Ik dacht dat wij al een dure partij hadden gevonden, maar waren gelukkig een stuk minder kwijt. Nu waren de meeste screens al een poos geleden opgehangen, maar toch.HyperBart schreef op maandag 24 juni 2019 @ 16:27:
[...]
Nou... Per raam mag je toch tellen op gemiddeld 1K, dat was hier ook het geval...
De keuze moet ieder voor zich maken: zonder screens staat de zon van 's ochtends tot 's avonds in m'n hele woonkamer en onze slaapkamer, das gewoon niet te doen (ook niet voor de spullen die dan de hele dag in de zon staan). Airco zou dan ook zeker 2 x zo groot moeten zijn om dat koel te kunnen houden. Zo te lezen heb jij ook geweldige oppervlakte aan ramen (9 x aan de zonzijde?), dus een immense koelcapaciteit om dat koel te houden.
Edit: even gevraagd, tis bij ons nu 24'c binnen, bij de buren 28'c. Best een verschilletje.
[ Voor 9% gewijzigd door NiGeLaToR op 24-06-2019 16:32 ]
KOPHI - Klagen Op Het Internet podcast. Luister hier! – bejaardenexport, WEF en de LIDL kassa kwamen al voorbij. Meepraten als gast? DM mij!