rente bij nederlandse banken onder nl dgs is voor 1 jaar zelfs vanaf maandag/dinsdag 3,1% 2,8% & 2,75% bij respectievelijk yapi kredi, credit europe en garantiBarrycade schreef op zaterdag 10 juni 2023 @ 11:38:
@Verwijderd het is al een aantal keer genoemd maar denk aan je huursubsidie, zorgtoeslag etc om die tijdig stop te zetten anders moet je terugbetalen.
...
En ik weet niet of je het door hebt maar met de huidige rentestanden krijg je met sparen alleen al met wat deposito's af te sluiten als snel 20000 euro aan rente per jaar binnen. (Jaar deposito's bij de NLse banken zitten rond de 2%).
dan wordt jouw 20000 iets richting 30000 euro
@Verwijderd
niet al het geld gelijk vast zetten, spreid het in tijd. zet de rest vrij opneembaar op de juiste banken (nl dgs) met de hoogste rente. nooit alles vast zetten, ook niet voor heel even.
laat je niet verleiden tot beleggen als je er niet klaar voor bent (en daar is niks mis mee). beleggen kan altijd nog, het is sowieso voor de lange termijn.
[ Voor 24% gewijzigd door W1ck1e op 10-06-2023 14:34 ]