
Algemene informatie
Welkom in het FIFA 19 Ultimate Team topic! Sinds FIFA 09 zit FIFA Ultimate Team (FUT) in het spel. Het is een online omgeving waarbij je met behulp van kaartjes je eigen team kan samenstellen. De populariteit van dit spelmodus is ongekend en tegenwoordig zijn er zelfs esports toernooien voor dit spel.Verschillende edities
Standard edition | Champions edition | Ultimate edition | |
Aantal Jumbo Premium Gold Packs | Tot 5 stuks | Tot 20 stuks | Tot 40 stuks |
Cristiano Ronaldo leenspeler | |||
Special Edition FUT Kits | |||
3 dagen early access | |||
Neymar Jr leenspeler | |||
Champions League player pick |
Nieuwe features
Op 4 augustus zal er tijdens de FIFA eWorld Cup 2018 meer details naar voren komen over de nieuwe functies van FUT 19.Icons
Er zijn weer nieuwe Icons bijgekomen die niet in FUT 18 zaten. De volgende nieuwe Icons zijn al bekend:Makélélé, Seedorf, Cannavaro en Baggio

Dit zijn de nieuwe designs voor de FUT ICONS. Er is gekozen voor een vintage look omdat Icons natuurlijk uit het verleden komen en zo beter naar voren komt dat het legendes zijn.
Verder zijn er tijdens de reveal nog meer icons aangekondigd:

Rivaldo, Cruyff, Gerrard, Eusébio en Lampard.
Last but not least was er tijdens de pack opening de laatste nieuwe Icon getoond, Raúl:

Player picks & Champions League items

Een nieuwe reward vorm voor SBC's zijn Player picks, waarbij je een selectie van twee tot maximaal vijf spelers voorgeschoteld krijgt waarvan je er maar één kan kiezen.
Daarnaast zijn er dankzij de overgenomen Champions League licenties nu ook Champions League kaartjes.
Ones to Watch
Iedere zomer en winter vinden er weer transfers plaats tussen clubs, en dit jaar is het wederom spectaculair. De OTW kaartjes hebben een nieuw design: weg is de net niet IF-achtige look, nu krijg je er neon kleurige kaartjes voor terug. De volgende drie spelers zijn bevestigd als OTW's.
FUT Division Rivals

FUT Division Rivals is een nieuwe modus naast de Weekend League. Het is tevens een van de nieuwe (en wellicht enige) manier om te kwalificeren voor de Weekend League, aangezien de Daily Knockout Tournaments niet meer bestaan.

Wanneer je FUT Division Rivals voor het eerst opstart, moet je een aantal placement wedstrijden spelen om te bepalen wat je skill rating is. Elke wedstrijd krijg je een rating afhankelijk van het resultaat. Op deze manier kan je hoger (of lager) in een divisie komen.

Elke week is er een nieuwe competitie in Division Rivals, en je krijgt rewards aan het einde van elke week. Je score in die week bepaald in welke rank je komt, en hoe hoger de rank, hoe beter de keuze uit rewards is.

Zoals gezegd is er geen Daily Knockout Tournament meer voor de Weekend League. Je krijgt niet alleen punten om hoger in een divisie te komen in FUT Division Rivals, ook krijg je punten om toegang te krijgen tot de Weekend League. Wanneer je voldoende punten hebt verdiend, kan je deze punten inwisselen om mee te doen aan de Weekend League. Maar, je kan er ook voor kiezen om de punten in een ander weekend in te wisselen, mocht je bijvoorbeeld dit weekend geen tijd hebben, maar volgend weekend wel. Opnieuw kwalificeren voor Weekend League is daarmee ook anders geworden: elke wedstrijd die je wint in Weekend League levert ook punten op voor deelname aan toekomstige Weekend Leagues.
Dynamic tactics

Nieuw zijn 'Dynamic tactics' waarbij je vanuit je d-pad makkelijk kan schakelen naar een andere tactiek afhankelijk van je stijl. Waar je in FIFA 18 nog Park The Bus en All Out Attack had, is het dit jaar weer terugversimpeld van Ultra Defensive tot Ultra Attacking.

Per stijl kan je de formatie aanpassen, maar ook meteen aangeven wat de instructies moeten zijn (Get in Behind etc) en waar ze moeten staan (Neymar van LW naar ST).
Additionele nieuwe functies
- Mogelijkheid om te filteren op tradeable/untradeable spelers
- Mogelijkheid om te filteren op meest recente items
- Nieuwe interface om items uit een pack te managen.
- Nieuwe items uit een pack worden meteen naar je club gestuurd
- De Webapp / Companion app kan vanaf FUT 19 weekly rewards van Squad Battles, Division Rivals en FUT Champions claimen
- Mogelijkheid om de exacte versie van een speler te vinden (bijvoorbeeld de derde IF van Ronaldo
Handige links en begrippen
Futhead - Site om spelers op te zoeken en squads te maken.Futbin - Site om spelers op te zoeken en squads te maken. Ook real time prijzen.
FUT Webapp - Webapp om FUT via de browser te benaderen.
OTW = One to watch, gaat mee met de IF die hij krijgt. Gebaseerd op de transfers in de zomer en winter periode
IF = in form, zwarte kaart die geupgradet is. Gebaseerd op de TOTW (zie volgende)
TOTW = Team Of The Week. Een wekelijks team van spelers die die week boven niveau hebben gepresteerd.
SIF = second inform, tweede inform en zo verder.
PTG = Path to Glory; zelfde als OTW, alleen dan andere kleur kaarten en splers.
TOTY = Team of the Year, komt wss in januari uit dit zijn spelers die afgelopen jaar goed speelde. Gebaseerd op een heel jaar. Slechts 11 spelers.
TOTS = Team of the Season, spelers dit seizoen goed speelde. Zijn er vaak veel. Van elke competitie een 20tal spelers.
TOTGS = Team of the Group stage, Groupsfase Champions league spelers die goed hebben gespeeld.
POTM = Player of the Month, altijd uit de Engelse en Duitse competitie die gekozen wordt dmv stemmen op de website.
Ondanks dat er een boel informatie is aangekondigd, zijn er nog genoeg elementen die nog mysterieus en vaag zijn. Zodra die bekend zijn, zal dit topic geüpdatet worden.
Mis je iets en vind je dat een waardevolle toevoeging? Stuur dan een DM
MY GAME IS FAIR PLAY

Zoals elk jaar gebruikelijk is het niet toegestaan om te verwijzen naar sites die coins verkopen. Hiermee riskeer je degene die het koopt, maar ook diegene die het verkoopt om gebanned te worden van Ultimate Team.
[ Voor 41% gewijzigd door chengbondkwok op 17-12-2018 15:40 ]