Allereerst ik vind niet dat ik Niantic verdedig, het is een bedrijf *Haal mijn schouders op*.
Ik vind het alleen erg opvallend dat welk spel ik ook speel de standaard klacht is; "De developers spelen het spel niet eens." (Hoor je trouwens ook over Microsoft, terwijl "Eat your own dog food" daar een mantra is). Waarom zouden developers zo dom zijn om niet te testen? Dit is toch een bizarre aanname?
En als je dan kijkt naar het product (of het nou O365, WOW of PoGo is), het intensieve gebruik en de genoemde issues dan kan ik me alleen maar achter mijn oren krabbelen.... dan is de kritiek toch bij lange na niet meer in proportie?
En het lachwekkende is dat geen van de bugs game stoppers zijn.
Kan je dat voorstellen? 4 jaar één van de grootste games runnen en mensen denken dat het knoeiers zijn omdat een game-event te lastig was vanwege de Dragon spawn rate?
Misschien leef ik in een andere wereld, maar ik zie dat soort stabiliteit en continuiteit als heel goed werk.
En dan hebben we het niet eens over de werkelijk hilarische klacht dat het ongetest is... hoe denk je dan dat het spel zo blijft trekken? Geluk?
Als je iets bouwt wat niet gebruikt maakt van de HW, en zoveel cpu en ram verbruikt omdat je niet van de nieuwe technieken benut .. dan noem ik dat lachwekkend .. (treurig) ..
Jij denkt dat een engine change over een volkomen versnipperd android platform met veel verschillende goedkope (casual) hardware makkelijk is? Jij klaagt nu over bugs en gebrek aan testen en vind dat ze daarom maar de hele boel op de schop moeten gooien... errr... huh?

links om of rechtsom, een beetje testen voordat je de update released is wel nuttig.
Even serieus, hoe groot acht jij de kans dat Niantic YOLO omgaat met zijn grootste cash-cow? Natuurlijk wordt er getest.
Het komt er weer op neer dat mensen hier serieus volhouden dat een zeer succesvol bedrijf in werkelijkhied een stel mongolen zijn die niet snappen dat kwaliteit geld is.
En om deze te benadrukken, vind je het niet opvallend dat dit voor elk groot spel opgaat?
Elk spel heeft een stelletje debielen in dienst als je de communities mag geloven. Zou dat kloppen? Of zou succes en een spel dat blijft trekken niet een teken zijn van een bedrijf wat wel degelijk zijn zaken voor elkaar heeft?
Anders gezegd; een game ontwikkelen is volgens jullie blijkbaar een eitje. Een franchise naam en binnenlopen maar. Alleen dan wel weer heel bizar dat het zo vaak misgaat e dat de grootste successen worden gemaakt door ontwikkelaars die te dom zijn om te poepen.

Verwijderd schreef op zondag 23 augustus 2020 @ 22:08:
[...]
Tuurlijk een foutje kan gebeuren. Maar wat niantic doet is gewoon lachwekkend. Friends sorteren gaat weer niet goed. Dodgebug oplossen duurt jaren. Echt het is dat niantic ingress al had en daar Pokémon op gebaseerd heeft. Communicatie is ook al jaren slecht. Van de laatste events zijn er steeds make-up events nodig om hun eigen tekortkomingen te compenseren. En jij blijft ze verdedigen? Waarschijnlijk speel je pas een paar weken en heb je geen idee waar je over praat.
Ik ben het met je eens. Het feit dat je geen friends kan sorteren is gewoon een teken dat deze makers van een van de grootste spellen in de wereld gewoon de grootste sukkels zijn die er rondlopen. echt een compleet faalproduct van een faalbedrijf. Vraagje, hoe goed draait jouw miljarden bedrijf?
[
Voor 12% gewijzigd door
roffeltjes op 23-08-2020 23:18
]