Nee de communicatie rondom je bestelling.
Volledig off topic, maar zo adverteert Vodafone bijvoorbeeld met 'wie het eerst komt, wie het eerst maalt' en had ik op het moment dat de pre-orders opengingen op 16 oktober om 14:00 bij Vodafone een pre-order voor de iPhone 12 geplaatst, ik kreeg echter geen bevestiging in de mail dus direct meerdere malen contact gezocht maar alles zou goed zijn en ik hoefde geen nieuwe order te plaatsen. Anders had ik dat gelijk gedaan. Al dan niet bij een ander bedrijf, maar ze hielden me telkens aan het lijntje.
Uiteindelijk pas zaterdag een bevestiging met contract, met als besteldatum 18 oktober erop. Maar ze konden hier niks aan wijzigen en wilden ook niet geloven dat ik toch echt op 16 oktober had besteld. Niemand kon mij vertellen wanneer mijn toestel dan geleverd zou worden en de communicatie vanuit Vodafone ontbrak en de helpdesk riep allemaal wat anders naar gelang wie je sprak. De ene werd zelfs boos en de ander deed juist alsof ze meeleefden en deed loze beloftes. Elke dag weer een nieuwe loze belofte en uiteindelijk heb ik daags voor de release toch geannuleerd en er een bij Coolblue besteld die ik de volgende dag in huis had. Niet omdat er vertraging zou zijn, maar om de slechte klantenservice ervaring ooit. En uiteindelijk maar goed ook, want mensen met dezelfde situatie wachten nog steeds op hun telefoon van Vodafone, zonder ook maar enige vorm van communicatie van hun kant. Terwijl ze volgens de website van Vodafone wel op voorraad zijn. En mensen die veel later een bestelling plaatsten hebben hem wel al in huis. Dit gaat dus niet om een aanbetaling van 50 euro op 500 euro, maar om 1.279 euro.
Maar niemand klaagt over Vodafone hier, en dit is slechts een van de vele voorbeelden van bedrijven die veel slechter communiceren dan Mediamarkt (in mijn eigen ervaring)
[
Voor 6% gewijzigd door
Steven030 op 08-11-2020 10:46
]