Dagarkin schreef op zondag 7 september 2025 @ 11:42:
[...]
Deze serie was voor mij de reden om een eigen nas met sonarr en usenet. Destijds was lower decks volledig niet te vinden op sky en Amazon had helaas ook maar een stukje.
Als je ook via google skyshowtjme vergelijkt met paramount+, dan hebben we hier in Europa een waardeloze dienst. In de Scandinavische landen hadden ze eerst ook paramount+ en nu skyshowtime die gebruikers hun ervaringen spreken boekdelen.
Het is erg bijzonder, dat ze niet wereldwijd dezelfde release schema’s aanhouden.
Een Nas heb ik al een aantal jaren niet meer, en ik hoef ook geen automatische downloads(Wacht altijd op een heel seizoen).
Dus kan prima dan pas ergens aan beginnen(En het opzoeken hoe ik het ga kijken), Ik gebruikte mijn nieuwsgroepen ook nog amper. Maar deze 3 seizoenen ga ik wel even op een andere manier kijken.
Wereldwijd iets niet uitzenden, kan ik mij prima in vinden. Je zit met allemaal licenties etc.
Maar kom op, seizoen 3 is al 3 jaar oud. Die kan je prima elders via Sky nu ook wel aanbieden.
Hetzelfde geld tevens voor de nieuwe walking dead series(Niet van Paramount/Sky maar AMC+), welke nog nergens te zien zijn.
The Walking Dead: Daryl Dixon: Begonnen in 2023, 3de seizoen begint vandaag in Amerika. Seizoen 1 nog niet eens ergens te kijken.
The Walking Dead: Dead City: Ook begonnen in 2023, heeft nu 2 seizoenen. Ook nog nergens te bekijken voor ons.
Ik kan prima een half jaar of een jaar zelfs wachten, wat je wel eens ziet. en dat vind ik ook niet erg(Ik praat er toch niet over op forums etc).
Maar 3 jaar kan ik mij echt niet in vinden, dat het dan nog steeds nergens te bekijken is(Al is het op een ander platform Prime video/netflix/ hbo bijv).