polopolo150 schreef op maandag 17 september 2018 @ 05:12:
Hell in a cell is echt een pay per view waarbij ik als betalende klant een soort "fuck you" voorschoteld krijg van WWE.
spoiler:WWE wilt dus Roman Reigns als de nieuwe grote superstar van het bedrijf. Geef hem dan ook zulke matches! Ik had het liefst Braun zien winnen maar willen jullie Roman de top guy maken? Sure, doe dat dan! Maar nu is niemand de winnaar met zulk gebruik van Brock Lesnar. Een "kut" einde was dit.
Ik krijg ook videos binnen van na de match waar het publiek chant "this is bullshit!". Ik geef ze groot gelijk. Dit doe je bij raw, niet een pay per view.
Ik had niet zo'n last van Brock. Het was voor mij een enorme verrassing en ik vond het awesome hoe hij die deur uit de cell trapte. Zolang ze hem geen champ maken en af en toe op laten dagen, prima. Dan kan je eerder iets zeggen over de andere mensen rond die match. Leuke spot van Rollins en Ziggles, maar waar waren Ambrose en Drew? Iets gemist? Die stonden boven op de cell, toen kwam die spot van Rollins en heb ik ze niet meer gezien. Stiekem eraf geklommen?
Ook Foley was compleet inwisselbaar. Zoveel mogelijkheden (zeker gezien hoe fit hij leek) en er dan *helemaal niets* mee doen, jammer. Dat het een no contest is geworden? Ach, dan kan je de feud nog lekker even doortrekken. Braun / Roman zal wsl pas op WM eindigen met een titlewin van Strowman.
Je moet bij Strowman overigens ook oppassen dat het niet te ééndimensionaal wordt. Al die 'get these hands' catchphrases komen me nu al mijn keel uit...
Dus dat! Overigens vond ik Hardy / Randy 'boring' Orton voor de verandering ook wel weer eens de moeite waard. Nare plek op zijn been hield Orton daar aan over zeg, brrrr.
Edit: Oh, en dan nog iets: STOP met die overduidelijke klimgaten in de Cell! Als je het niet op de normale manier lukt om daar bovenop te komen dan doe je het maar niet!
[Voor 4% gewijzigd door Brammos85 op 20-09-2018 14:16]