klaaas schreef op vrijdag 2 juli 2021 @ 21:57:
Oei, gravelrondje in Limburg staat hoog op mijn lijstje. Moet ik denk ik wel even andere bandjes er op gooien...
Goed dat je daar gewoon gravelbikes kunt huren. Zal wel geld mee te verdienen zijn

Was bij Shimano Experience Center, € 25,- p/d (incl koffie en vlaai). Zat met mijn 1.97 wel op een 58cm frame (hun grootste), maar dat ging eigenlijk prima. Enige nadeel was dat ik mijn eigen Wahoo houder niet gemonteerd kreeg...Had gewoon 38mm met noppen, vergelijkbaar met wat ik hier heb.
Ik had de 49km route, maar het was nogal
slecht weer geweest de dag voor we gingen, dus het was enorm modderig en een aantal grindweggetjes lagen erbij zoals ik eigenlijk alleen rivierbeddingen ken (vol los grind), dus dat viel wat tegen

. Wel veel mooie onverharde wegen die erg leuk en mooi waren, vooral achter Margraten een paar juweeltjes. En opeens nog
dit alternatief voor de Keutenberg. Veel hoogtemeters en mijn vriendin had SPD (wat een slechte combi was met deze omstandigheden), dus heel iets ingekort.
Deze route klopt door de bouw van Qurios Gulpen niet helemaal, maar daar red je je wel mee als je em fietst

.