Om verschillende uiteenlopende redenen.
Mijn laatste iPhone was dus de iPhone 7. Derna altijd android gehad, android is steengoed, je kan toch altijd wat meer meer doen dan bij een iPhone maar...........................
- Wrm nog eens de iPhone? ; eerst en vooral omdat ik android effekes een klein beetje beu gekeken ben, ik had hetzelfde voor toen ik de iPhone 7 had

, ik wou eens iets anders, dan naar android toestellen overgeschakeld.
- Ook heb ik bewust gewacht op de usb-c, thuis is alles usb-c hier en ook in de auto enz... dus ook dat was een reden. Ik had echt geen zin om de max 14 te kopen en dan nog een aantal verschillende andere kabelkes te gaan kopen, njah.
- De helderheid is beduidend beter bij de iphone dan bij de pixel 8 pro, ik heb dat op de pixel forum hier ook gepost, ik zei tegen die gasten daar; dit is echt niet zo'n hoge nits hoor. Ik moest dat toestel overdag altijd op 70% zetten om het een beetje naar mijn goesting te zetten en dan nog vond ik het scherm flets overkomen. Waarmee ik niet zeg dat de helderheid slecht zou zijn of het scherm niet oke is bij de pixel maar je ziet dat de S23 ultra en de iPhone pro max toch echt wel een heel stuk beter is dan de pixel.
- Video camera; dit is op bepaalde momenten zeer belangrijk voor mij, de kwaliteit moet goed zijn en het geluid ook enz... De iPhone heeft de beste video camera, ook bij het in en uitzoomen. Bij android vind ik de S23 ultra de beste. Ik ga bv naar Tomorrowland, een danser ben ik al helemaal niet dus ik amuseer me om daar wat te staan filmen, ook naar Rammstein geweest en ook gefilmd. Ook zo'n momenten ga je beter zitten met een S23 ultra en iPhone 15 pro max. Ik heb het toen beide dit jaar met de S23 gefilmd, was goed maar alleen het uitzoomen was de kwaliteit natuurlijk niet grandioos, ik zat er ook ver van vh podium, de iPhone zal dit nu iets beter doen volgens mij.
Dit is mss wel 1 vd grootste reden wrm ik de pixel heb weggedaan, de persoon die mijn pixel heeft gekocht zei me dat video camera wel eens gebruikt zal worden maar niet zo heel veel dus veel minder prioriteit voor hem dan voor mij.
De pixel pro video camera is op zich oke, de zoom is zelfs van kwaliteit goed en bv beter dan de S23 maar je ziet dat de kwaliteit toch ietsje minder is, minder smooth ook, stabiliteit is wel goed maar het in en uitzoomen is een probleem;je krijgt vaak een hapering te zien als je inzoomt, dat valt heel hard op en dan moet die ook nog eens gaan herfocussen, met andere woorden; je krijg eerst die hapering te zien en dan ook nog eens effe een wazig beeld die dan herfocust word, zo beginnen filmen op een concert zal teveel mijn video's verpesten helaas.
Ook in de donker deed de pixel het niet bepaald goed moet ik zeggen, enorme ruis en ik ging dan van het ene na het andere en dan plots megaruis erop voor bepaald aantal seconden, pas toen ik naar rechts ging weer was het terug hersteld. Mss ben ik te veelseidend maar voor mij bij 1150 euro te betalen is de video camera net niet goed genoeg voor mij wat de pixel betreft.
Met de pixel filmen is het allerbeste overdag en niet teveel in en uitzoomen en niet al teveel bewegen ook, dan kun je wel leuke shots hebben.
- Ook op het voorscherm, uw 1ste pagina zeg maar waar uw apps op staan bij de pixel ben je 10 apps kwijt, oke, blijkt dat de iPhone daar dan ook enorm beperkt in is merk ik tenzij ik iets over het hoofd zie?
Bij een samsung krijg je veel veel meer apps op je voorscherm enz...
Soit; bij de pixel heb je dus onderaan de google balk en die krijg je niet weg, bovenaan het uur en krijg je ook niet weg. Je kan dit door een nova launcher te installeren oplossen akkoord maar ik heb liever gewoon het origineel.
Sry voor de lange uitleg. Er zijn nog een aantal dingetjes ze maar het belangrijkste is denk ik gezegd.
Wat ik zowel bij de pixel alsook bij de iPhone voor heb is dat die zeer vaak de optie niet laat tonen voor een lange screenshot te maken, daar is oa de samsung echt wel heer en meester in. Van gelijk welke pagina kan ik lange screenshot meteen maken, zowel de pixel als iPhone nu doen dat niet zo goed, je moet het vaak op een omslachtigere manier gaan doen, ik begrijp dat niet zo goed want ik trek wel vrij veel screenshots en ik moet er vaak meer tijd insteken om die lange screenshot te bekomen, dat is toch een minpuntje.
Ook is het jammer dat je bij de iPhone niet meer apps op je voorscherm kan krijgen tenzij ik wat over het hoofd zie? Is nu geen dealbreaker ze maar had leuk geweest mocht je meer apps op je voorscherm ook krijgen.
Ook vraag ik me af of je het toetsenbord kan aanpassen? Bv dat je de cijfers bovenaan de letters kan krijgen?<<
Om een app aan te schaffen, gaat dit ook met face id ofzo of is dit altijd dubbelklik aan de rechterknop?
En een serie app die in de cloud onthoud, is er daar 1 van die goed is? Ik bekijk veel series en hou graag alles bij?
Muziek die op de pc staat krijg ik voorlopig ook niet op de iPhone.
[
Voor 3% gewijzigd door
Reetkeverke op 26-10-2023 17:26
]