Deze paragraaf:
zou ik vervangen door:Heb ik wederom contact opgenomen met WEBSHOP. De webshop blijft volhouden dat de juiste banden geleverd zijn. Omdat de geleverde banden niet voldoen aan de omschrijving van de banden zoals ik ze besteld heb voldoen de banden niet aan de conformiteitsgarantie (artikel 10.3 van de algemene verkoopvoorwaarden van WEBSHOP). In de voorwaarden van de webshop staat duidelijk in artikel 10.3 dat de oplossing van het probleem in dit geval voor de consument kosteloos is. Ik heb WEBSHOP meerdere malen de gelegenheid gegeven om de banden, voor mij kosteloos, op mijn adres op te halen of mij verzendinstructies te geven zodat ik de banden, voor mij kosteloos, terug kan sturen. Hier reageert de webshop in eerste instantie op dat zij de banden kunnen ophalen á €25 per band. Wanneer ik hun er 23-6-2020 nogmaals op wijs dat dit volgens hun voorwaarden voor mij kosteloos dient te zijn reageert de webshop niet meer.
Hieraan:Omdat de geleverde banden niet voldoen aan de omschrijving van de bestelde banden heb ik wederom contact opgenomen met WEBSHOP. Op grond van artikel 10.3 van de algemene verkoopvoorwaarden moet WEBSHOP een kosteloze oplossing bieden. Ik heb WEBSHOP meerdere malen de gelegenheid gegeven om de banden op mijn adres op te halen of mij verzendinstructies te geven zodat ik de banden terug kan sturen. Hier heeft de webshop in eerste instantie op gereageerd dat zij de banden kunnen ophalen à €25 per band. Sinds ik hun er 23-6-2020 nogmaals op heb gewezen dat dit volgens hun voorwaarden voor mij kosteloos dient te zijn reageert de webshop niet meer. De winkel wil dus niet meewerken aan een kosteloze oplossing die ze volgens hun algemene voorwaarden wel verplicht zijn aan te bieden.
kun je toevoegen: "Merk op dat er expliciet wordt gesproken van een Mooi design met een witte rand."Een kopie van de productpagina vindt u hier: https://web.archive.org/w...5-14/maxxis-ma-1-gp866925