FurMark belast je GPU vooral bij hoge framerates heel erg, waardoor de core zich automatisch terugklokt (GPU Boost 3.0). Let maar eens op het GPU voltage. Het geheugen klokt echter niet terug, dus je kunt FurMark goed gebruiken om je mem overclock te testen (let op artifacts).Flumble schreef op zaterdag 30 juli 2016 @ 23:23:
Wat gebruiken jullie om de kloksnelheden te testen? Bij furmark kom ik —afhankelijk van de instellingen— op core-clocks van 1,6GHz of 1,8GHz uit.
Fire Strike ultra stress test is beter om de core overklok te testen. Je zult dan wederom in verreweg de meeste gevallen zien dat overclocks boven de 2.1 GHz toch niet stabiel zijn (vaak door de power limit), en de core zich terugklokt beneden de 2.1 GHz. Zo'n beetje alle 1070s hebben een stabiele OC tussen de 2.05 en 2.1 GHz. Reden waarom het kopen van dure OC edities zoals de Gigabyte Extreme weggegooid geld is.
[ Voor 25% gewijzigd door Mitt3nz op 31-07-2016 13:37 ]