meer in rekening brengen dan laat ik het storneren bij Visa met een screenshot erbij dat er 64.99 bij stond tijdens het verlengen.Mog schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 18:30:
[...]
De prijs op de website klopt niet. Druk maar op de upgrade link. Dan zie je de nieuwe prijs.
Zo kun je een hoop topics wel sluiten... "Het is gebeurd, het wordt niet meer teruggedraaid, einde discussie".Katseviool schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 20:14:
Is dit niet een vrij zinloos topic? Het is gewoon €95, er zijn geen aanbiedingen en de discussie omtrent de verhoging lijkt me nu wel gevoerd
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
For Sale: Case Phanteks P600S. Zeer fijne, nette en in goede staat verkerende Case.
Het is gewoon een vraag en zeker in een topic die volgens de titel gaat om (1) aanbiedingen van F1TV, waarbij sinds deze week duidelijk dat NL is uitgesloten dus dat punt kan van tafel. Dan heb je nog (2) een prijsdiscussie maar na weken zie ik geen nieuwe argumenten of inzichten dus ik vraag me gewoon af of alles nu wel is gezegd. Helemaal met de wetenschap dat Liberty er toch niks mee gaat doen.Wild Chocolate schreef op zondag 18 februari 2024 @ 00:49:
[...]
Zo kun je een hoop topics wel sluiten... "Het is gebeurd, het wordt niet meer teruggedraaid, einde discussie".
Ik vind het oprecht knap dat het jou gelukt is om een nóg nuttelozere bijdrage in het topic te posten
When the flag drops, the bullshit stops....meesje schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 11:30:
[...]
Wat bedoel je daar mee? Zo lang bestaat het nieuwe topic nog niet. Ik volg dit topic al enige tijd, maar pas vandaag het prijs topic voorbij zien komen. Wellicht is het al eerder gepost. Het staat in ieder geval niet in de topic warning. In mijn ogen is daarom je opmerking niet terecht. Verder helemaal prima om prijsopmerkingen apart te houden. Aan de andere kant, over een paar weken is die discussie voorbij.
'Niets is ooit gemakkelijk' - Zedd
Ik zeg nergens dat het topic gesloten dient te worden, ben ik ook niet om te bepalen. Het was meer een algemene observatie na eerst pagina’s in het algemene topic en nu weer dit topic.Pejdref schreef op zondag 18 februari 2024 @ 09:10:
@Katseviool Het is ontstaan omdat de discussie in het algemene topic niet thuis hoorde, zie ook de modbreak.
Een topic sluiten omdat iemand in de discussie vindt dat de discussie niet meer nodig is lijkt me sowieso raar. Maar als je daarover wil discussiëren dan graag in een apart topic.
In hoeverre is een screenshot betrouwbaar?Cartman! schreef op zaterdag 17 februari 2024 @ 19:18:
[...]
Ik heb cancel gedaan en daarna renew, stond immers 64.99 bij. Als ze meer in rekening brengen dan laat ik het storneren bij Visa met een screenshot erbij dat er 64.99 bij stond tijdens het verlengen.
Honda CB750 Hornet :: Yamaha Fazer FZ6 SA (2011 - 2023) | F1Pool.net
Wel als je ook een transcript hebt van de chat medewerker waarin ze bevestigen dat dit de prijs is. En ik ben niet de enige met dit verhaal en screenshot zoals je weet, anders was dit topic er niettorx schreef op zondag 18 februari 2024 @ 10:27:
[...]
In hoeverre is een screenshot betrouwbaar?![]()
[Afbeelding]
Doe eens niet zo zuur, man.
[ Voor 13% gewijzigd door Room42 op 18-02-2024 11:42 ]
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
Nou, deze is niet betrouwbaartorx schreef op zondag 18 februari 2024 @ 10:27:
[...]
In hoeverre is een screenshot betrouwbaar?![]()
[Afbeelding]
Who's General Failure and why is he reading my harddrive? - Projectmanager : a person who thinks nine women can make one baby in one month
In the end, we will remember not the words of our enemies, but the silence of our friends.
[ Voor 6% gewijzigd door greatgonzo op 18-02-2024 20:12 ]
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
Sommige mensen hebben gewoon niets beters te doen denk ik maar. Dat je klaagt in het algemeen topic snap ik wel. Maar als je specifiek in dit topic komt om te klagen over het topicLaguna schreef op zondag 18 februari 2024 @ 20:27:
Ongelooflijk, eerst lopen mensen te zeiken over deze discussie in een topic dat er niet voor bedoeld is en dan is er een apart topic en dan gaan mensen lopen zeiken over het bestaan van het topic
Hoezo, ik zit je raar aan te kijken? Zo kijk ik altijd! Slijpen is niet nodig, ik prefereer de botte bijl.
Weet je zeker dat de verhoging niet over 2025 ging? Als je het 2024-seizoen al verlengt hebt voor 65 euro dan zal dat niet aangepast kunnen worden. Of moest jouw jaar nog ingaan voor 2024?GT-R schreef op zondag 18 februari 2024 @ 20:55:
Ik heb het ook opgezegd. Eerst een mail van verleng nu voor 65€ voor het komende seizoen om een dag later een mail te ontvangen dat er voor komend seizoen toch een kleine prijsstijging is naar 95€. Ze zoeken het maar uit met hun gegraai, zo leren ze deze Nederlander ook weer kennen.
"Technological advancements don't feel fun anymore because of the motivations behind so many of them." Bron
Als het dezelfde mensen zijn die zeiken, heb je een goed punt. Zo ver heb ik het niet onderzocht.Laguna schreef op zondag 18 februari 2024 @ 20:27:
Ongelooflijk, eerst lopen mensen te zeiken over deze discussie in een topic dat er niet voor bedoeld is en dan is er een apart topic en dan gaan mensen lopen zeiken over het bestaan van het topic
Waar doe je dit? Mijn huidig F1TV abbo loopt ook tot 27-2. Maar zie geen optie om Viaplay te linken?meesje schreef op zondag 18 februari 2024 @ 22:59:
Een beetje te veel van het goede de boel opgeschoond. Onderstaande vraag is ook verplaatst. Dit staat los van de prijsdiscussie.
[...]
Zelf overigens vandaag gedaan. Het lukt dus als je nog een actief (maar wel beëindigd) abo hebt. Je krijgt netjes een melding van dat je zelf je F1TV abonnement moet stop zetten als je je Viaplay account koppelt aan je F1TV account.
[ Voor 7% gewijzigd door Rivanov op 19-02-2024 06:18 ]
‘25 Tesla MY Juniper LR RWD - Stealth Grey - 20" Helix || Simrig: TREQ One / Simucube 2 Pro - BavarianSimTec Alpha / VRS DFP pedals / 3 x 32” LG UltraGear 1440p 165Hz || Ryzen 7 9800x3D / RTX 5090FE / 64GB DDR5 6000Mhz CL30 / 34” MSI 341CQP QD-OLED
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Zoekt nieuwe collega's (jr/sr engineers, servicedeskmedewerkers of managers in de Randstad)
hoi
Gewoon zoeken op "f1tv"?MailMan schreef op maandag 19 februari 2024 @ 09:46:
Heeft iemand het onderwerp van de mail met de prijsverhoging? Kan die niet meer terugvinden.
Nee geen vpn nodig. Maar het is niet meer af te sluiten daar hebben ze wel een block op gezetThe_Admin schreef op maandag 19 februari 2024 @ 10:19:
Wat mij niet helemaal duidelijk is... Heb je bij de Turkse/Indiase route nou ook een VPN nodig om te kijken of zit daar geen geoblock op? Is het puur een 'lokaal' Google/Apple account om het abonnement af te sluiten?
[ Voor 29% gewijzigd door JustFogMaxi op 19-02-2024 11:48 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Wellicht nog via de appstores?JustFogMaxi schreef op maandag 19 februari 2024 @ 11:47:
Jaarlijkse optie is nu zelfs helemaal weg! 11,90 permaand, hoppa...
Wachten op korting heeft me dus in de kont gebeten
[ Voor 26% gewijzigd door TexMex op 19-02-2024 12:07 ]
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
Op de website.Laguna schreef op maandag 19 februari 2024 @ 11:56:
@JustFogMaxi & @.oisyn waar kijken jullie? De Play Store? Op de website van F1 zie ik gewoon nog het jaarabonnement van €94.99 staan.
/f/image/TeEt8rjOLAV3mWrEFhAR5s7i.png?f=fotoalbum_large)
:fill(white):strip_exif()/f/image/z4fUSbbLsLXwhMBXnTS0rpwu.png?f=user_large)
[ Voor 28% gewijzigd door .oisyn op 19-02-2024 12:01 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Ryzen 5 5600X | G.Skill Trident Z Neo F4-3600 | MSI B550 Tomahawk | MSI RTX 3080 Suprim X | GT1 Evo | Fanatec DD1 | Clubsport V3 | F1 2020 Limited |
Ik heb geen netflix oid, maar vind het nog veel geld voor 2-3 uurtjes per week.Kloever schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:00:
Hier het zelfde. Geen jaarabonnement meer mogelijk. Toch maar eens na ga denken of ik het nog wel wil. Tegenwoordig moet je overal voor betalen als je nog wat wilt zien. Content A staat op Netflix, content B op Disney en C weer op HBO. Kost allemaal wat.
In Nederland betaal je gewoon de Max Verstappen tax. Smeerpijpelarij!
Switch 2? Voeg me toe: SW-7213-3040-4357
Hmm ik heb al een account en daar kan ik bij mijn abonnement gewoon mijn huidige jaarabonnement verlengen (had deze eerder geannuleerd). Maar inderdaad als je een nieuwe account aanmaakt dan heb je niet de keuze voor een jaarabonnement. Dus daarmee gaan ze van €64.99 naar €142.80 een prijsverhoging van 120%.oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 11:57:
[...]
Op de website.
[Afbeelding]
Als ik op "abonneer nu" klik, dan krijg ik een melding:
[Afbeelding]
Dus daar wil ik liever nog niet op klikken (in mijn account staat nog steeds: "daarna per jaar 64,99", dus wellicht vernieuwt het nog automatisch). Als ik het met een oud account doe, dan kan ik in het vervolgscherm ook alleen maar per maand kiezen.
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
Ik heb een nog lopend account (loopt af op 28-2), maar ik zie nog steeds alleen maar per maand. Ik kan ook alleen voor "upgrade" kiezen. Jij hebt jouw abonnement dus al opgezegd?Laguna schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:12:
[...]
Hmm ik heb al een account en daar kan ik bij mijn abonnement gewoon mijn huidige jaarabonnement verlengen (had deze eerder geannuleerd). Maar inderdaad als je een nieuwe account aanmaakt dan heb je niet de keuze voor een jaarabonnement. Dus daarmee gaan ze van €64.99 naar €142.80 een prijsverhoging van 120%
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Vooral een zak geld van Viaplay waarschijnlijk...Laguna schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:12:
[...]
Hmm ik heb al een account en daar kan ik bij mijn abonnement gewoon mijn huidige jaarabonnement verlengen (had deze eerder geannuleerd). Maar inderdaad als je een nieuwe account aanmaakt dan heb je niet de keuze voor een jaarabonnement. Dus daarmee gaan ze van €64.99 naar €142.80 een prijsverhoging van 120%
Ik kan me niet voorstellen dat ze onder de druk van Viaplay zijn gezwicht om de prijzen hier bijna gelijk te trekken.
Om goedkoper uit te zijn moet je 5 maanden niet kijken. Dan kun je volgens mij niet iedere race live zien.TexMex schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:17:
[...]
Vooral een zak geld van Viaplay waarschijnlijk...
Het wordt met zo'n maandabonnement overigens wel aantrekkelijker om tijdens het seizoen precies op de juiste momenten het abonnement aan en uit te zetten. Ben je nog goedkoper uit ook (maar wel een gedoe).
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Als Max Verstappen weer zo'n seizoen heeft kun je de laatste 4 overslaan.oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:19:
[...]
Om goedkoper uit te zijn moet je 5 maanden niet kijken. Dan kun je volgens mij niet iedere race live zien.
Switch 2? Voeg me toe: SW-7213-3040-4357
Want als Max niet iets kan winnen, is F1 niet leuk?Mog schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:24:
[...]
Als Max Verstappen weer zo'n seizoen heeft kun je de laatste 4 overslaan
Welke races worden door RTL Deutschland uitgezonden? Wellicht kun je op die manier het zo met elkaar afstemmen, dat je die 5 maanden kunt uitsparen..oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:19:
[...]
Om goedkoper uit te zijn moet je 5 maanden niet kijken. Dan kun je volgens mij niet iedere race live zien.
Queen - the champions of the world
"...if you no longer go for a gap that exists, you are no longer a racing driver" - Ayrton Senna
PVOutput 23x Longi 365Wp + SMA TriPower 5.0
Die van mij loopt 19 maart af en had 'm inderdaad geannuleerd, maar heb 'm alsnog kunnen verlengen. Ik kreeg ook geen optie voor een maandabonnement. Ik kijk het nog even aan, wel smerige praktijken en allemaal te danken aan het noodlijdende Viaplay..oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:15:
[...]
Ik heb een nog lopend account (loopt af op 28-2), maar ik zie nog steeds alleen maar per maand. Ik kan ook alleen voor "upgrade" kiezen. Jij hebt jouw abonnement dus al opgezegd?
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
Vreemde conclusieIcephase schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:26:
[...]
Want als Max niet iets kan winnen, is F1 niet leuk?
Switch 2? Voeg me toe: SW-7213-3040-4357
Heb je 'm vandaag verlengd?Laguna schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:28:
[...]
Die van mij loopt 19 maart af en had 'm inderdaad geannuleerd, maar heb 'm alsnog kunnen verlengen.
[ Voor 18% gewijzigd door .oisyn op 19-02-2024 12:31 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Ja +/- kwartier geleden..
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
Wellicht kan iemand daar een los topic voor aanmaken?.oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:31:
De discussie of de F1 nog boeiend is op het eind als de winnaar al bekend is lijkt me hier compleet offtopic.
Hmm, wat is dan wijsheid. Mijn huidige abo opzeggen en dan opnieuw verlegen, of hopen dat hij alsnog automatisch verlengd tegen het vorige bedrag
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Mijn jaarabonnement loopt 28 februari af. Die heb ik eind vorig jaar opgezegd. Maar ik kan nu als ik wil nog steeds vernieuwen (1 jaar)..oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:31:
De discussie of de F1 nog boeiend is op het eind als de winnaar al bekend is lijkt me hier compleet offtopic.
[...]
Heb je 'm vandaag verlengd?
Haha. Twee topics alsjeblieft. Eentje voor halverwege het seizoen en eentje voor de laatste vier racesRobertMe schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:34:
[...]
Wellicht kan iemand daar een los topic voor aanmaken?
Switch 2? Voeg me toe: SW-7213-3040-4357
[ Voor 6% gewijzigd door wvkreg op 19-02-2024 12:36 ]
Mijne ook 28-2! Ik zit nu ook in de live chat overigens, ben benieuwd.Mog schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:36:
[...]
Mijn jaarabonnement loopt 28 februari af. Die heb ik eind vorig jaar opgezegd. Maar ik kan nu als ik wil nog steeds vernieuwen (1 jaar).
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Toevallig eigenlijk 21-2 maar met die mooie gratis week voor Emilia-Romagna dubbel gepakt door onze vrinden van F1TV?.oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:36:
[...]
Mijne ook 28-2! Ik zit nu ook in de live chat overigens, ben benieuwd.
:fill(white):strip_exif()/f/image/5rv67sL63nxg7HYRyfEsHUP3.png?f=user_large)
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Dit abo wordt automatisch verlengd,.oisyn schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:42:
Begrijp ik het trouwens goed dat een abonnement afgesloten via de website ook automatisch verlengt? Ik zie dit in mijn abo-scherm:
[Afbeelding]
Er staat dus "einddatum abonnement", maar ik zie geen knop voor "hernieuwen" en wel voor "annuleren".
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Sinds wanneer krijg je F1TV Pro gratis bij een abonnement op Viaplay? Dat verklaart wel direct de prijsverhoging van F1TV Pro.Rivanov schreef op maandag 19 februari 2024 @ 06:15:
[...]
Waar doe je dit? Mijn huidig F1TV abbo loopt ook tot 27-2. Maar zie geen optie om Viaplay te linken?
/edit: gevonden. Via f1.com/viaplay
[Afbeelding]
Antec Solo * Corsair HX-650 * Gigabyte EP45-UD3R * Intel Core2Duo E8400 * 4x Kingston 2GB DDR2 PC6400 * Intel Postville 80GB SSD * 4x WD5000AAKS 500GB raid5 * Sony Optiarc AD-7240S * Sapphire HD 5750 Vapor-X * Acer P235H
Sinds januari. Beginnen met lezen in dit topic vanaf pagina ~130.Laguna schreef op maandag 19 februari 2024 @ 12:58:
[...]
Sinds wanneer krijg je F1TV Pro gratis bij een abonnement op Viaplay? Dat verklaart wel direct de prijsverhoging van F1TV Pro.
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2025
•
Hosting door TrueFullstaq