Spullen uit China voor je Apple watch.
Ik had al eens een setje bandjes laten komen uit China en was niet teleurgesteld. Nu ik een nieuwe Watch heb wil ik ook weer een extra assortiment.
Ik heb wat bandjes, laadkabels, beschermkapjes en folie laten inklaren. Ik zet een linkje bij elk product, maar ik zou altijd ook even zoeken want vaak bied een ander het ineens voor een betere prijs aan. Als iets uitverkocht is dan zou je verder moeten zoeken en kom je het vanzelf ergens tegen.
De bestelling ging prima en binnen 2 weken was het binnen. Kennelijk steken ze allemaal losse pakketjes in 1 envelop en heb je de meeste zendingen bij elkaar. Alles was netjes verpakt in een bubbel envelop met daarin een zakje of doosje. Er was nergens schade.
Ik gebruik eigenlijk enkel Apple laadkabels. Ik heb al eens een dubieuze kabel in brand zien gaan dus ben er nu al geen fan van. Maar het is wel handig voor als je ergens wilt laden waar je naast zit. In de trein, auto, vliegtuig... Als ik er bij ben dan zou ik het kunnen overwegen om een China kabel te gebruiken.
Alles wat ik binnen heb gekregen werkt. Elke connector laad het aangesloten apparaat op. Ik heb niet gekeken hoe snel, maar je kunt er vanuit gaan dat het niet een Top snelheid is.
De kwaliteit van de kabel is minder dan die van Apple, en de magneten voor je Watch zijn zwakker. De originele Watch laadkabel heeft dubbel de kracht.
Ik ga het horloge gebruiken met klimmen in de bergen en watersporten. Een beschermkapje leek me een verstandig plan. Het titanium is niet onverwoestbaar, dus waarom niet.
Ik ben er niet ontevreden over. Ze werken waar ze voor zijn gemaakt. Ze beschermen het grootste deel van je horloge en kunnen een harde directe klap van steen opvangen. Gezien ze van kunststof zijn gemaakt zullen ze bij die eerste klap ook breken. Maar dat is dus eigenlijk prima. Als ik ga klimmen klik ik hem er op.
Je moet net iets of wat steviger drukken. Je merkt dat er de harde kunststof laag tussen zit.
Ik heb 3 kleuren besteld en eentje zou "getemperd glas" hebben.
Het zijn gewoon 3 dezelfde in andere kleuren. Er is niks meer stevig bij de een of ander.
Je klikt ze er simpel op en daarmee verbergen ze ook je knoppen. Bij de 2 buttons is het geen enkel probleem. Bij de crown blijft er weinig ruimte over, maar... het voelt na 10min ook wel weer bruikbaar. Met handschoenen word het denk ik lastig.
https://nl.aliexpress.com...VgTR&gatewayAdapt=glo2nld
https://nl.aliexpress.com...VgTR&gatewayAdapt=glo2nld
Ook heb ik folie besteld. Een screen protector. Ik heb deze erop gezet en die blijf ik gebruiken. Je ziet er haast niks van en hij zit mooi recht omdat er een mal bij zit voor het aanbrengen. Je hoeft ook niet harder te drukken op het scherm. Ik merk er niets van.
Een aanrader.
https://nl.aliexpress.com...VgTR&gatewayAdapt=glo2nld
[
Voor 102% gewijzigd door
World Citizen op 22-06-2023 22:49
]