Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Ik heb zowel Caiway interactief als Delta interactief gehad en er is tussen beiden geen verschil in beeldkwaliteit. Wel heeft Caiway minder beperkingen op interactief als Delta.
Bij Delta krijg je bijvoorbeeld niet je lokale zenders uit jouw woonomgeving maar uitsluitend Zeeuwse lokale zenders. Ook kan je bij Delta met het 50+ zenderpakket niet opnemen of terugkijken.

Deze dingen zijn bij Caiway allemaal standaard.

[ Voor 17% gewijzigd door dolopfriet op 25-05-2020 19:15 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op maandag 25 mei 2020 @ 19:37:
>Bij Delta krijg je bijvoorbeeld niet je lokale zenders uit jouw woonomgeving maar uitsluitend Zeeuwse lokale zenders.
Ik heb je dit eerder zien zeggen op ZeelandNet.nl. Dit was een fout die een tijd geleden voorkwam. Dit is niet meer de huidige situatie.
Je lijkt aardig ingevoerd... Wat weet jij over de HD zenders die toegevoegd gaan worden?

SchlagerTV HD en ARD HD zouden al een jaar moeten voor de Caiwayklanten.
TVE HD was ook nog niet beschikbaar, maar wel beloofd en de regionalen gaan ook.

Komt er nog meer en is dat inderdaad deze week? Men heeft daar namenlijk niets over los gelaten.
Wel verhoogd Delta de prijzen dus men moet iets gaan doen aan het interactieve platform, de software en de zenders anders zou de prijsverhoging het lachtertje van de week zijn.

ITV is een puinzooi op dit moment met belangrijkste zaken als Dolby, ondertiteling, fatsoenlijk teletekst, fatsoenlijke tvgids met zenders onder elkaar, favorietenlijst waar je de zendervolgorder zelf kan indelen en pauzeren (begin) gemist en voortuitspoelen op diverse zenders werkt niet.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
De favorietenlijst van Caiway en Delta is niet te vergelijken met de favorietenlijst op de Mediabox Next van Ziggo. Bij Ziggo kan je de volgorde en nummering volledig zelf bepalen per favorietenlijst.

Acties:
  • +1 Henk 'm!
De favorietenlijst is ook niet te vergelijken met wat ik had bij Caiway op Multiscreen waar ik wel de zendervolgorde zelf kon bepalen. Dat kan zelfs met een simpele Humax.
Zo lang het platform vele malen slechter is dan wat ik had is het voor mij zooi.
Ondertiteling werkt ook nog steeds niet en Dolby is al 10 jaar een standaard die nu niet wordt ondersteund.

Ik mag hopen dat Delta/Caiway ook enkele verrassingen overzet naar HD zodat de verwachtingen eens een keer overtroffen worden.

[ Voor 7% gewijzigd door Sjakie0101 op 26-05-2020 07:07 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 175% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 09:27:
Uhu.. raar dat Caiway/Delta hier niet reageert hoor. Ik zou staan te popelen om te reageren op een forum met mensen die voortdurend alles afzeiken wat je doet.

Er reageren mensen in dit topic die letterlijk op 3 fora Delta alleen maar aan het afzeiken zijn, ondanks dat ze al maanden geen klant meer waren en zijn argumenten keihard weerlegt zijn op al die fora.
Dat ben ik niet in elk geval. Ik ben wel zeer kritisch omdat ik van Ziggo afkom en het daar gewoon goed was.
Ik moet nu verplicht Caiway afnemen omdat ik geen fatsoenlijke alternatieven heb in mijn regio.
Caiway is naar binnen gefietst alhier en ik verwacht gewoon goede diensten zonder gebreken.
Bij Ziggo was er ook wel eens wat, maar dat werd tenminste met spoed opgelost.

Ik zit al een jaar zonder Dolby, fatsoenlijke favorietenlijst, ontbrekende HD zenders, pauzeren dat niet goed werkt, en een tv-gids die niet onder elkaar staat maar naast elkaar.

Dat zijn allemaal zaken die men al lang had kunnen aanpakken in 1 jaar tijd.

[ Voor 24% gewijzigd door Sjakie0101 op 26-05-2020 09:41 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 101% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 10:31:
>Dolby
eens

>fatsoenlijke favorietenlijst
Een maand geleden wou iedereen een favorietenlijst, nu is die er en is die niet fatsoenlijk. Heb je er weleens bij stilgestaan dat er gewoon onderzoek is gedaan naar de beste UX en dat dit de beste optie was? Niet voor jou als veeleisende Tweaker met 40 favorieten, maar wel voor 80% van de klanten.

>ontbrekende HD zenders
Waarom ontbreken die? Omdat een concurrent die wel heeft? Op de website van Delta staat aangegeven wat je krijgt voordat je het koopt.

>pauzeren dat niet goed werkt
Zegt mij niets, als dat niet werkt is dat weldegelijk een fout.

>een tv-gids die niet onder elkaar staat maar naast elkaar
Zelfde reactie als bij de favorietenlijst. Daar is gewoon onderzoek naar gedaan en dit vond 80% de beste UX. Dat word niet gefikst, dat is niet kapot.
Op beide zaken waar jij claimt dat er onderzoek naar is gedaan gaan letterlijk alle andere providers er anders mee om en naar grote tevredenheid van die klanten.
Ik ben een gewone doorsnee klant. Had Multiscreen van Caiway daar had ik een eigen favorietenlijst mer eigen nummering die snel was in te delen en ik had de programmagids onder elkaar zoals werkelijk alle andere providers dat doen. Onderzoek van het bureau flut waarschijnlijk, de resultaten zijn altijd k..

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 11:36:
>Op beide zaken waar jij claimt dat er onderzoek naar is gedaan gaan letterlijk alle andere providers er anders mee om en naar grote tevredenheid van die klanten.
Dat claim jij.

>Ik ben een gewone doorsnee klant.
Nee dat ben je niet. De doorsnee klant is tevreden met de EPG en favorietenlijst en heeft geen 5.1 geluid nodig.

>Onderzoek van het bureau flut waarschijnlijk, de resultaten zijn altijd k..
Dit is dus waarom Delta/Caiway niet op dit forum zitten.

-

Feit is dit: jij bent geen gemiddelde gebruiker. De gemiddelde gebruiker is hartstikke tevreden met Delta/Caiway IPTV. Er zitten ruim 100.000 klanten op hun IPTV platform. Als jij de gemiddelde klant zou zijn dan zouden de forums overlopen met klachten.
Mensen stoppen met klagen wanneer zaken 3 jaar duren om op te lossen. Dolby geluid is toch echt een standaard tegenwoordig dat gewoon er moet zijn via decoders. Er is geen provider die nog alleen stereo levert.
Alle tv’s zijn ingesteld op Dolby.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Normaal gesproken wel, maar die mogelijkheid heb ik niet. Terug naar een 10 Mbit lijn is geen optie.
Caiway en Delta hebben een monopolie hier met de nietszeggende Solcon en Online als "gedoogde concurrentie"

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Ik kan ook kiezen voor Ziggo. Maar Ziggo is wel aan de prijs vind ik.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 105% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Voor mij zijn die resultaten van Delta onbegrijpelijk. Ik weet zeker dat DIT er niet bij betrokken is.
Want als iets een mislukt product is bij Delta is het wel DIT.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Migow
  • Registratie: Juni 2005
  • Laatst online: 04-09 06:40
Verwijderd schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 19:28:
[...]


Ah ja, 100.000 IPTV klanten die het allemaal opgegeven hebben na 3 jaar klagen.

Vandaar ook deze resultaten:
https://www.consumentenbond.nl/alles-in-1/beste
Kijk ook vooral even naar "Aanbieder", wat loyaliteit aantoont.
Zit hier op nieuwe platform van caiway met kamai 7X en kijk nog steeds via de coax. De app werkt goed maar maak er zelden gebruik van. Ja er zijn meer dingen in het leven dan een app etc. Enige jammere van kamai is dat mijn lg oled de kamai niet in zijn database heeft. Vandaar gewoon coax kijken. Een tevreden caiway klant _/-\o_ Mag ook wel eens gezegd worden. Zelden storing en internet is rete stabiel

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Het onderzoek van de consumentenbod rammelt aan alle kanten.
Dit schrijven ze over Delta:


Alleen inwoners van Zeeland kunnen abonnementen afsluiten bij ZeelandNet/Delta. Delta is een wat duurdere provider die met een totaalscore van een 8,2 de eerste plek bemachtigd heeft.

Uit de cijfers van ons panelonderzoek blijkt dat Delta een vrij stabiele aanbieder is. Klanten waarderen vooral de internet- en telefoniekwaliteit (8,3 en 8,5). In vergelijking tot andere aanbieders heeft Delta weinig internet- en telefoonstoringen. Op tv-gebied werden iets meer storingen opgemerkt. Toch levert de aanbieder prima televisiekwaliteit (7,3).

Waar de Zeeuwse aanbieder echt in uitspringt is de klanttevredenheid. Die is consequent hoog: de Zeeuwen geven ‘hun’ aanbieder een 8,8. Overstappen zullen zij niet snel doen.

Delta is al een jaar landelijk gegaan op de glasvezel.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
dolopfriet schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 20:06:
Het onderzoek van de consumentenbod rammelt aan alle kanten.
Dit schrijven ze over Delta:


Alleen inwoners van Zeeland kunnen abonnementen afsluiten bij ZeelandNet/Delta. Delta is een wat duurdere provider die met een totaalscore van een 8,2 de eerste plek bemachtigd heeft.

Uit de cijfers van ons panelonderzoek blijkt dat Delta een vrij stabiele aanbieder is. Klanten waarderen vooral de internet- en telefoniekwaliteit (8,3 en 8,5). In vergelijking tot andere aanbieders heeft Delta weinig internet- en telefoonstoringen. Op tv-gebied werden iets meer storingen opgemerkt. Toch levert de aanbieder prima televisiekwaliteit (7,3).

Waar de Zeeuwse aanbieder echt in uitspringt is de klanttevredenheid. Die is consequent hoog: de Zeeuwen geven ‘hun’ aanbieder een 8,8. Overstappen zullen zij niet snel doen.

Delta is al een jaar landelijk gegaan op de glasvezel.
Klopt het glasvezelproduct is helemaal niet meegenomen in dit onderzoek. DIT is lichtjaren weg vergeleken met andere providers. De standaard zaken zijn niet voor elkaar.
En de zeeuwen hebben helaas ook niets anders dan Delta. Daar gaat een wereld open wanneer KPN de glasvezel bij de zeeuwen naar binnen fietst.

Een decoder zonder Dolby, fatsoenlijke tv gids, een favorietenlijst die je niet zelf kan indelen op zendervolgorde, geen ondertiteling, pauzeren dat niet goed werkt. Sorry maar dat zijn basisfuncties die op iedere glasvezeldecoder werken, behalve bij Delta/Caiway op het nieuwe platform. Daar valt niets aan goed te praten. De zeeuwen hebben geen vergelijkingsmateriaal en op Twitter van Caiway staan geregeld klachten over het nieuwe platform, daar regent het klachten.

De zaken die rammelen zij op het forum van Delta bovendien al drie jaar geleden genoemd. Hoe serieus neem je de klanten dan wanneer je deze al drie jaar lang naast je neer probeert te leggen en arrogant claimt dat stereo meer dan voldoende is, terwijl op COAX Dolby zelfs de standaard is. Een film kijk in met Dolbygeluid.
Het past ook wel bij een monopolist om te roepen “wij bepalen wat goed is voor onze 100.000 klanten die geen kant op kunnen”.

[ Voor 15% gewijzigd door Sjakie0101 op 26-05-2020 21:49 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Behoorlijk Leek
  • Registratie: December 2017
  • Nu online
Eeeuuh, we hebben ook nog een vertraging van tig seconden tov de kabel en mijn amino

Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 197% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:44 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
@Sjakie0101 ... Favorietenlijst met zelf in te delen zendervolgorde zit bij geen enkele glasvezelprovider en ondertiteling ook niet voor zover ik weet. In ieder geval niet bij de grootste (KPN).
Voor de rest... Waarom probeer je dan niet Solcon? Of hebben zij op dat netwerk bij jou precies hetzelfde platform en diensten als de rest?
Verder is Solcon namelijk 1 van de oudste en meest ervaren glasvezelproviders (en operator op sommige netwerken).

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Barre73 schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 22:24:
@Sjakie0101 ... Favorietenlijst met zelf in te delen zendervolgorde zit bij geen enkele glasvezelprovider en ondertiteling ook niet voor zover ik weet. In ieder geval niet bij de grootste (KPN).
Voor de rest... Waarom probeer je dan niet Solcon? Of hebben zij op dat netwerk bij jou precies hetzelfde platform en diensten als de rest?
Verder is Solcon namelijk 1 van de oudste en meest ervaren glasvezelproviders (en operator op sommige netwerken).
Teletekst 888 werkt gewoon bij KPN hoor.
Solcon is op zondag niet bereikbaar, dat druist in tegen hoe ik tegen de wereld aan kijk.
Is het te veel gevraagd om van Caiway en Delta te vragen de basiszaken op orde te hebben.
Ik had bij Caiway Multiscreen en daar zaten de genoemde zaken allemaal in. Ik stap over op een nieuw pakket en alles is slechter voor elkaar dan voorheen. Dan is er toch reden tot klagen!

Ik heb nota ben vergelijkingsmateriaal bij de provider waar ik nu al 5 jaar zit. Alle reden tot klagen omdat het nieuwe slechter is dan wat ik had bij Caiway!

[ Voor 8% gewijzigd door Sjakie0101 op 26-05-2020 22:52 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op maandag 25 mei 2020 @ 22:59:
[...]


M.b.t. de HD zenders heb ik al gereageerd op een ander bericht van je. SchlagerTV gaat naar HD deze week ja. Daarnaast ook een handje vol regionalen zoals ik eerder zei.

Ik ben het met je eens dat Delta/Caiway nog veel moet doen op iTV gebied. Maar ik denk dat je ook moet beseffen dat de gemiddelde Tweaker veel kritischer is dan een gemiddelde consument. Ik bedoel, een maand geleden jammerde iedereen om een favorietenlijst, nu is die functie er en dan, en ik citeer "is het een kut uitwerking, doe dan niets".
Gaan die omzettingen naar HD vandaag gebeuren? Bij mij is alles nog SD.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op zaterdag 30 mei 2020 @ 01:10:
[...]


Is naar volgende week gedrukt. Deze week waren er twee dagen achter elkaar problemen voor klanten dus zijn alle changes vooruit gezet om - in het geval van problemen - klanten niet drie dagen achter elkaar te vervelen.
Ik ben benieuwd. Ik hoop dat ze nog een aantal verrassingen vinden aan streams die ze ook naar HD kunnen zetten. Heel veel zenders zijn in HD beschikbaar die nu nog SD zijn.

Het zou nu eens mooi zijn wanneer er pro-actief wordt gekeken wat er nog meer naar HD kan. Er zijn voldoende zenders die naar HD kunnen zonder dat er contractuele verplichtingen worden geschonden.
HD is de standaard inmiddels.

[ Voor 18% gewijzigd door Sjakie0101 op 31-05-2020 19:50 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op maandag 1 juni 2020 @ 17:24:
Er is geen reden aan te nemen dat Delta/Caiway niet proactief bezig is met kanalen overzetten. Steker nog, Delta bied op IPTV meer HD kanalen dan wie dan ook.
Ik zeg blijven doen!

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!
@Verwijderd https://www.totaaltv.nl/nieuws/family7-voortaan-in-hd/

Deze geef ik nog als tip mee dan. Aanvoersignaal is HD, dus volgens mij kan deze ook naar HD.
Hier zitten als ik het bericht zo lees ook geen contractuele verplichtingen aan vast om het niet te doen.
Enkele providers gingen jullie al voor.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 99% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:43 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op dinsdag 2 juni 2020 @ 19:03:
[...]

Het is zeker geen kwestie van niet willen. Het is echt een kwestie van capaciteit en prioriteit. Als er binnenkort capaciteit vrij komt dan denk ik niet dat Family 7 bovenaan staat in het wensenlijstje van SD->HD.
Ook eens, al is bandbreedte geen issue op glasvezel. Hooguit het aantal kijkers dat tegelijk een HD zender aanroept en bedient moet worden.Wellicht dat het dan hardware is.
En ja als er keuzes gemaakt moeten worden dan zijn de RTL zenders eerder aan de beurt.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 02-06-2020 19:19 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 148% gewijzigd door Verwijderd op 02-06-2020 19:20 ]


Acties:
  • +1 Henk 'm!

Verwijderd

-

[ Voor 100% gewijzigd door Verwijderd op 07-06-2020 23:42 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vincedd
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 14:27
Sjakie0101 schreef op dinsdag 2 juni 2020 @ 19:13:
[...]

Ook eens, al is bandbreedte geen issue op glasvezel. Hooguit het aantal kijkers dat tegelijk een HD zender aanroept en bedient moet worden.Wellicht dat het dan hardware is.
En ja als er keuzes gemaakt moeten worden dan zijn de RTL zenders eerder aan de beurt.
Ik geloof niet dat je weet hoe het werkt. iets met contracten. En het verschil tussen sd en hd is heel veel bandbreedte. Een sd kanaal doet 265 Mbit naar delta toe. Een hd kanaal gaat in de Gigabits lopen. En dan heb je het maar over 1 kanaal. 4k doet meer dan 10 Gbit .En dan heb ik het niet over concumenten verbindingen.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
vincedd schreef op woensdag 3 juni 2020 @ 12:22:
[...]

Ik geloof niet dat je weet hoe het werkt. iets met contracten. En het verschil tussen sd en hd is heel veel bandbreedte. Een sd kanaal doet 265 Mbit naar delta toe. Een hd kanaal gaat in de Gigabits lopen. En dan heb je het maar over 1 kanaal. 4k doet meer dan 10 Gbit .En dan heb ik het niet over concumenten verbindingen.
Die uitleg is al gegeven.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • MisteRMeesteR
  • Registratie: December 2001
  • Laatst online: 10:48

MisteRMeesteR

Moderator Internet & Netwerken

Is Gek op... :)

Sjakie0101 schreef op dinsdag 2 juni 2020 @ 19:13:
[...]

Ook eens, al is bandbreedte geen issue op glasvezel. Hooguit het aantal kijkers dat tegelijk een HD zender aanroept en bedient moet worden.Wellicht dat het dan hardware is.
En ja als er keuzes gemaakt moeten worden dan zijn de RTL zenders eerder aan de beurt.
Ooit gehoord van multicast? ;)

www.google.nl


Acties:
  • 0 Henk 'm!
MisteRMeesteR schreef op woensdag 3 juni 2020 @ 21:28:
[...]

Ooit gehoord van multicast? ;)
Ja.maar inmiddels is er een uitleg die ik snap. Elke binnenkomende HD stream kost Gigabits. Dus opslag en servers, die vervolgens de stream vertalen naar de decoders. Kortom elke Hd zender er bij is gelijk aan hardware kopen. Er is nog wel capaciteit maar die zet men in om straks populaire zenders als RTL Lounge, Crime, Telekids en RTL Telvision of enkele duitse zenders om te zetten.

De keuze valt eerst op geliefde en veel bekeken zenders. En elk jaar komt er budget vrij om nieuwe hardware te kopen en weer meer Hd te doen. Voor dit jaar is het potje nog niet op heb ik begrepen. Die RTL zenders gaan in de loop van het jaar wellicht nog wel komen,

4K is nog duurder en ik mag hopen dat ze daar geld voor reserveren zodat we volgend jaar minimaal NPO UHD krijgen en mogelijk Ziggo Sport UHd en/of Eurosport UHD. EK voetbal en OS zullen zeker 4K zijn.

[ Voor 24% gewijzigd door Sjakie0101 op 03-06-2020 22:30 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vincedd
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 14:27
niet gelezen,dus vandaar mijn uitleg

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Verwijderd schreef op zaterdag 30 mei 2020 @ 01:10:
[...]


Is naar volgende week gedrukt. Deze week waren er twee dagen achter elkaar problemen voor klanten dus zijn alle changes vooruit gezet om - in het geval van problemen - klanten niet drie dagen achter elkaar te vervelen.
Vandaag is L1 naar HD gegeaan.
AT5, ARD, SchlagerTV en TVE zijn nog niet HD, worden die volgende week gedaan? Dit zijn toch ook toegezegd?

Edit: die laatste 4 zenders kunnen de Caiwayklanten (en de Deltaklanten) naar fluiten ondanks dat ze staan vermeld op de zenderlijst. SCHANDE! Zie het bericht op TotaalTV.

[ Voor 19% gewijzigd door Sjakie0101 op 08-06-2020 18:59 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roberto......
  • Registratie: Oktober 2016
  • Laatst online: 24-08-2024
dolopfriet schreef op dinsdag 26 mei 2020 @ 20:04:
Voor mij zijn die resultaten van Delta onbegrijpelijk. Ik weet zeker dat DIT er niet bij betrokken is.
Want als iets een mislukt product is bij Delta is het wel DIT.
Hoor zeer positieve reacties hoor, was je binnenbekabeling wel goed omdat je zoveel problemen had?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Mijn binnenhuis bekabeling is prima :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • gastje01
  • Registratie: Oktober 2005
  • Laatst online: 17:08
Een beetje door dit topic lopen scrollen en krijg toch een wisselend gevoel bij Delta, wellicht onterecht. Er wordt hier (als er genoeg mensen mee doen) glas aangelegd en Delta is een van de aanbieders die hier hun diensten over gaan aanbieden.

Ik lees echter zeer wisselende ervaringen over hun FTU/router die z’n instellingen vergeet na een herstart etc. Ik wil graag mijn eigen apparatuur gebruiken, het liefst met een SFP of anders via een media converter. Nu los ik dit met vdsl op met een Draytek Vigor 130 in bridge.

Kan ik een soortgelijke constructie aan gaan bij Delta en zijn alle noodzakelijke gegevens voor IPtv (vlans etc) bekend? Gebrek aan support is geen probleem, dat heb ik nu ook niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • fonias
  • Registratie: September 2002
  • Laatst online: 08:51
Net als bovenstaand bericht ben ik ook aan het oriënteren voor Delta.
Waarschijnlijk neem ik alleen internet via Delta en tv van Ziggo.
Waar ik erg benieuwd naar ben is de stabiliteit, snelheid en ping tijden.
Tevens wil ik ook graag eigen apparatuur met SFP gebruiken.
Echter kan ik daar weinig over vinden wat daarin de mogelijkheden zijn.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Alleen internet via glasvezel: ik zeg doen.

Het tv product kan @dolopfriet je iets meer over vertellen, daar brand ik me niet aan.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • widodepido
  • Registratie: Maart 2014
  • Laatst online: 14-03-2021
ik ben sinds een paar maand over van cbizz naar delta. delta en cbizz zijn samengegaan ofzo.
400mb up en down en iptv met begin gemist en opnemen. 65 ueries. De eerste 3 maanden krijg je 1gb up en down. Verschil tussen 1gb en 400mb merkten wij niet zo erg.
Bij cbizz zat een goede 8400 of 8600 fritzbox. Daar kon je wat mee. Die delta modem router kan niet in bridge (forum delta) het is zo'n huisvader router waar je alleen de bassale instellingen kunt doen. het wifi signaa; is zwak. Echt jammer goed product brakke modem router.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
widodepido schreef op zaterdag 27 juni 2020 @ 10:44:
ik ben sinds een paar maand over van cbizz naar delta. delta en cbizz zijn samengegaan ofzo.
400mb up en down en iptv met begin gemist en opnemen. 65 ueries. De eerste 3 maanden krijg je 1gb up en down. Verschil tussen 1gb en 400mb merkten wij niet zo erg.
Bij cbizz zat een goede 8400 of 8600 fritzbox. Daar kon je wat mee. Die delta modem router kan niet in bridge (forum delta) het is zo'n huisvader router waar je alleen de bassale instellingen kunt doen. het wifi signaa; is zwak. Echt jammer goed product brakke modem router.
Opmerkelijk dat CBizz niet meer bestaat aangezien dat toch echt de zakelijk tak van note bene Caiway was.
Ik zie nu dat dit Delta Zakelijk is geworden. Dat men dan ook de hele hardware omgooit is erg vreemd, die hardware van Cbizz was afgestemd op de zakelijke klant.

Ik zie nu dat alles onder Delta valt en dat je nog wel kan kiezen voor een Business pack als zakeljke klant.

Dit lijken me de eerste stappen waarin Delta dus alles gaat overnemen. Caiway zal dan binnenkort ook nog wel volgen. Zoals aangegeven van Cbizz een Caiwayonderdeel.
In praktijk is er op het Cogasnetwerk weer een provider minder en zijn er nog maar 4.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MdO82
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 28-09 15:52
In onze regio wordt de aanleg gerealiseerd door glasvezelbuitenaf (inmiddels ook opgegaan in delta fiber) maar de klachten over de aanleg zijn hier niet mals.

Ze hebben in onze regio een scheiding gemaakt in het buiten gebied en de kernen. Nadat het buitengebied klaar was zouden de kernen aan de beurt zijn.

Inmiddels is men begonnen met de aanleg en zou dit in apr/mei klaar zijn.

Dit is inmiddels al uitgesteld naar augustus en wat er nog aan vertraging komt.

Wat betreft de communicatie schort het er nogal aan, maar goed als de aanleg is gerealiseerd en alles werkt dan zal men dit wel gauw vergeten zijn

2250 WP Zuid PVoutput


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Hier in het voormalig kabeltv Krimpen gebied is het ook een gemis hoor Sjakie.
Jaren geleden is het kabelnet verkocht door Kabeltv Krimpen aan CIF. nu Deltafiber.

Het is er niet beter op geworden. Nog steeds geen concurrerend aanbod op de glasvezel van voormalig Kabel TV Krimpen gebied.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
MdO82 schreef op maandag 29 juni 2020 @ 17:41:
In onze regio wordt de aanleg gerealiseerd door glasvezelbuitenaf (inmiddels ook opgegaan in delta fiber) maar de klachten over de aanleg zijn hier niet mals.

Ze hebben in onze regio een scheiding gemaakt in het buiten gebied en de kernen. Nadat het buitengebied klaar was zouden de kernen aan de beurt zijn.

Inmiddels is men begonnen met de aanleg en zou dit in apr/mei klaar zijn.

Dit is inmiddels al uitgesteld naar augustus en wat er nog aan vertraging komt.

Wat betreft de communicatie schort het er nogal aan, maar goed als de aanleg is gerealiseerd en alles werkt dan zal men dit wel gauw vergeten zijn
En bij iedere aanleg beloven ze keer op keer dat er heel veel providers bij gaan komen.
Het blijven er voor particulieren 4, waarvan Caiway en Delta als zustermaatschappijen hetzelfde product leveren in een iets ander jasje.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MdO82
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 28-09 15:52
Sjakie0101 schreef op maandag 29 juni 2020 @ 18:25:
[...]

En bij iedere aanleg beloven ze keer op keer dat er heel veel providers bij gaan komen.
Het blijven er voor particulieren 4, waarvan Caiway en Delta als zustermaatschappijen hetzelfde product leveren in een iets ander jasje.
Ja de beloftes waren niet van de spreekwoordelijke lucht ;)

Ik had toen alles eens verder bekeken en de partij die er telkens achter kwam was caiway inmiddels samen gegaan met delta en noemt zich nu delta fiber.

Ach ja we zullen wel zien in welke augustus ze klaar zijn (2020 of 2021).

Zal vast ooit wel gereed komen delta wil zijn investering natuurlijk ook terug ;)

2250 WP Zuid PVoutput


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Ja bij Delta wel. Bij Caiway betaal ik nog de hoofdprijs voor Fox en Film1.
Ben benieuwd wanneer het daar ook aangepast wordt.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Heeft Delta de zaken zoals ondertiteling en Dolby Surround wel goed voor elkaar?
Delta komt namelijk aantrekkelijk over, maar ja als het een zusje van Caiway is kijk ik toch nog de kat uit de boom.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Oeps ik weet genoeg 8)7

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/JXMlPr22wdrRdIl8zXk98IOOIrY=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/ipKf6G3m2mJX5oeDx0gaTafx.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roberto......
  • Registratie: Oktober 2016
  • Laatst online: 24-08-2024
rfbroek schreef op donderdag 2 juli 2020 @ 23:03:
Heeft Delta de zaken zoals ondertiteling en Dolby Surround wel goed voor elkaar?
Delta komt namelijk aantrekkelijk over, maar ja als het een zusje van Caiway is kijk ik toch nog de kat uit de boom.
Raar dat jij je oordeel laat vellen door zo n malafide site vol met klagers :+ . Type Ziggo daar eens in en dan schrik je pas. Echt een mooi aanbod van Delta en wat zou forumlid @dolopfriet balen dat die net Delta heeft opgezegd.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Dat is helaas geen antwoord op mijn vraag, maar toch bedankt.

En ik vind Trustpilot bepaald geen site vol klagers. Je moet daar echt heel erg je best doen om zo'n slecht gemiddelde te halen. Bovendien geeft het een goed beeld van op welk gebied het fout / goed gaat.

Als jij een meer representatieve site weet hoor ik het natuurlijk graag. :)

[ Voor 209% gewijzigd door rfbroek op 03-07-2020 17:12 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • zandpaddo
  • Registratie: Maart 2001
  • Laatst online: 27-02 21:46

zandpaddo

Samsung HD's!!!!

Hier is ook een campagne voor glasvezel via Delta gestart. Partner is Rendo Fiber. Alle horrorverhalen over Delta geven nog niet echt vertrouwen in deze partij. We hebben nu VDSL2 via KPN.

Keuze uit Delta/Caiway/Online/Kliksafe

Zit er nog echt verschil tussen de providers? Het meest aantrekkelijk lijkt Online.nl incl tv. Ik lees dat de TV via Delta vrij dramatisch is, hoe zit dat voor Online?

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • Skylevel
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 06-09 22:07
For what it's worth.. mijn ouders hebben Delta Glasvezel met TV. Zijn erg blij ermee en hebben ook geen klachten over TV. Ze zijn misschien niet de meest veeleisende gebruikers maar als iets niet werkt weet ik het direct. :')

Overigens is de WiFi van het Genexis modem zeer slecht.. Eigen AP is een must.
Verder levert Delta de Kamai 7X en Caiway de Aria 7X. Het lijkt dat de Kamai van Delta wat sneller/stabieler is.
Verder zijn qua infrastructuur / webcare Delta en Caiway volgens mij 100% gelijk.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Skylevel schreef op zaterdag 4 juli 2020 @ 12:15:
For what it's worth.. mijn ouders hebben Delta Glasvezel met TV. Zijn erg blij ermee en hebben ook geen klachten over TV. Ze zijn misschien niet de meest veeleisende gebruikers maar als iets niet werkt weet ik het direct. :')

Overigens is de WiFi van het Genexis modem zeer slecht.. Eigen AP is een must.
Verder levert Delta de Kamai 7X en Caiway de Aria 7X. Het lijkt dat de Kamai van Delta wat sneller/stabieler is.
Verder zijn qua infrastructuur / webcare Delta en Caiway volgens mij 100% gelijk.
Wanneer je niet afhankelijk bent van de doven-ondertiteling en er niet zo zwaar aan tilt dat Dolby niet wordt meegeleverd dan zo je hier voor kunnen kiezen.

Daarnaast werken meer zaken niet zoals direct terug kijken, pauzeren en elders verder kijken.

Het product is op dit moment niet wat je er als consument van verwacht.
Caiway levert op verzoek gewoon de Kamai overigens, het is dezelfde servicedesk en daar weet men onderhand wel dat de Aria een baggerproduct is dat bovendien geen 4K aankan.
Dus NPO 4K volgend jaar met het EK en de OS kun je dan wel vergeten.

[ Voor 4% gewijzigd door Sjakie0101 op 04-07-2020 14:15 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Waarom is het zo lastig om die ondertiteling, dolby surround en andere problemen op te lossen?
IPTV over glasvezel is nou niet bepaald een nieuwe techniek waar je zulke "kinderziektes" zou verwachten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
rfbroek schreef op zaterdag 4 juli 2020 @ 16:25:
Waarom is het zo lastig om die ondertiteling, dolby surround en andere problemen op te lossen?
IPTV over glasvezel is nou niet bepaald een nieuwe techniek waar je zulke "kinderziektes" zou verwachten.
Dat vraag ik me ook sterk af. Caiway had een prima leverancier hiervoor en had dit allemaal goed voor elkaar.
Delta heeft net als T-Mobile gekozen voor Stoneroos als leverancier. En die club krijgt gewoon elementaire zaken niet voor elkaar. Het gemis van Dolby is gewoon een regelrechte afbreuk aan het tv-product.
Geen ondertiteling voor doven en slechthorende en teletekst op alle kanalen die het leveren ook.
En dat geldt zeker voor een programma direct terug kunnen kijken ipv na een half uur of zelfs langer en pauzeren en elders verder kijken.
Of een programmagids naast elkaar ipv onder elkaar (onder elkaar is gebruikelijk omdat dit meer overzicht biedt en meer zenders op één pagina).

Het zijn allemaal zaken die bij andere zichzelf respecterende providers goed draaien.

Caiway heeft binnen de nieuwe abonnementen dezelfde software en hetzelfde tv-platform tov Delta.
Een ander nadeel daarvan is dat 3 zenders die geadverteerd worden als HD niet als HD worden doorgegeven omdat Delta het verdomd dit te regelen.

Als Caiwayklant ben ik van een oud pakket naar die nieuwe pakket gestapt en ik voel me erg in mijn zak getast en belazerd. Je verwacht juist een product dat beter is als het oude product, maar niets is minder waar. Het tv-platform van Delta is aantoonbaar behooorlijk slechter.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Vergeet niet dat je bij Delta met het 50+ pakket niet kan terugkijken en opnemen.
Het kastje kan dan niks anders als kaal zenders live doorgeven.

Dat is bij Caiway weer beter voor elkaar.

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Ik had beter in het midden van het land kunnen blijven wonen geloof ik, wat een armoe. :(

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Skylevel
  • Registratie: Juni 2008
  • Laatst online: 06-09 22:07
@Sjakie0101 @dolopfriet

Hebben jullie het over het CAI platform of Glasvezel? Hier op Glas werken voorgenoemde functies gewoon.. het is toch ook onderdeel van je contract?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/CyFkA12IDOGF6KrTHrFEhYW9Fx0=/full-fit-in/4920x3264/filters:max_bytes(3145728):no_upscale():strip_icc():fill(white):strip_exif()/f/image/4vkhopxkIyZmUpaWspDPdyW4.jpg?f=user_large

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Q4ic8b_dPp9H5npMFT-osgMK5kE=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/RMCiLwwkTowTvOKh09QUoV8K.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Nope, het laagste pakket bij Delta heeft op glas geen interactief.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Het is te bezopen voor woorden, maar helaas alleen een dom kastje dat alleen live televisie doorgeeft Bij Delta glasvezel in het 50+ pakket.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
dolopfriet schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 10:45:
Het is te bezopen voor woorden, maar helaas alleen een dom kastje dat alleen live televisie doorgeeft Bij Delta glasvezel in het 50+ pakket.
Ik werd nu ook wel nieuwsgierig omdat ik me dat niet kon voorstellen.
Als ik nu hun website check dan zijn er drie TV pakketten op glasvezel:
50+ zenders, 90+ zenders en 120+ zenders.
In alle gevallen krijg je daar de interactieve TV ontvanger bij inclusief opnemen, pauzeren, Begin gemist en Programma gemist tot 7 dagen terug.

Met daarnaast de TV app voor telefoon, tablet of computer.
https://www.deltaglasveze...producten/interactieve-tv

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Roberto......
  • Registratie: Oktober 2016
  • Laatst online: 24-08-2024
Barre73 schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 11:03:
[...]


Ik werd nu ook wel nieuwsgierig omdat ik me dat niet kon voorstellen.
Als ik nu hun website check dan zijn er drie TV pakketten op glasvezel:
50+ zenders, 90+ zenders en 120+ zenders.
In alle gevallen krijg je daar de interactieve TV ontvanger bij inclusief opnemen, pauzeren, Begin gemist en Programma gemist tot 7 dagen terug.

Met daarnaast de TV app voor telefoon, tablet of computer.
https://www.deltaglasveze...producten/interactieve-tv
Ja zo lijkt het wel. Maar druk maar eens als je de tv pakketten selecteert op de info "i" per tv pakket.
Dan pas merk je dat er verschil is. Verre van netjes hoe ze dit aangeven.
Snap best datnforumlid @dolopfriet boos was en gelijk het contract wilde ontbinden.

50+ zenders
Met het 50+ zenderpakket kijk je meer dan 30 zenders in HD kwaliteit. Je kunt overal online tv-kijken naar o.a. NPO, RTL, SBS, Discovery en Disney.



90+ zenders
Met het 90+ interactieve tv-pakket kijk je meer dan 40 zenders in HD kwaliteit. Je krijgt bij het pakket een interactieve tv-ontvanger. Met deze ontvanger kun je live tv-pauzeren, programma's opnemen of vanaf het begin bekijken. Ook kun je overal online tv-kijken. In dit pakket is incl. FOX Sports 1, National Geo Wild, RTL Crime, Nick junior, Baby TV, MTV en BBC Entertainment.


120+ zenders
Met het 120+ interactieve tv-pakket kijk je meer dan 50 zenders in HD kwaliteit. Je krijgt bij het pakket een interactieve tv-ontvanger. Met deze ontvanger kun je live tv-pauzeren, programma's opnemen of vanaf het begin bekijken. Ook kun je overal online tv-kijken. In dit pakket is incl. het FOX Sports Eredivisie pakket, Animal Planet, Discovery Science, Eurosport 2 en buitenlandse zenders zoals Rai Uno en TVEi.

[ Voor 41% gewijzigd door Roberto...... op 07-07-2020 11:45 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Ik ben ook wel benieuwd waar Barre73 ziet staan op de website van Delta dat interactieve televisie ook in het 50+ pakket zit :)

Acties:
  • 0 Henk 'm!
@dolopfriet
Gewoon... op die website. Ik zie nergens van niet.

Als je klikt op de link die ik erbij zetten kom je op de pagina waar gewoon staat wat interactieve TV is.
Er is bij mijn weten nergens een pagina of een tekst waar niet-interactieve TV wordt genoemd.

De tekst die Roberto hierboven kopieert kan ik niet reproduceren. Ik kan nergens op een "i" klikken om dan die uitleg te krijgen.

Als ik verder ga en ook werkelijk een pakket samenstel (met een adres dat via Glasvezel Buitenaf is aangesloten) kan ik een Flexpakket samenstellen.

Dan staat er meteen als eerst: "Kies je voor tv kijken dan ontvang je gratis een interactieve tv ontvanger."

Daar kan ik kiezen voor:
Geen TV
50+zenders
90+ zenders
120+ zenders.


Nergens kan ik ergens op klikken om dan de tekst te zien die Roberto citeert.

Zien jullie soms een andere website dan ik?

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
www.delta.nl

Postcode check

Dan zet je het vinkje op ja, bij "Wil je digitale televisie? "

Dan zie je al gelijk de drie televisiepakketten verschijnen met bij alle drie een i in een rondje, gelijk rechts naast de naam van het pakket.

[ Voor 3% gewijzigd door dolopfriet op 07-07-2020 13:17 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Jassy
  • Registratie: Mei 2003
  • Laatst online: 16:09
Ik zie deze tekst inderdaad ook.. Je krijgt bij 50+ dus geen interactieve ontvanger.. wat idioot..

Echter, ik kan wel een tweede interactieve ontvanger bestellen, wat suggereert dat de eerste ook een digitale ontvanger is... De site is dus enorm onduidelijk in dit opzicht.

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/BeMd2jPNMLDHZk2VHyclypu0UGA=/full-fit-in/4000x4000/filters:no_upscale():fill(white):strip_exif()/f/image/A6KBJeShOZKByHY6WOk9Vxgv.png?f=user_large

[ Voor 65% gewijzigd door Jassy op 07-07-2020 13:28 ]

Bekijk op www.dabmonitor.nl informatie over diverse Nederlandse DAB Ensembles.


Acties:
  • 0 Henk 'm!
dolopfriet schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 13:17:
www.delta.nl

Postcode check

Dan zet je het vinkje op ja, bij "Wil je digitale televisie? "

Dan zie je al gelijk de drie televisiepakketten verschijnen met bij alle drie een i in een rondje, gelijk rechts naast de naam van het pakket.
Aha...maar ik kijk op www.deltaglasvezel.nl. Duidelijk iets anders dus.
Overigens wordt ik via Delta.nl met het invullen van die postcode ook naar Deltaglasvezel geleid. En die site ziet er duidelijk anders uit. Er is geen vinkje aan te zetten bij "wil je digitale tevisie". Die vraag staat er niet eens.
Dit is een adres in Gelderland en dat is blijkbaar anders?

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/1682MLC0xv8ksm1c57eo-WqvrcI=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/EdppZrCEEPGUpwBNgxqi4bAQ.jpg?f=fotoalbum_large

[ Voor 36% gewijzigd door Barre73 op 07-07-2020 13:36 ]

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Barre73 schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 13:29:
[...]


Aha...maar ik kijk op www.deltaglasvezel.nl. Duidelijk iets anders dus.
Overigens wordt ik via Delta.nl met het invullen van die postcode ook naar Deltaglasvezel geleid. En die site ziet er duidelijk anders uit. Er is geen vinkje aan te zetten bij "wil je digitale tevisie". Die vraag staat er niet eens.
Dit is een adres in Gelderland en dat is blijkbaar anders?

[Afbeelding]
Nee, kijk maar achter de (i) bij de 50 zenders.... Daar zal hetzelfde staan... Geen interactief.
Dat alles totaal misleidend is ben ik met een ieder eens. Het is echt misleidende reclame.

Edit: het vreemde is dat ik via deltaglasvezel.nl niet kan bestellen.... en wel via delta.nl
Waarom wijkt dit af???

@Barre73 even een andere check: ben jij een totaal nieuwe klant op glasvezel?? Wat gebeurt er eigenlijk wanneer je jou postcode bij Caiway ingeeft?? Is men bij glasvezelbuitenaf al bezig met nieuwe pakketten en is het daar alleen maar mogelijk om via Delta te bestellen ipv Caiway ?

[ Voor 23% gewijzigd door Sjakie0101 op 07-07-2020 16:40 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Misleidend inderdaad :-(

Afbeeldingslocatie: https://tweakers.net/i/Hqpezerzgo7o3vzQX2o53w5QuMw=/800x/filters:strip_icc():strip_exif()/f/image/xPxN9WOJdKPiZgz0QpnEKhUY.jpg?f=fotoalbum_large

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Sjakie0101 schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 16:33:
[...]


Nee, kijk maar achter de (i) bij de 50 zenders.... Daar zal hetzelfde staan... Geen interactief.
Dat alles totaal misleidend is ben ik met een ieder eens. Het is echt misleidende reclame.

Edit: het vreemde is dat ik via deltaglasvezel.nl niet kan bestellen.... en wel via delta.nl
Waarom wijkt dit af???

@Barre73 even een andere check: ben jij een totaal nieuwe klant op glasvezel?? Wat gebeurt er eigenlijk wanneer je jou postcode bij Caiway ingeeft?? Is men bij glasvezelbuitenaf al bezig met nieuwe pakketten en is het daar alleen maar mogelijk om via Delta te bestellen ipv Caiway ?
Ik probeer nou al de hele tijd duidelijk te maken dat er geen andere tekst is in mijn geval. Ik kan op die "i" drukken maar dan krijg ik nog niks anders te zien. Het verschilt blijkbaar echt per locatie of provincie.
Dat is misschien nog zuurder voor jou maar dat geeft wel aan dat het dus niet voor iedereen in dit topic hetzelfde hoeft te zijn.

Als ik met dit adres (niet mijn eigen adres trouwens) de postcodecheck doe ben ik een nieuwe klant op Delta ja.

Op de site van Caiway wordt ik na het invoeren van de postcode doorgestuurd naar https://www.buitengewoonglasvezel.nl/site/nl en dan zie ik gewoon drie Caiway pakketten om te kunnen bestellen.

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!
Barre73 schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 16:54:
[...]


Ik probeer nou al de hele tijd duidelijk te maken dat er geen andere tekst is in mijn geval. Ik kan op die "i" drukken maar dan krijg ik nog niks anders te zien. Het verschilt blijkbaar echt per locatie of provincie.
Dat is misschien nog zuurder voor jou maar dat geeft wel aan dat het dus niet voor iedereen in dit topic hetzelfde hoeft te zijn.

Als ik met dit adres (niet mijn eigen adres trouwens) de postcodecheck doe ben ik een nieuwe klant op Delta ja.

Op de site van Caiway wordt ik na het invoeren van de postcode doorgestuurd naar https://www.buitengewoonglasvezel.nl/site/nl en dan zie ik gewoon drie Caiway pakketten om te kunnen bestellen.
Helder. Voor mij is het niet zuur omdat ik nooit voor Delta zou kiezen. Ik wil voorlopig de COAX niet missen.
Het interactieve product van Delta en Caiway wordt je sowieso niet vrolijk van, het rammelt aan alle kanten en men lost er niets aan op. Sommige zaken lopen al twee jaar!!!!

Dat Delta andere pakketten verkoopt per regio is ook weer onbegrijpelijk, maar goed waarschijnlijk zit de Caiway-strateeg daar nu op. Bij Caiway bestaan er 1005 soorten pakketten....

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Vreemd dat interactief op de glasvezel bij Delta voor het 50+ pakket weer per regio , wel of niet erbij zit.
Het wordt er steeds verwarrender op, terwijl volgens mij juist de taak is van een aanbieder om zo duidelijk mogelijk te zijn naar ( toekomstige) klanten.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • MdO82
  • Registratie: Maart 2007
  • Laatst online: 28-09 15:52
dolopfriet schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 21:09:
Vreemd dat interactief op de glasvezel bij Delta voor het 50+ pakket weer per regio , wel of niet erbij zit.
Het wordt er steeds verwarrender op, terwijl volgens mij juist de taak is van een aanbieder om zo duidelijk mogelijk te zijn naar ( toekomstige) klanten.
Een collega van mij vertelde dat ze het binnen delta ook niet altijd weten.

Er schijnt niet een duidelijke visie te zijn.

Maar goed daar weet ik zelf verder niks van en heb het ook maar gehoord

2250 WP Zuid PVoutput


Acties:
  • 0 Henk 'm!
MdO82 schreef op dinsdag 7 juli 2020 @ 21:12:
[...]


Een collega van mij vertelde dat ze het binnen delta ook niet altijd weten.

Er schijnt niet een duidelijke visie te zijn.

Maar goed daar weet ik zelf verder niks van en heb het ook maar gehoord
Dat is voor de consument wel superirritant. Wanneer een kennis in een ander gebied het wel heeft dit doorpraat en je schaft het zelf aan en je krijgt vervolgens bepaalde opties niet omdat men "kleine lettertjes" er op na houdt. De site van Delta is ook niet duidelijk en verwarrend.

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • dolopfriet
  • Registratie: December 2018
  • Laatst online: 26-12-2024
Ik ben gillend weggegaan bij Delta. Ik kon zelfs van zenders niet opnemen die bij Caiway wel konden.
Ik zit nu bij Ziggo met de Mediabox Next. Ik betaal wel de hoofdprijs en ook daar is het niet volmaakt, maar zoals de Mediabox Next werkt en hoe Ziggo op hun eigen forum reageert met de wil om problemen van klanten snel op te lossen, dat is allemaal bij elkaar lichtjaren voorsprong op Deltafiber.

Minpunt bij Ziggo is weer dat je geen tweede Mediabox Next kunt krijgen, terwijl ik en veel klanten dat dolgraag willen. Daar heb je bij Deltafiber weer geen last van.

[ Voor 17% gewijzigd door dolopfriet op 07-07-2020 22:26 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • rfbroek
  • Registratie: Februari 2004
  • Niet online
Als ik terug kon naar Ziggo zou ik geen seconde twijfelen.
Ik denk ook dat een tweede Next op den duur wel beschikbaar komt. Ziggo is altijd vrij soepel als het om hardware gaat.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
rfbroek schreef op woensdag 8 juli 2020 @ 00:53:
Als ik terug kon naar Ziggo zou ik geen seconde twijfelen.
Ik denk ook dat een tweede Next op den duur wel beschikbaar komt. Ziggo is altijd vrij soepel als het om hardware gaat.
Een tweede next is vrijwel niet nodig. De app kan casten en er is nu een app voor android-tv's

[ Voor 5% gewijzigd door Sjakie0101 op 08-07-2020 07:28 ]

Forum over de provider Delta http://deltagebruikers.nl https://deltausers.freeforums.net/


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vincedd
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 14:27
Ze gaan bij ons binnenkort via de woningbouw vereniging glasvezel aanleggen. Daar zat Delta ook tussen. Heb zitten twijfelen omdat het duurder werd dan ik nu heb, maar blijf toch maar op dsl zitten. scheelt mij iets teveel en ik heb nu een vast ip adres, en bij Delta moet je een zakelijk abbo nemen wil je een vast ip adres krijgen. Dus een gemiste kans voor Delta. Zag op Facebook dat er een hoop mensen bij ons in het dorp er geen heil in glasvezel zien, omdat het te duur is ten opzichte van wat de mensen nu hebben.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
vincedd schreef op woensdag 8 juli 2020 @ 09:49:
Ze gaan bij ons binnenkort via de woningbouw vereniging glasvezel aanleggen. Daar zat Delta ook tussen. Heb zitten twijfelen omdat het duurder werd dan ik nu heb, maar blijf toch maar op dsl zitten. scheelt mij iets teveel en ik heb nu een vast ip adres, en bij Delta moet je een zakelijk abbo nemen wil je een vast ip adres krijgen. Dus een gemiste kans voor Delta. Zag op Facebook dat er een hoop mensen bij ons in het dorp er geen heil in glasvezel zien, omdat het te duur is ten opzichte van wat de mensen nu hebben.
Moet je verplicht inschrijven of een abonnement nemen om het aan te laten leggen? Of wordt het sowieso aangelegd?
Tussen het accepteren van een aansluiting en het gebruiken ervan zit natuurlijk wel verschil.

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • vincedd
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 14:27
Barre73 schreef op woensdag 8 juli 2020 @ 09:52:
[...]


Moet je verplicht inschrijven of een abonnement nemen om het aan te laten leggen? Of wordt het sowieso aangelegd?
Tussen het accepteren van een aansluiting en het gebruiken ervan zit natuurlijk wel verschil.
IK hoef niet in te schrijven. ze hebben een deal gesloten met de woningbouw om alle huurwoningen van hun in het buitengebied te voorzien van glasvezel( glasvezel buitenaf) en een abbo hoef ik dus ook niet af te nemen. het word dus kosteloos geplaatst. ik mag zelf aangeven waar ik de aansluiting wil hebben. Dast word in mijn geval de meterkast. Hoef dat ding niet achter de tv te hebben. Voor in de toekomst leg ik zelf alvast een glasvezel naar mijn patchkast in de garage.(moet alleen weten wat voor koppelvlak ze gebruiken aan beide kanten) Misschien dat ze dan een beter aanbod hebben bij Delta

[ Voor 3% gewijzigd door vincedd op 08-07-2020 10:02 ]


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Boeryepes
  • Registratie: Januari 2016
  • Niet online
ik zat ook te kijken naar delta. Er komt hier glas en het aanbod lijkt me ok. Echter kan hun modem dus niet in bridge mode.

Ik kwam posts tegen (weet niet meer hier of in deltaforum) waarin sommigen wel probeerden om in het delta modem eea. te regelen maar er achter kwamen dat na restarts alle settings weer default staan. Ik zit daar niet op te wachten.


Is het dan einde oefening als ik mijn eigen router wil houden zodat ik mijn eigen netwerk kan managen?

The biggest communication problem is we do not listen to understand. We listen to reply.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lier
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18:54

lier

MikroTik nerd

Boeryepes schreef op woensdag 15 juli 2020 @ 19:47:
Is het dan einde oefening als ik mijn eigen router wil houden zodat ik mijn eigen netwerk kan managen?
Je hoeft het glasmodem van Delta niet te gebruiken. Voldoende om, net als bij Caiway, aan je WAN kant van je (eigen) router VLAN 100 (Internet) en VLAN 101 (IPTV) te definiëren en deze op de juiste manier door te zetten in je netwerk.

Dan heb je of een media convertor of een router met glasaansluiting nodig.

Eerst het probleem, dan de oplossing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Boeryepes
  • Registratie: Januari 2016
  • Niet online
lier schreef op woensdag 15 juli 2020 @ 21:15:
[...]

Je hoeft het glasmodem van Delta niet te gebruiken. Voldoende om, net als bij Caiway, aan je WAN kant van je (eigen) router VLAN 100 (Internet) en VLAN 101 (IPTV) te definiëren en deze op de juiste manier door te zetten in je netwerk.

Dan heb je of een media convertor of een router met glasaansluiting nodig.
Dankje voor je snelle reactie. Het wordt tijd dat ik me bijschool in netwerktechniek. Heb Delta zelf ook gevraagd hoe zij mijn wens kunnen invullen. Is gelijk een goede testcase voor hoe hun klantenservice is.

The biggest communication problem is we do not listen to understand. We listen to reply.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gepstra
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 26-09 17:01
lier schreef op woensdag 15 juli 2020 @ 21:15:
[...]

Je hoeft het glasmodem van Delta niet te gebruiken. Voldoende om, net als bij Caiway, aan je WAN kant van je (eigen) router VLAN 100 (Internet) en VLAN 101 (IPTV) te definiëren en deze op de juiste manier door te zetten in je netwerk.

Dan heb je of een media convertor of een router met glasaansluiting nodig.
Zoiets als dit?

https://www.tp-link.com/n...working/accessory/mc220l/

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • lier
  • Registratie: Januari 2004
  • Laatst online: 18:54

lier

MikroTik nerd

Zoiets (volgens mij wordt deze ook binnen het Caiway topic benoemd), let wel op dat je volgens mij ook nog een SFP module nodig hebt.

Eerst het probleem, dan de oplossing


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gepstra
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 26-09 17:01
lier schreef op donderdag 16 juli 2020 @ 15:32:
[...]

Zoiets (volgens mij wordt deze ook binnen het Caiway topic benoemd), let wel op dat je volgens mij ook nog een SFP module nodig hebt.
Thanks, ik zal er even verder naar kijken.

Was ook de Ufiber Nano G van Ubiquiti tegengekomen, die heeft een GPON poort alleen Delta heeft me hier geen antwoord op gegeven of dat zou gaan werken, of ze weten het gewoon niet.

Acties:
  • 0 Henk 'm!
Gepstra schreef op donderdag 16 juli 2020 @ 15:40:
[...]


Thanks, ik zal er even verder naar kijken.

Was ook de Ufiber Nano G van Ubiquiti tegengekomen, die heeft een GPON poort alleen Delta heeft me hier geen antwoord op gegeven of dat zou gaan werken, of ze weten het gewoon niet.
Als dit GPON is dan werkt het niet.
Bij mijn weten wordt er geen GPON gebruikt op Delta netwerken.

Geen ongevraagde verzoeken via DM svp.


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wpeterw
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 13-09 09:26
Sinds vorige week een glas-aansluiting via het Glasvezelbuitenaf initiatief van Rendo. Voor de particuliere klant is er de keuze uit Caiway, Delta of Online.nl. Van alle drie word ik niet heel blij.

In eerste instantie (inmiddels 16 maanden geleden) gekozen voor Caiway. Na ontvangst van het installatie-pakket gebeld met de helpdesk (35 minuten in de wacht) met het verzoek de modem in bridge-mode te zetten: kan niet. Bestelling geannuleerd en het installatiepakket terug gestuurd.

Ik zit echter wel vast aan minimaal 1 jaar abonnement bij 1 van de genoemde providers. Ik overweeg nu TV van Ziggo te houden want dat is gewoon goed. Voor Internet moet ik nu dus kiezen tussen Delta en Online. Ik heb hier en daar begrepen dat met wat aandringen Delta het modem wel in bridge-mode wil zetten. Iemand daar ervaring mee ?

PV Output


Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • Gepstra
  • Registratie: Mei 2012
  • Laatst online: 26-09 17:01
wpeterw schreef op zondag 2 augustus 2020 @ 09:37:
Ik heb hier en daar begrepen dat met wat aandringen Delta het modem wel in bridge-mode wil zetten. Iemand daar ervaring mee ?
Ik weet wel dat je bij Delta voor een tientje per maand extra een zakelijk pakket hebt waar het modem wél in bridge mode kan. Terwijl dat blijkbaar hetzelfde modem is als bij het gewone flexpakket. Het kán dus wel gewoon alleen willen ze dat bij de gewone pakketten niet doen omdat, ik citeer: "Het vaker misgaat dan goed".

Acties:
  • +1 Henk 'm!

  • BlazeMuis
  • Registratie: Juni 2013
  • Laatst online: 17:55
wpeterw schreef op zondag 2 augustus 2020 @ 09:37:
Sinds vorige week een glas-aansluiting via het Glasvezelbuitenaf initiatief van Rendo. Voor de particuliere klant is er de keuze uit Caiway, Delta of Online.nl. Van alle drie word ik niet heel blij.

In eerste instantie (inmiddels 16 maanden geleden) gekozen voor Caiway. Na ontvangst van het installatie-pakket gebeld met de helpdesk (35 minuten in de wacht) met het verzoek de modem in bridge-mode te zetten: kan niet. Bestelling geannuleerd en het installatiepakket terug gestuurd.

Ik zit echter wel vast aan minimaal 1 jaar abonnement bij 1 van de genoemde providers. Ik overweeg nu TV van Ziggo te houden want dat is gewoon goed. Voor Internet moet ik nu dus kiezen tussen Delta en Online. Ik heb hier en daar begrepen dat met wat aandringen Delta het modem wel in bridge-mode wil zetten. Iemand daar ervaring mee ?
Je kan er, na activatie via het meegeleverde modem, ook voor kiezen om een mediaconverter te gebruiken. De TP Link MC220L kost 2 tientjes, hoeft het modem ook niet meer in bridge modus gezet te worden.

Acties:
  • +2 Henk 'm!

  • PSU_freak
  • Registratie: December 2005
  • Laatst online: 30-09 19:32
Ondertiteling lijkt te werken oOo *O* ! Aanzetten kan met de opt knop op de afstandsbediening.

Acties:
  • 0 Henk 'm!

  • wpeterw
  • Registratie: Oktober 2008
  • Laatst online: 13-09 09:26
BlazeMuis schreef op zondag 2 augustus 2020 @ 09:43:
[...]


Je kan er, na activatie via het meegeleverde modem, ook voor kiezen om een mediaconverter te gebruiken. De TP Link MC220L kost 2 tientjes, hoeft het modem ook niet meer in bridge modus gezet te worden.
Na wat verder onderzoek was ik ook uitgekomen bij een mediaconverter. Ik sta nog voor de keuze om TV eventueel bij Ziggo te houden. Dat maakt het iets eenvoudiger. Ik heb maar 1 cat6 naar een switch bij de TV liggen. Ik weet niet of dat voldoende is voor IPTV van Delta.

PV Output

Pagina: 1 2 ... 126 Laatste

Let op:
- Post geen informatie zonder deze te kunnen beargumenteren middels een bronvermelding.
- Val elkaar niet persoonlijk aan en speel niet op de man.