Moody2204 schreef op zondag 27 maart 2022 @ 17:24:
[...]
Dit is wel een deel van mijn punt. 9 van de 10 teams zijn van dit kaliber. Soms win ik er ook van, maar vaker niet, ook al ben ik beter. Want dan is 1 van die spelers die er op 1 of andere manier door glitcht beslissend. Ik mis in mijn eigen team gewoon 1 of 2 spelers van de hoogste rated kaartjes. Handelen kan ik niet, en packluck heb ik niet. Daardoor raak ik achterop. Niet omdat ik de mindere speler zou zijn, anders zou ik er nog wel vrede mee hebben.
Wat overigens niet wegneemt dat ik niet heel ontevreden ben over mijn WL resultaten. Ik had overigens Ben Yedder als red pick

Moet zeggen haal altijd wel makkelijk 51 punten en vaak geen zin om door te spelen, kreeg het vandaag al bij 45 punten dat ik zoiets van hmm geen zin meer. Maar toch ff op 51 gezet.
Maar de teams die ik tegen kom niet normaal, heb zitten tellen welke echt goede kaarten ik tegen kwam :
3x R9 : 2x Mid 1x Prime
3x Pele 1x Prime , 1x Mid, 1x baby
2x FB CR 7
7x TOTY Messi ( WTF 7x in 20 wedstrijden )
4x Eusebio wel allemaal mid
3x Cruijf 1x baby, 1x mid en 1x prime
3x Maradona 1x mid 2x Prime
2x een volledige TOTY verdediging tegen gekomen of meerdere dure TOTY spelers in een team. Volgens mij worden de geweldige kaarten bij een pakkie boter weg gegeven dit jaar. Zidane zie ik overigens ook zeer veel.
Heb zelf ook zeker geen slecht elftal en er ook zeker FIFA punten tegen aan gegooid, maar wat ik soms tegenkomen is echt bizar.
De community is gewoon echt om te janken, net weer een wedstrijd breek door met Mbappe. Penalty, meneer trek op moment van nemen de netwerk kabel er uit...... Fijn dat was weer 70+ min voor lul spelen.
Momenteel mijn irritatie aan fifa :
- Community , zeer toxic. Het gaat spelers alleen maar om die klote packs en niet verliezen. Dat gaat boven het plezier.
- Verdedigende elftallen.
- Auto block, mensen die minder fifa kunnen spelen worden zo enorm geholpen hiermee. Ze parkeren de bus en z'n Showdown Sule ( heb zon tering hekel aan die kaart ) auto blockt we weer op laatste moment.
Ze staan met 8 man achterin en weten gewoon dat die klote bal wel op 1 of andere manier geblokt word. En dan weer die lange bal er overheen proberen te gooien.
- Die kluts ballen, EA zegt het opgelost te hebben. Me reet, kreeg net in de WL een doelpunt tegen waarbij perfect 5x achter elkaar de bal in me tegenstander ze voeten stuitert. De grap, me tegenstander had maar 1 speler in de 16 staan en daar kwam hij bij terug.
- Vind sinds TOTY de content echt om te janken. Alle upgrades kosten momenteel ook zo duur niet normaal.
- Keepers wtf die soms doen gaat nergens over, totaal geen balans in. Of ze hebben alles of pakken niks.
- Extreme OP kaarten. Sommige kaarten die aan het begin van het jaar zijn uitgebracht waren zo extreem goed, dat kan gewoon niet.
Voor de rest moet ik wel zeggen dat ik de server echt prima vind dit jaar. Niet zulke enorme delay zoals vorige jaren. echt max maar 3x gehad dat niet te spelen was. Dus dat heeft EA nu wel prima voor elkaar.