Je ziet het verkeerd. Anders kan elke webshop wel 100 orders op iedereen aanmaken, dozen opsturen en gaan met de facturen!Hamazaki schreef op donderdag 14 november 2019 @ 11:31:
[...]
zo simpel is het niet natuurlijk als ze een bestelling aan jouw account koppelen en daarna een pakketje jouw kant opsturen. wat moeten ze straks nog meer hebben? camerabeelden van de pakket-man tijdens het overhandigen? zo makkelijk ga je hier niet onderuit komen.
De WEBSHOP heeft de order aangemaakt. NIET de "klant". Dat maakt hem dus al geen klant meer. Daarnaast is de order ook nog eens aangemaakt ruim 2 weken NA het ontvangen van het zogenaamde pakketje. De rechter ziet je al aankomen.
Sorry, maar je slaat de plank zo erg mis, ook in je vervolgopmerkingen, dat je enkel ruis in het topic veroorzaakt.
[ Voor 8% gewijzigd door Anoniem: 472287 op 14-11-2019 11:42 ]