Ik gok dat dit geldt voor alle nieuwe bestellingen, want we hebben het allemaal op dezelfde manier besteld, met of zonder thuislevering.
Het enige wat zij horen te zien is dat er een telefoon is besteld en vervolgens gekoppeld is aan jouw nummer, ongeacht of deze wordt opgehaald in de winkel. Als zij dit niet zien dan is het niet goed gegaan tijdens het bestellen op de website.
Er zal op de bestelstatus pagina misschien een verschil zitten tussen ophalen in de winkel en thuisleveren, maar bij een verlenging (ik ga er vanuit dat je hebt verlengd) zou je je nieuwe abonnement op je account moeten kunnen zien, want dat heeft verder niks met thuislevering of ophalen in de winkel te maken. Als er geen nieuw abonnement op je account staat dan zou ik zeker even aan de bel gaan trekken.
[
Voor 3% gewijzigd door
CallMeNuno op 19-09-2023 11:46
]