Turtle beach 700 gen 2 max of arctis nova 7p. Heb momenteel de turtle beach 600 ben er zeer tevreden mee maar heeft zn beste tijd wel gehad.
Speel op de ps5
Speel op de ps5
Als de mijn Turtle Beach Stealth 600 Gen1 kapot gaat, wil ik zeker voor de gen2 versie ervan gaan want mijn huidige headset bevalt goed en gaat gewoon lang mee (inmiddels 5 jaar). Ik zou niet snel willen overstappen naar een ander merkNietdatikweet schreef op zaterdag 20 januari 2024 @ 22:50:
Turtle beach 700 gen 2 max of arctis nova 7p. Heb momenteel de turtle beach 600 ben er zeer tevreden mee maar heeft zn beste tijd wel gehad.
Speel op de ps5
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Ik speel op PS5 en pc, ben voor de Nova 7 gegaan. Zit echt extreem lekker en geluid is gewoon goed. voor de fps die ik speel echt top. Eerder ook wel veel duurdere headsets gehad maar vind het verschil niet groot genoeg.Nietdatikweet schreef op zaterdag 20 januari 2024 @ 22:50:
Turtle beach 700 gen 2 max of arctis nova 7p. Heb momenteel de turtle beach 600 ben er zeer tevreden mee maar heeft zn beste tijd wel gehad.
Speel op de ps5
Met de standaard Footsteps EQ hoor ik precies toch vaker steps dan mijn vrienden. Ik kan niet vergelijken met jouw oude headsetxeoMe schreef op maandag 8 januari 2024 @ 17:31:
Heeft iemand een goede EQ voor de Audeze Maxwell i.c.m. Counter strike?
Of het is heel erg wennen maar ik heb het idee dat ik meer hoorde (footsteps) met mijn Astro A50 gen 4
[ Voor 22% gewijzigd door G_Dragon op 26-01-2024 09:08 ]
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
:strip_exif()/f/image/l7BbtIFF0dfuBoew7K19Yy2Y.jpg?f=fotoalbum_large)
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Hier een Turtle Beach Stealth 700 V2 al paar jaar in bezit en werkt fantastisch. Ben niet zo’n hardcore gamer maar de headset klinkt goed genoeg, kan makkelijk voice balanceren tov het gewone geluid en microfoon aan/uitzetten. Zonder dongle te gebruikenpicardo schreef op zaterdag 11 mei 2024 @ 22:04:
Ik zit te kijken voor een koptelefoon voor de series x maar ik zie tussen de bomen het bos niet meer.
Ik heb al best wat gegoogeld naar ik kom er niet uit, ik dacht voor een artics 7X of die van Xbox zelf te gaan maar dan lees ik weer wat negatieve punten en ga weer twijfelen. En zo had ik dat met meer koptelefoons.
Ik zoek iets tot €200,- die zonder storing en gedoe op de Xbox werkt. ook moet de microfoon inklapbaar zijn.
We kan me de juiste tips geven? En comfortabel.
[ Voor 3% gewijzigd door D-Ed op 12-05-2024 16:57 ]
Vreemd dat je daar zoveel last van hebt, ik heb dit nooit ervaren met deze headsets. Heb jaren lang de Gen 1 zonder problemen gehad en gebruik nu een aantal maand de Gen 2 omdat de Gen 1 langzaam steeds meer kapot ging. Die word nu boven gebruikt op de Xbox Series Sjeroen71974 schreef op maandag 13 mei 2024 @ 10:35:
[...]
Ik heb een Xbox Wireless geprobeerd en ook een Turtle Beach Stealth 600 maar bij beiden stoort het geluid als mijn LG tv aanstaat (wat denk ik te maken heeft met het gebruik van de 2,4 GHz frequentie door het XBOX Wireless protocol waar ook WiFi op opereert).
Inmiddels een Steelseries Nova Pro Wireless aangeschaft en ik wil niet meer terug. Wat is volgens jou het nadeel van wireless (behalve het feit dat je de accu moet laden, wat bij de Steelseries Nova Pro geen probleem is want hot-swappable batterijen)?
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Voetstappen etc. zijn goed hoorbaar, helaas lijkt alles van onder en achter te komen. Ik vermoed dat dit goed aan te passen is met de software, maar met het tegenvallende geluid erbij heb ik besloten de headset terug te sturen.Why can’t I use Windows master volume ?
We recommend using the Sonar controls to manage general audio levels, as the master volume control for Windows is tied to the Steelseries Sonar - Game audio channel.
To ensure a seamless experience, we recommend that users allow Sonar to set their Windows default audio devices.

✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Review gezien en het is moeilijk voor de Xbox dongle te updaten.G_Dragon schreef op vrijdag 20 september 2024 @ 15:52:
[Afbeelding]
Er komt ook weer een nieuwe Turtle Beach® Stealth™ 700 aan
Jammer dat hij via een dongel moet op de Xbox, want vond het wel een fijne feature dat mijn vorige Turtle Beach hoofdtelefoons verbonden zoals de controller
Ja klopt, maar hoop dat ze dat nog oplossen. Ik zit er echt over na te denken om deze te gaan halen, helemaal omdat hij op zoveel verschillende apparaten kan.nedius004 schreef op maandag 23 september 2024 @ 14:14:
[...]
Review gezien en het is moeilijk voor de Xbox dongle te updaten.
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
https://playsense.nl/600992/review-razer-kraken-v4-pro/
Review | Razer Kraken V4 Pro – Razer heeft zijn populaire Kraken-serie uitgebreid met de nieuwe Kraken V4 Pro, die meer immersie belooft te bieden dankzij een verbeterde haptische feedback in de earcups. Maar de haptische feedback is slechts één van de vele functies die deze headset te bieden heeft. We duiken in deze review dieper in op de bouwkwaliteit, geluidsweergave en het gebruiksgemak. Wel moeten we opmerken dat de V4 Pro niet in de categorie van budget-headsets valt, dus de vraag is of hij zijn prijskaartje waarmaakt.
Simpel ontwerp, premium gevoel
De Razer Kraken V4 Pro heeft een klassiek ontwerp met ronde earcups en een hoofdband ertussen. In de linker earcup is de microfoon subtiel weggewerkt en die kan eenvoudig worden uitgeschoven. Het gebruik van hoogwaardige materialen geeft de headset een premium gevoel. De volledig metalen constructie draagt hieraan bij, wat direct opvalt door het gewicht. Met ongeveer 397 gram is de headset aan de zwaardere kant, maar toch comfortabel genoeg om prettig te dragen. Over comfort gesproken: de headset zit zeer aangenaam. Verder zijn er in de earcups extra functies verwerkt, zoals de kenmerkende Razer LED-verlichting, die door de geperforeerde metalen behuizing schijnt, en de Sensa HD Haptics.
Op de linker earcup vind je een muteknop, het volumewiel, een powerknop en tot slot de USB-C-poort om de headset op te laden. Op de rechter earcup zit een multifunctionele knop waarmee je kunt schakelen tussen EQ-profielen (Game, Music, Movie of een zelf ingesteld Custom-profiel) en apparaten kunt pairen via Bluetooth. Daaronder bevindt zich nog een extra knop om de intensiteit van de haptische feedback te regelen. In de verpakking vind je daarnaast twee USB-C-kabels (naar USB-A en naar USB-C), een mini-jackkabel en de OLED Control Hub. Met deze hub kun je verbinding maken met andere apparaten, zoals een PS5 of pc.
Veel controle over niks
Je kunt de Razer Kraken V4 Pro op verschillende manieren aansluiten op diverse apparaten: draadloos via de OLED Control Hub, met een 3.5 mm mini-jackkabel (in een controller of de Hub), direct met een USB-kabel, of via Bluetooth. Er zijn dus genoeg opties om de Kraken V4 Pro te gebruiken. Op de Control Hub vind je twee knoppen: een kleine “Mode”-knop en een grotere controleknop. Met deze knoppen navigeer je eenvoudig door het menu. Via de Control Hub kun je vrijwel alles instellen, zoals side-toning, volume, balans tussen spraak en game-audio, de input per aangesloten apparaat, en zelfs welke achtergrond je op de Control Hub wilt gebruiken. Aan de achterkant van de Hub vind je twee USB-C-poorten (voor PS5 en pc-aansluitingen) en een mini-jack-ingang voor een bekabelde verbinding met de headset, al voelt die laatste optie enigszins overbodig.
Via de OLED Control Hub kun je het geluid aanpassen met de Audio EQ, maar helaas alleen voor het Custom-geluidsprofiel. De overige profielen kunnen niet worden gewijzigd, wat teleurstellend en onnodig beperkend is. Om alles volledig te configureren, moet je de (nieuwe) Razer Synapse 4-software op pc downloaden. Deze software biedt extra opties voor de headset, zoals een microfoon-EQ, aanvullende audio-instellingen (zoals bass boost) en de THX Spatial Audio (virtueel surroundgeluid), die alleen op pc beschikbaar is. De Kraken V4 Pro is dan ook vooral bedoeld voor een pc-setup, meer dan voor gebruik met een PS5.
Geluid is erg competitief ingesteld
De Razer Kraken V4 Pro is een headset die zich vooral richt op de meer competitieve spelers, wat duidelijk merkbaar is aan het geluidssignatuur. Het kraakheldere geluid is vrij neutraal, met veel aandacht voor de middentonen, waardoor je vrijwel elk detail hoort. De treble is precies voldoende om de hogere tonen goed weer te geven. De bass daarentegen is wat aan de bescheiden kant, waardoor je nooit echt een diep, vol geluid ervaart. Zelfs na het aanpassen van de EQ blijft de bass ondermaats. Dit zorgt ervoor dat details in het lagere geluidsspectrum soms verloren gaan, wat jammer is. De lagere tonen voelen zelfs enigszins uit balans ten opzichte van de middentonen.
Uiteindelijk beoordelen we de headset op wat deze biedt, niet op wat deze zou moeten bieden. Het zeer heldere geluid maakt de headset uitstekend geschikt voor competitieve shooters. Hoewel ruimtelijkheid hierin belangrijk is, schiet de soundstage wat tekort. Het is acceptabel, maar een grotere soundstage had de competitieve klank meer tot zijn recht laten komen. Door de beperkte ruimtelijkheid is de plaatsing van geluiden niet optimaal, wat je eigenlijk wel mag verwachten van een headset die € 449,99 kost. In deze prijsklasse zou je net zo goed een audiofiele koptelefoon met een losse microfoon kunnen aanschaffen voor een beter resultaat.
Veel poespas, weinig op papier
Dan is er natuurlijk nog de Razer Sensa HD Haptics: met drie verschillende sterktes kun je tijdens het gamen haptische feedback ervaren. Een aantal games worden direct ondersteund, zoals Silent Hill 2 of Final Fantasy XVI (S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl is inmiddels ook bevestigd). Zelfs wanneer je de headset voor andere activiteiten gebruikt, zoals gamen of muziek luisteren, wordt de haptische feedback op een leuke manier toegepast. Dankzij de metalen behuizing van de headset wordt het geluid van de Sensa HD-module grotendeels gedempt, waardoor het niet te storend is wanneer de functie is ingeschakeld. Het werkt goed, dus als je een fan bent van haptische feedback, is het zeker een aanrader.
Er is echter een groot nadeel: het verbruikt flink wat batterij. Gebruik je de headset draadloos zonder LED-verlichting of haptische feedback, dan kun je rekenen op een accuduur van 45 tot 50 uur, wat zeer degelijk is. Wil je echter volop gebruikmaken van de Razer Sensa HD Haptics, dan zakt de accuduur naar maximaal 13 uur. Dat is een aanzienlijk verschil. Een ander punt is de microfoon. De ‘Retractable Razer Hyperclear Super Wideband Mic’, zoals Razer het noemt, heeft een indrukwekkende naam, maar zorgt ervoor dat je stem blikkerig klinkt. Je bent wel duidelijk verstaanbaar, maar gezien de prijs had dit veel beter gekund.
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Mooie headset maar veel geld.Hij kost zelfs meer dan Audeze Maxwell en die was all veel geld.Amaze86 schreef op zaterdag 12 oktober 2024 @ 23:36:
Razer Kraken V4 Pro prijs €449,99
[YouTube: Razer Kraken V4 Pro | FULL IMMERSION. FULL CONTROL.]
[...]
Ik heb de Audeze Maxwell mooi geluid maar mis de bass.Ik ben aan het denken om de Astro A50 X te kopen omdat die veel bass heeft.Maar ik wacht op een sale.DM89 schreef op maandag 14 oktober 2024 @ 09:34:
Ik heb momenteel de Logitech G Pro x 2 Lightspeed in huis gehaald voor een mooie prijs.
Heb hiermee alleen Silent Hill 2 mee gespeeld en geeft toch een hele andere ervaring, continue kippenvel 🤣
Ik heb voorheen de Arctis Nova 7P en de Pulse Elite geprobeerd maar die klinken voor mij erg leeg, als ik het zo goed omschrijf.
Ben met de Logitech tot nu toe het meest tevreden op de PS5, ik weet dat de Audeze Maxwell de beste keus zou zijn qua geluid maar die is wel een heel stuk duurder.. 🫣
Ik ben wel echt van goed geluid en een goede bass, daarnaast moet sie natuurlijk fijn zitten. De mic gebruik ik niet dus dat heeft geen meerwaarde voor mij.
Ik heb niet het gevoel dat het veel beter wordt dan met de Logitech nu, of ik zou veel meer uit moeten geven. Of is de Maxwell echt de betere keus en het geld waard? Ook daar lees ik vaak. Negatieve dingen over. Twijfel zelf altijd vaak dus jullie enige tips/suggesties/ervaringen?
Ik vind voor mij bass wel belangrijk, de logitech levert wel voldoende bass.nedius004 schreef op maandag 14 oktober 2024 @ 12:22:
[...]
Ik heb de Audeze Maxwell mooi geluid maar mis de bass.Ik ben aan het denken om de Astro A50 X te kopen omdat die veel bass heeft.Maar ik wacht op een sale.
Bf afwachten voor mooie kortingen.DM89 schreef op maandag 14 oktober 2024 @ 12:48:
[...]
Ik vind voor mij bass wel belangrijk, de logitech levert wel voldoende bass.
Maxwell valt sowieso al af dan, had ook gelezen dat die best zwaar is. Astro A50x ziet er ook goed uit maar 400,- is me ook teveel..
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Iemand al ervaring met deze? of issie nog niet uit. De oude xbox headset was niet heel denderend qua geluid begreep ik.Amaze86 schreef op dinsdag 22 oktober 2024 @ 19:48:
Nieuwe Xbox wireless headset
[YouTube: Introducing the new Xbox Wireless Headset]
:strip_exif()/f/image/dMEaWJHdQlMoStrOykOXhIC9.jpg?f=fotoalbum_large)
:strip_exif()/f/image/Zaws2nH6RMS3xHZtfEwwclLY.jpg?f=fotoalbum_large)
[ Voor 9% gewijzigd door G_Dragon op 07-11-2024 13:35 ]
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Chrosser schreef op woensdag 6 november 2024 @ 12:08:
[...]
Iemand al ervaring met deze? of issie nog niet uit. De oude xbox headset was niet heel denderend qua geluid begreep ik.
Zoals meerdere hier in het topic twijfel ik nu tussen de
- Arctis Nova 7x
- xbox wireless headset (nieuwe dan)
- Logitech G Pro x 2
Logitech G Pro x 2 werkt alleen op PC en PS5 werkt niet op Xbox.
Die laatste vind ik eigenlijk te duur. Mik op maximaal 150 euro. Maar het is bijna Black friday en dat wil ik nog wel afwachten.
Is deze vergelijkbaar qua geluid met de hyper x cloud 2?BvZwolle schreef op donderdag 7 november 2024 @ 11:47:
[Afbeelding]
[Afbeelding]
Na menig headset te hebben geprobeerd, uiteindelijk uitgekomen bij de HyperX Cloud Alpha Wireless.
Deze is de vervanger van de Corsair Gaming VOID USB Carbon. Deze heb ik misschien wel 7 jaar gehad en erg tevreden mee geweest, maar begon fysiek minder te worden. Kraken bij beweging, de microfoon was lam en de padding begon te bladderen. Daarbij was de usb-kabel ook aan de korte kant.
Ik heb de volgende headsets geprobeerd:
uitvoering: EPOS H3PRO Hybrid - Groen
uitvoering: Corsair Virtuoso RGB Wireless XT High-Fidelity Gaming Headset - S...
uitvoering: Logitech G433 Zwart
uitvoering: HyperX Cloud III Wireless Zwart
uitvoering: Turtle Beach Stealth 700 Gen 2
En volgens mij nog wel een paar.
Voor nu tevreden met de Alpha!
Dat kan ik niet zeggen. Ik merk wel verschil met de Cloud 3 en die vond ik echt tegenvallen. Ik heb de tweedekans via Amazon besteld, waardoor hij nog redelijk betaalbaar bleef.Chrosser schreef op vrijdag 8 november 2024 @ 16:35:
[...]
Is deze vergelijkbaar qua geluid met de hyper x cloud 2?
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Headset is een paar dagen geleden uitgekomen, maar ik kan hem niet terugvinden in de Pricewatch. Kan ook geen reviews vinden van de voor mij bekende (headset) reviewers op youtube (TheTechne en GadgetryTech).nedius004 schreef op maandag 4 november 2024 @ 15:50:
Nieuwe headset RIG 900 MAX HX die uitkomt op 15/11.Staat op de website https://www.nacongaming.c...RxnF0FlvKfqq9iGW1ig1gxGap
[ Voor 24% gewijzigd door Freeman op 17-11-2024 11:30 ]
Voorlopig alleen kopen via RIG website en Amazon.Freeman schreef op zondag 17 november 2024 @ 11:26:
[...]
Headset is een paar dagen geleden uitgekomen, maar ik kan hem niet terugvinden in de Pricewatch. Kan ook geen reviews vinden van de voor mij bekende (headset) reviewers op youtube (TheTechne en GadgetryTech).
En zelfde benaming als de vorige versie van deze headset, ik kom op Google enkel nog resultaten van 2023 tegen.
Never ever financial advice...
[ Voor 11% gewijzigd door G_Dragon op 21-11-2024 09:28 ]
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Twee nadelen iig (voor mij dan, of dat voor jou ook zo is moet je zelf kijken):Sokucho schreef op donderdag 21 november 2024 @ 05:36:
Steelseries nova 7 goede vervanger voor de arctis 7 2019? Momenteel goede prijs en mijn arctis 7 begint raar te doen
Ik heb de Audeze Maxwell van bij release en moet zeggen dat ik nog nog geen betere heb gehad dan deze en heb er door de jaren toch al redelijk veel versleten.kazzzdafke schreef op woensdag 20 november 2024 @ 16:23:
Ik ben momenteel een beetje op de dool door alle Reddit-threads en andere sites.
Mijn hoofdheadset voor de pc is de Beyerdynamic MMX300 v2, gekoppeld aan een Sound BlasterX G6. Ik speel vooral CS2, waar positioneel geluid enorm belangrijk voor me is. Ik heb van mezelf al een goed gehoor, dus hecht ik hier extra veel waarde aan. 😊
Echter, de audiokabel van de MMX is een behoorlijk k+tkabel... Hij veroorzaakt constant gekraak en nu komt er zelfs helemaal geen geluid meer uit de rechteroorschelp, tenzij ik flink draai aan het mute-ding op de kabel. Na drie keer de kabel vervangen te hebben, ben ik er klaar mee.
Ik op zoek dus naar een andere oplossing en dacht aan de V-MODA BoomPro. Ik was ervan overtuigd dat mijn MMX300 fantastisch was in positioneel geluid (ik hoor dingen vaak sneller/beter dan mijn teamgenoten), maar helaas blijkt de BoomPro niet te werken met de MMX300. 😞
Daarom ben ik tijdelijk gaan testen met mijn B&O H9i via USB-C (die ik nog had liggen). Geen mic-input helaas, maar wat me direct opviel is dat het positionele geluid veel beter is dan bij mijn MMX! Dit heeft me doen inzien dat er tegenwoordig betere headsets zijn op het gebied van positioneel geluid.
Nu ben ik op zoek naar een nieuwe headset, en natuurlijk lees je dan alles online en wil je meteen nieuwe features zoals chatmix, draadloos, etc. Dit is mijn voorlopige lijstje:
- Audeze Maxwell Wireless: nadeel zijn de gemixte reacties over positioneel geluid en scheurtjes in de planar drivers.
- Astro A50 Gen 5: ook hier gemengde reacties over positioneel geluid.
- Arctis Nova Pro Wireless: het geluid schijnt buiten CS2 niet zo goed te zijn (bijv. op YouTube) en die software :0
Dus mijn vraag: wat is momenteel een echte topheadset met goed positioneel geluid voor CS2, die daarnaast ook degelijk is voor algemeen gebruik? Het mag ook een non-gaming headset zijn (met bijvoorbeeld een ModMic), maar features zoals chatmix lijken me toch wel fijn.
Alle suggesties zijn welkom! 😊
Ik heb de afgelopen periode redelijk wat headsets geprobeerd en in mijn bezit gehad. (Nova Pro, Maxwell en TB Stealth Pro).kazzzdafke schreef op woensdag 20 november 2024 @ 16:23:
Ik ben momenteel een beetje op de dool door alle Reddit-threads en andere sites.
Alle suggesties zijn welkom! 😊
PSN: xMaurice93
Nee geen CS2 voor mij. Er zijn wel wat Reddit-threads te vinden met ervaringen. Uiteindelijk gaat het er denk ik om wat voor jou de voorkeur heeft. Enkel positioneel geluid of een breder spectrum aan kwaliteitskenmerken? Da's uiteindelijk een afwezig die je zelf moet maken. Volgens mij is de Maxwell inmiddels weer goed te verkrijgen. Dus beiden uitproberen zou nu ook weer goed mogelijk moeten zijn.kazzzdafke schreef op donderdag 21 november 2024 @ 12:42:
Hier heb ik zeker wat aan..
Spelen jullie ook CS2 @Maurice079 @Forsaken ?
PSN: xMaurice93
Never ever financial advice...
Gaaf! Ik ben erg benieuwd naar je bevindingen. Laat het weten als je wiltnedius004 schreef op donderdag 21 november 2024 @ 10:13:
Heb toch de RIG 900 Max hx gekocht maandag.En na het werk kan ik er om gaan naar bpost. https://amzn.eu/d/8QtXRPN
Dokking station voor headset op te laden 50 uur 2.4hz en 60 uur Bluetooth.
Gadgetrytech en The Techne zijn in mijn optiek goede/eerlijke reviewers.Maurice079 schreef op donderdag 21 november 2024 @ 12:23:
[...]
Ik heb de afgelopen periode redelijk wat headsets geprobeerd en in mijn bezit gehad. (Nova Pro, Maxwell en TB Stealth Pro).
Laat ik beginnen met te zeggen dat van deze 3 de Maxwell absoluut by far de beste headset is qua geluidskwaliteit. Echt ongekend wat voor goed geluid Audeze daarmee uit de headset weet te produceren. Daarnaast is de indrukwekkende batterijduur voor mij ook een grote pro. De linkeroorschelp begaf het wél na 1 jaar, dus kwaliteit blijft een punt van aandacht bij deze headsets. Dat heeft HiFi Klubben echter keurig opgelost en ik had zo een vervangend exemplaar in huis.
De TB Stealth Pro is inderdaad qua puur positioneel geluid inderdaad iets beter, maar moet het m.i. op alle andere gebieden afleggen. Dit is dan ook de reden dat ik deze teruggestuurd en ben gebleven bij de Maxwell. Ik speel te weinig shooters om het (kleine) verschil in kwaliteit van positioneel geluid te rechtvaardigen.
De Nova Pro zit qua kwaliteit m.i. echt nog een stuk onder de twee bovengenoemde headsets. Ik gebruik deze nu als PC-headset, want daarmee haal je nog wel een stuk extra potentie uit deze headset. Ik zou hem echter niet aanbevelen boven de twee bovengenoemde headsets.
Ik ben altijd wél fan van gadgetrytech. Zie bijv. onderstaande video. Kijk ook zeker zijn video's over de andere headsets.
[YouTube: Maxwell vs Stealth Pro vs Nova Pro, and Others? - Premium Wireless Headset Roundup!]
Daarnaast gebruik ik bij de Maxwell de onderstaande EQ (comment van adrock). Die bevalt voor mij uitstekend!
https://www.reddit.com/r/...&utm_content=share_button
Hopelijk heb je er wat aan
Zal het zaterdag of zondag laten weten.Eerst paar dagen testen.Freeman schreef op donderdag 21 november 2024 @ 13:32:
[...]
Gaaf! Ik ben erg benieuwd naar je bevindingen. Laat het weten als je wilt
[...]
Gadgetrytech en The Techne zijn in mijn optiek goede/eerlijke reviewers.
Daarbij zijn beide kanalen erg positief over de Alienware headset.
YouTube: Alienware FINALLY made a good gaming headset 👀
-> https://www.dell.com/nl-n...oires-voor-games-en-games
Chatmix werkt dus niet zonder de software net zoals bij de arctis 7 dus? JammerSissors schreef op donderdag 21 november 2024 @ 09:19:
[...]
Twee nadelen iig (voor mij dan, of dat voor jou ook zo is moet je zelf kijken):
1. Geen line-out meer om automatisch naar je speakers te schakelen. Wel schijnt het USB device te verdwijnen als je de koptelefoon uitzet, en dus kan Windows dan automatisch schakelen. Totdat weer eens iets de handel in de war trapt en het niet meer werkt.
2. Chatmix werkt alleen nog met hun eigen software draaiende op je PC, en niet iedereen is enthousiast over die software, om het zwak uit te drukken.
RIG 900 niet kopen vindt de speakers niet zo goed.Ook zit hij niet zo confortabel als de Audeze maxwell en Steelseries Arctis Nova Pro wireless.Als je een nieuwe wilt dan is het beter gaan voor Astro A50 X of gen 5.Die ging ik ook normaal gekocht hebben.Freeman schreef op donderdag 21 november 2024 @ 13:32:
[...]
Gaaf! Ik ben erg benieuwd naar je bevindingen. Laat het weten als je wilt
[...]
Gadgetrytech en The Techne zijn in mijn optiek goede/eerlijke reviewers.
Daarbij zijn beide kanalen erg positief over de Alienware headset.
YouTube: Alienware FINALLY made a good gaming headset 👀
-> https://www.dell.com/nl-n...oires-voor-games-en-games
[ Voor 6% gewijzigd door nedius004 op 22-11-2024 00:12 ]
Correct, en inderdaad. Zeker omdat ik het ook op mijn werk laptop gebruik waarbij het feilloos werkt nu, maar waar je liever niet hun software erbij installeert. Laatste die het nog ondersteund is de Arctis Pro, hij is in de aanbieding, had hem bijna gekocht als reserve, maar er zijn veel klachten dat hij ruist.Sokucho schreef op donderdag 21 november 2024 @ 14:28:
[...]
Chatmix werkt dus niet zonder de software net zoals bij de arctis 7 dus? Jammer
Neen, speel geen CS2 en tot nu kraakt er helemaal niets bij mij.kazzzdafke schreef op donderdag 21 november 2024 @ 13:15:
Ja maar ik ben misschien van de oude stempel en ben niet echt te vinden voor meerdere dingen te bestellen en de rest weer retour te sturen. Misschien dom maar voor mij is dat een grens
Geen last van die planar drivers die kraken bij jullie?
Never ever financial advice...
![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() |
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
[ Voor 6% gewijzigd door harryvos op 25-11-2024 11:21 ]
[ Voor 63% gewijzigd door nedius004 op 28-11-2024 22:29 ]
[ Voor 15% gewijzigd door thunder8 op 07-01-2025 10:12 ]
PSN-ID: Thunder76nl | Twitch: LaBestiaNeraNL
Never ever financial advice...
MacBook Pro 16” M4 Pro | PC (Ryzen 9800X3D / RTX5090 / 64GB) | PS5 Pro | Switch 2 | LG 77G2 | B&W 700 S2 | Nikon Z8 + 14-30, 24-120, 100-400 | iPhone 16 Pro Max | Tesla Model Y
MacBook Pro 16” M4 Pro | PC (Ryzen 9800X3D / RTX5090 / 64GB) | PS5 Pro | Switch 2 | LG 77G2 | B&W 700 S2 | Nikon Z8 + 14-30, 24-120, 100-400 | iPhone 16 Pro Max | Tesla Model Y
Herkenbaar. Paar jaar geleden was mijn Arctis 7 kapot, een Tweedekansje bij Coolblue gekocht met alles erbij: Geen receiver. Nu scheelde het dat ik er al eentje had, en ze hebben mij iets korting gegeven. Maar ja dat doen mensen dus.MazeWing schreef op woensdag 8 januari 2025 @ 17:12:
Maandag de Turtle Beach Stealth 700 Gen 3 (xbox) besteld en dinsdag ontangen, blijkt het duidelijk een geopende verpakking te zijn en ontbreken de beide receivers. Vandaag een vervangend exemplaar ontvangen van Bol en wat blijkt: ook nu weer een geopende verpakking en wederom ontbreken de receivers!!![]()
![]()
Schandalig dat mensen het zo durven te retourneren en misschien wel nog schandaliger dat er gewoon geen controle van Bol op zit om te kijken of mensen het wel compleet retourneren. Nu kan ik voor nummer 3 gaan....
Dat mensen dat doen is nog tot daar aan toe, maar dat bedrijven dergelijke retouren zonder goede check blijkbaar opnemen in good stock is veel erger. Zeker als dit dan ook nog eens als nieuw wordt verkocht, terwijl het niet als nieuw (en incompleet) wordt verzonden. Kijk bij een 2de-kansje weet je wat je koopt, maar ook daar had gecontroleerd moeten worden dat het product dus compleet is, voordat het de deur uit gaat.Sissors schreef op donderdag 9 januari 2025 @ 19:56:
[...]
Herkenbaar. Paar jaar geleden was mijn Arctis 7 kapot, een Tweedekansje bij Coolblue gekocht met alles erbij: Geen receiver. Nu scheelde het dat ik er al eentje had, en ze hebben mij iets korting gegeven. Maar ja dat doen mensen dus.
PSN-ID: Thunder76nl | Twitch: LaBestiaNeraNL
Jezus dat mensen dit überhaupt durven, want je hoeft ook maar een keer gepakt te worden. Dan ben je volgens mij toch schuldig aan fraude?MazeWing schreef op woensdag 8 januari 2025 @ 17:12:
Maandag de Turtle Beach Stealth 700 Gen 3 (xbox) besteld en dinsdag ontangen, blijkt het duidelijk een geopende verpakking te zijn en ontbreken de beide receivers. Vandaag een vervangend exemplaar ontvangen van Bol en wat blijkt: ook nu weer een geopende verpakking en wederom ontbreken de receivers!!![]()
![]()
Schandalig dat mensen het zo durven te retourneren en misschien wel nog schandaliger dat er gewoon geen controle van Bol op zit om te kijken of mensen het wel compleet retourneren. Nu kan ik voor nummer 3 gaan....
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
Wat dacht je van mensen die hun ps5 disc editie terugsturen zonder disc drive....vooral op amazon.G_Dragon schreef op vrijdag 10 januari 2025 @ 08:11:
[...]
Jezus dat mensen dit überhaupt durven, want je hoeft ook maar een keer gepakt te worden. Dan ben je volgens mij toch schuldig aan fraude?
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Op consoles was multi-device support handig, omdat je dan bijvoorbeeld nog in een discord chat kan. Maar, na de discord integratie is wat mij betreft de meerwaarde een stuk minder.Greatsword schreef op maandag 17 februari 2025 @ 15:13:
Ik ben me aan het oriënteren op een Gaming Headset maar ik vind het best lastig om de knoop door te hakken, dus wellicht dat jullie nog kunnen adviseren.
Hij zal enkel i.c.m. een PS5 (vanaf de bank) worden gebruikt en dan met name voor een goede single/multiplayer ervaring met games als GTA 6? Online en mogelijk Elden Ring (Night Reign).
Ik heb eerlijk gezegd ook nog nooit een headset voor gaming gehad of gebruikt, bij uitzondering weleens mijn apple earpods/airpods gebruikt maar bij langere sessies zaten die niet fijn in mijn oren dus vandaar de overweging voor een gaming headset.
Afgelopen weekend dit artikel doorgelezen review: Multiplatform gamingheadsets - Vijf draadloze gameomnivoren (update) en ook wat videos op Youtube bekeken van o.a. GadgetTryTech.
Op 1 of andere manier spreekt de uitvoering: HyperX Cloud III Wireless Zwart mij erg aan. Wat me o.a. aanspreekt is de lange accu duur en ik zag dat die al een paar keer in de aanbieding was voor rond de 60,- dus dat lijkt me een mooie prijs. Enige negatieve wat ik lees/hoor is het gebrek aan bluetooth multi device? Weet alleen niet echt of dat iets is wat ik nodig zal hebben of zou gebruiken.
De andere optie die ik overweeg is de Sony Pulse Elite, die heeft blijkbaar wel support voor meerdere apparaten tegelijkertijd, is qua prijs in de aanbieding rond de 100,- te krijgen maar is qua accu duur wel weer een stuk minder. Ook lees/hoor ik dingen over disconnects, dus geen idee of dat inmiddels met software updates gefixt is.
Ik ben geen Pro Gamer of iets, dus headsets van 150,- of meer kan ik moeilijk verantwoorden tenzij jullie echt een hele goede reden kunnen verzinnen om dat toch te doen. Wil uiteraard ook geen goedkoop = duurkoop ervaring krijgen dus zeer benieuwd naar jullie meningen.
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Discord heb ik tot nu toe voornamelijk op mijn mobiel of laptop gebruikt maar dan puur chat, geen voice.lasharor schreef op maandag 17 februari 2025 @ 15:42:
[...]
Op consoles was multi-device support handig, omdat je dan bijvoorbeeld nog in een discord chat kan. Maar, na de discord integratie is wat mij betreft de meerwaarde een stuk minder.
Stel ze zijn straks weer voor die prijzen in de aanbieding, zijn die 3 suggesties dan het dubbele waard t.o.v. de Hyper? Zo ja, waar zit het hem dan voornamelijk in. (Ik speel geen fps games).Amaze86 schreef op maandag 17 februari 2025 @ 16:00:
@Greatsword HyperX Cloud prima keuze voor sommige (kan nogal tegenvallen als je fps games speelt), was laatste met BF rond €60 via ING.
Die Sony headset is een grote drama, om de uur
connectieproblemen, reddit staat er vol mee.
De volgende 3 headsets zijn ook vaak te koop voor €150
#Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED
#SteelSeries Arctis Nova 7P
#Turtle Beach Stealth 700 Gen 3
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
[ Voor 11% gewijzigd door Caayn op 17-02-2025 16:51 ]
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
De ware eloquente, hoogbegaafde en goedgeïnformeerde kwaliteitsposter begint een post met "Let wel", "In mijn optiek", "Iets met..."of "Je vergeet dat..." en eindigt met "...dat moeten we niet willen". Jíj bent die kwaliteitsposter!
Hier werkt het ook al maanden na behoren, echt een top headset! Blij om te lezen dat meer mensen hem nu met tevredenheid gebruikenDM89 schreef op zondag 11 mei 2025 @ 11:11:
Sindskort de Turtle Beach Stealth 700 Gen 3 in huis.
Wat mij betreft een top headset, goede bass ook.
Ook fijn dat deze met meerdere apparaten tegelijk kan, voor mij dan PS5 icm Bluetooth op de telefoon voor geluid en verbinding met de app om direct instellingen te kunnen veranderen.
Microfoon gebruik ik niet, speel nooit online.
✮ Onze Pokémonkaarten portfolio | Nintendo Switch 2 / Xbox Series X|S / Playstation 5
" Power comes in response to a need, not a desire. You have to create that need.” | Akira Toriyama †
ze hadden alleen wat minder plastic en wat meer metaal mogen gebruiken maar goed zal verder niet zo probleem zijn. Ook de eerste headset die ik tegenkom met 60mm drivers.G_Dragon schreef op zondag 11 mei 2025 @ 11:49:
[...]
Hier werkt het ook al maanden na behoren, echt een top headset! Blij om te lezen dat meer mensen hem nu met tevredenheid gebruiken
Veel speelplezier!
[ Voor 10% gewijzigd door Sokucho op 25-05-2025 19:37 ]
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
[ Voor 23% gewijzigd door Amaze86 op 05-01-2026 18:49 ]
It's Tricky to rock a rhyme, to rock a rhyme that's right on time, It's Tricky... Tricky
Zal niet zo snel meer een Audeze kopen. Ben wat geluid betreft best tevreden over mijn Penrose, maar dat is het dan ook wel. Met name de kwaliteit van de earpads is om te huilen. Accuduur haalt die ook niet. Als ik na een sessie dat ding niet oplaad, heb ik bij de volgende sessie een probleem. Ik heb gelukkig niet de volle pond hoeven te betalen toentertijd.
PSN: bollsie
Ik heb toch het nodige plezier gehad van mijn Penrose X. Alleen is de accu nu behoorlijk snel leeg en zijn de earpads echt kaal.sjufke schreef op dinsdag 6 januari 2026 @ 15:20:
[...]
Zal niet zo snel meer een Audeze kopen. Ben wat geluid betreft best tevreden over mijn Penrose, maar dat is het dan ook wel. Met name de kwaliteit van de earpads is om te huilen. Accuduur haalt die ook niet. Als ik na een sessie dat ding niet oplaad, heb ik bij de volgende sessie een probleem. Ik heb gelukkig niet de volle pond hoeven te betalen toentertijd.
Deze Maxwell 2 heeft ook te veel nadeeltjes om die premiumprijs niet te betalen. Die mute button
PSN-ID: Thunder76nl | Twitch: LaBestiaNeraNL
Apple iPhone 17 LG OLED evo G5 Google Pixel 10 Samsung Galaxy S25 Star Wars: Outlaws Nintendo Switch 2 Apple AirPods Pro (2e generatie) Sony PlayStation 5 Pro
Tweakers is onderdeel van
DPG Media B.V.
Alle rechten voorbehouden - Auteursrecht © 1998 - 2026
•
Hosting door TrueFullstaq