Behalve wij 😉
Merk soms wat van toxic , maargoed je kan je er aan irriteren of gewoon naast je neerleggen. Lijkt wel of iedereen behalve op Futbin en hier park-the-bus speelt.
Misschien ervaren we het gewoon zo, maar is dit standaard in de game ?
Anyways , relevant nieuws: heb Saint Maxim toegevoegd aan het team. Marcelo weer als sub. Andere opstelling aan het proberen in WL: 4321.
Speelt best grappig. Ronaldinho in de spits maakt verrassend veel goals; laatste 5 wedstrijden en 9 doelpunten. Staat steeds op de juiste plek, ook voor ballen die wegketsen.
Ook heb ik een abonnement op de paal. Minimaal 3x per wedstrijd.
Alisson is wel twijfelachtig. Hij maakt belangrijke reddingen, maar heb nog nooit zoveel tegengoals gehad in die paar wedstrijden.
Daarnaast een frustratie 😬; merken jullie ook dat de kickoff goal weer erg aanwezig is ?
Net 5 x op voorsprong, maar vanaf de aftrap steeds een tegengoal. Iemand tips ?
Update : net de 85 x 10 gedaan. Alleen maar rare gold. Heb ik iets gemist ? Oftewel : doe deze nog niet
[
Voor 4% gewijzigd door
Valandil op 19-08-2022 19:05
]