Dit dus..
Waarschijnlijk heb ik het gejinxed voor iedereen, door over comms te vertellen dat ik het allemaal bijzonder soepel vond voor een dergelijke launch

.
Sorry
Ik ben persoonlijk gematigd enthousiast over WZ 2.0. DMZ nog niet kunnen proberen, maar Warzone is in ieder geval weer leuk om te spelen. Het tempo bevalt mij beter dan de laatste seizoenen Caldera en dat het lootsysteem meer is als Blackout is een (voor mij) prettige verandering. Na lang alleen nog maar Rebirth en Fortune's Keep gespeeld te hebben, is het op de nieuwe map toch weer spannend tot de laatste speler.
Verder heb ik meer een probleem met veranderingen als het pingen wat in negatieve zin is veranderd. De UI is sowieso in veel opzichten echt een draak om mee te werken.
Party's waren in MW2 ook al hit or miss. Gisteren net als zo'n beetje iedereen die ik tegen kwam online amper party kunnen starten via Warzone zelf. Via Playstation party starten en invites versturen werkte wel gewoon prima.