Blog van de maand:
HIGHGuY's blog: Dataverzameltaks. Niet omdat ik het ermee eens ben (slechts deels) of het haalbaar acht (oh my!), maar omdat hij een prikkelende gedachte neerzet. In een wereld met tandeloze supranationale organen (zoals de VN) waar in elk geval op digitaal gebied steeds meer grenzen vervagen (virtueel worden) biedt hij stof tot nadenken en lijkt enige vorm van beteugeling passend. Als het niet vanuit die wereldwijd en grenze(n)loos opererende bedrijven zelf komt, dan maar (af)dwingen (in monetaire vorm).
Review augustus:
productreview: AVM FRITZ! WLAN Repeater 1750E Edition International review door Foritain. Weer eens wat anders en omdat hij aandacht geeft aan DFS (zowel AVM als Devolo hebben als Europese fabrikanten oog voor het ondersteunen van 802.11ac & 802.11h a.k.a. DFS/TPC, daar waar vele anderen dat verzuimen). Vermeldenswaard vind ik het extra stapje dat Foritain zet door e.e.a. te melden in het topic dat daarover gaat:
Foritain in "WLAN routers met DFS/TPC, meld ze hier".
Niet zo gedegen als Foritain, maar toch tamelijk compleet; als runner up een review over een budget IP-camera (<<€50):
productreview: Escam QD300 review door Mexel. Incl. app-beoordeling, aansluiten op een netwerkvideorecorder van Synology, nachtbeelden met kat

en de suggestie van een inbreker.
Mexel reviewde deze maand nog een IP-camera (
productreview: TP-Link NC200 review door Mexel), maar die viel vanwege de resolutie af. VGA in 2015

, daar kun je nog niet eens op zien of je kippen een ei gelegd hebben (te meer daar ook IR ontbreekt).

Spijtig voor het werk dat in de review is gaan zitten, al bevestigd deze het beeld dat je zulke producten beter links kunt laten liggen.
[Voor 63% gewijzigd door Anoniem: 202103 op 04-09-2015 03:25. Reden: Link naar topic, extra stapje Foritain. Runner up. Review.]