Hier maak je een héle grote fout. Namelijk aannemen dat kleding 'n factor is in het gevaar dat iemand loopt.Lordy79 schreef op woensdag 26 januari 2022 @ 13:49:
[...]
Dat doen we toch in andere zaken? Zorg ervoor dat jouw huis een relatief onneembare 'vesting' is en zorg ervoor dat het een inbreker heel veel tijd kost om naar binnen te komen, te grijpen wat ie wil en weer weg te komen... dit is het devies van politie. Maar het betekent wel dat ze jouw huis stilletjes voorbijrijden en het bij 'de buren' proberen.
Ik weet dat je het hier niet mee eens bent, maar ik zou alle jongedames adviseren om zich toch niet té sexy en uitdagend te kleden en zich niet af te zonderen met iemand die een potentieel 'roofdier' is. Natuurlijk zou een jongedame moeten kunnen dragen wat ze wil en ik vind het 'roofdier' in dit geval 100% schuldig en de jongedame 0%, maar zo werkt het nu eenmaal niet in de grote mensen wereld.
Onderzoek na onderzoek na onderzoek wijst uit dat dat níet het geval is.
En wat betreft het potentiële roofdier: iedereen is 'n potentieel roofdier. De factoren die je kunnen laten zien wie daadwerkelijk tot overschrijding overgaan en wie niet zijn er nauwelijks, en voor zover ze er al zijn, kun je 't écht niet met het blote oog zien.
Je geeft zelf al toe dat je geen idee hebt hoe je kan zien wie een roofdier is en wie niet. Hoe wil je dat in vredesnaam je dochters gaan leren?
Wat je doet is vrouwen het idéé geven dat ZIJ er iets aan kunnen doen om te voorkomen dát ze verkracht worden. En dús dat áls het gebeurd, ze kénnelijk iets nagelaten hebben, iets fout gedaan hebben, anders was het niet gebeurd. Dat is victim blaming pur sang. En in dit geval, nog voordat er uberhaupt iets gebeurd is. Lekker dan.
[ Voor 4% gewijzigd door Ardana op 26-01-2022 21:50 ]
Investeer in een nieuwe vorm van anti-conceptie: Choice!