Ik reageerde even op je kostenplaatje.Verwijderd schreef op vrijdag 25 september 2015 @ 17:36:
dus ik ben klant bij jou en geef dpd een lege doos mee.. wanneer weet jij het gewicht van de inhoud??
Zelfde probleem dus in jouw werk methode.
Van de 100 keer dat ik met PostNL iets verzend gaat er minstens 5-10 keer iets mis, of komt in zijn totaliteit niet aan. rook, vuur
In al die jaren, en dat zijn echt 200 - 400 pakketjes per jaar die met UPS (en nu DPD) zijn verzonden, geretourneerd enz enz, is er nog NOOIT iets kwijt geraakt of beschadigd aangekomen. Mede daardoor heb ik er alle vertrouwen in dat MOCHT het dan een keer voorkomen er ook niet moeilijk zal worden gedaan. Bij UPS en DPD is gewicht blijkbaar geen parameter. En als je met DPD je pakketje inlevert bij een inleverpunt, vervalt de verzekering. Dat zegt ook wel iets, wellicht op basis van eerdere ervaringen, ik weet het niet.
kortom: basis van vertrouwen en relatie met je vervoerder
En dat is dus mijn keuze. Ik weet welke voorwaarden ik daarbij accepteer en welke eventuele resterende risico's dus nog bij mij liggen. Daar kan ik jou als klant dan toch niet voor verantwoordelijk houden?
[ Voor 27% gewijzigd door paQ op 25-09-2015 17:47 ]
Ik doe niet aan bijgeloof. Dat brengt ongeluk.