Nooit iets schrijven als je boos bent.

maar kan iemand me uitleggen wat er nu precies verbetert is met de laatste update? (6.1)
Ik zit me bv nogal te ergeren dat de veeggebaren in de navigatie veranderd zijn en dat je nu voor "pagina terug" vanaf de zijkant moet vegen.
Dat lijkt natuurlijk een klein dingetje, maar na maanden een gewoonte te ontwikkelen waar je niet meer bij nadenkt om die dan ineens te veranderen vind ik knap irritant en zie er ook nog eens het nut niet van in.
Verder vind ik uitzoeken hoe allerlei zaken werken behoorlijk ondoorzichtig.
Je kan dus door iets te omcirkelen een zoekactie starten of zoiets dergelijks.
Dan moet je volgens de instructies de startknop of de navigatiegreep? ingedrukt houden om te zoeken met behulp van de inhoud op je scherm.
Dan vraag ik me ten eerste af is navigatiegreep een woord? En ten tweede, wat ga je dan precies zoeken?
En mocht je denken dat de startknop de aan/uit knop is dan zet je dus gewoon je telefoon uit
Translate is ook zo'n vreemd iets, je zou dus iemand kunnen bellen en als hij dan een andere taal spreekt dan wordt dat vertaald maar je kan dus niet instellen dat jij Nederlands bent.
Dus je kan alleen vertalen vanuit een andere taal behalve Nederlands.
Wat is dan het nut van die optie?
Kortom weer eens een update waarbij ik me echt serieus afvraag wie hier blij mee is.
[
Voor 193% gewijzigd door
DijkDude op 30-03-2024 02:46
]