Psst, je bent Xbox vergeten

Oh zo, ik dacht gewoon een toernooi ongeacht platform, maar dat kan natuurlijk ook (al sluit je dus wel X1 uit, maar die organiseren zelf nog wel wat dan)
Net even op Xbox gedaan en speelt gewoon prima. Geen rare dingen gezien nog. Moet wel weer rank krijgen en allerlei meuk verzamelen, maar dat komt vast goed.
Verder merk ik dat het niveau vrij veel verschilt. Ik heb natuurlijk al op de PS4 en PC gespeeld, dus kan al een stevig balletje trappen. Als ik wil kan ik van veel potten een 10/0 maken, maar ik hou me rustig in om het spelplezier niet van iedereen te verzieken.
Toch zie ik sommigen die ook wel beter zijn dan de rest (dat valt snel genoeg op) en die gaan dus wel vol erin en dat vind ik een beetje jammer. Beginners moeten de game gewoon goed doorkrijgen en dan is het jammer als je dan in een bepaalde pot gewoon totaal geen kans maakt. Het haalt het spelplezier bij startende spelers weg en dat moet je imo niet doen.
Het is dan ook jammer dat Psyonix niet echt rekening houdt met dit grote verschil. Ik zou het beter vinden als er in het begin een scheiding plaats vind tussen mensen die de game al kennen en wie niet. Dan heb je dat de beginners niet zo'n druk hebben om snel te presteren.
Het zal in ieder geval wat dagen nodig hebben om iedereen zijn goede rank te geven. Ik denk zelf dat het meeste binnen een week wel met anderen wordt gematched, maar dat het verschil nog wel enkele maanden zal aanhouden (je zult toch zo nu en dan in een match gegooid worden waar dat groot is).
Dus mijn advies: doe als ervaren speler even rustig met de beginners
[
Voor 77% gewijzigd door
Martinspire op 17-02-2016 10:15
]