Kunnen we ook omdraaien, jij was erbij omdat je het tegenspreektOgWok schreef op maandag 13 juni 2016 @ 19:58:
[...]
Lijkt alsof je erbij was.... Zie ook "getrainde gasten" bij andere nationaliteiten, dus die vlieger gaat niet op.
Verdiep je iet wat meer in diverse bronnen die berichten over die russen. Vanuit ooggetuigen, lokale bevolking, politie, autoriteiten etc, alles beschrijft haarfijn hoe die russische ultra's te werk gaan en dat de schuld voor het grootste deel daar neergelegd mag worden. Er is al weken geleden aangekondigd dat de russische ultra's een verbond hebben gesloten en zouden afreizen met slechts 1 intentie: chaos en geweld.
Engelsen zijn gewoon groepen zatlappen die als ze dronken zijn irritant, vervelend en provocerend worden. Als je dat negeert blijven ze gewoon bij elkaar plakken en doorzuipen. Iedereen denkt nog steeds dat het allemaal hooligans zijn uit de tijd van de jaren 80. Die generatie is nu inmiddels de 45/50 voorbij. De generaties die volgen zijn bij lange na niet meer wat het toen was, en gelukkig. Russische ultras kun je eigenlijk niet meer onder de noemer hooligan scharen. Die zijn op een heel ander level bezig.
Ik zeg niet dat ik een expert ben, maar het fenomeen "hooligan" vind ik al jaren een bijzonder boeiend onderwerp waar ik me in verdiep.