Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Verwijderd

Topicstarter
Jeeps..
ik heb even een twijfelvraagje.

welke combo zouden jullie kiezen:
-B&W Cm1 + cmc + m1 + pioneer vsx 924
-b&w cm8 stereoset + pioneer sc 2023
De ASW10CM komt er sowieso bij.

Hoe zouden jullie het doen en ook waarom?
Alvast Bedankt voor de reacties
:*)

  • ShittyOldMan
  • Registratie: Maart 2000
  • Laatst online: 23:36
De 5.1 set als het voornamelijk om film gaat, de stereoset als het voornamelijk om muziek gaat.
Maar voor de stereoset de receiver sowieso vervangen voor iets als deze: pricewatch: Yamaha R-S700 Zilver
(2.1 receiver, met dock aansluiting etc)

Eigenlijk gewoon hetzelfde verhaaltje als altijd. Iemand zal nog wel aanraden een 2e hands stereo versterker van marktplaats te halen en een ander zal nog wel over een DAC beginnen 8)

Mijn Home Cinema in aanbouw


  • Sixbladeknife
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 27-07-2022
Ik begin dan maar meteen over die tweedehands stereoversterker en een DAC ;)

Gewoon lekker een stereoversterker kopen van in ieder geval zeker geen Pioneer. Heb ook ooit een combinatie Pioneer en B&W CM-serie gehad en dat was echt huilen met de pet op.

Een tweedehands zware stereoversterker met een DAC. DAC maakt naar mijn mening niet zo heel veel uit. Gewoon een enigszins fatsoenlijk merk pakken. DAC's van duizenden euro's geloof ik niet in.

Als je inderdaad 80% films/tv kijkt en 20% muziek luistert dan is surround voor jou de oplossing denk ik? Andersom; dus 80% muziek, dan pak je natuurlijk de CM8's.

De enige vraag die bij mij blijft opsteken is: waarom in vredes-herens-naam een Pioneer i.c.m. B&W? Voor pak 'm beet 400 euro heb je tweedehands geweldige versterkers voor die speakers die én niet van plastic zijn, én goed klinken :)

  • S1NN3D
  • Registratie: Oktober 2011
  • Niet online
Hoe vaak ben je van plan om een topic te starten om tot een nieuwe audio set te komen?

In juni heb je dit topic gestart: B&W in combinatie met Harman Kardon. Vervolgens kwam in augustus: B&W CM + Denon set. Daar tussen in hebben zowel: goede stereoreceiver voor B&W CM8 speakers en welke versterker voor B&W CM1 een slotje gekregen omdat ze overbodig waren aangemaakt.

We zijn een half jaar verder dus ik zal deze laten staan maar bij deze het verzoek om niet aan de lopende band topics te blijven starten voor dezelfde vraag.

Ook knap dat je alweer in het verkeerde forum onderdeel dit topic hebt gestart. Voor aankoopadviezen hebben we Consumentenelektronica Aankoopadvies. Daar verplaats ik dit topic dus weer naar toe.

Verwijderd

Topicstarter
Ik heb al een pioneer blu ray speler en zou graag alles een beetje netjes in de zelfde lijn houden.
Pioneer maakt toch mooie spullen?
Of ben ik mis?

  • DaMarcus
  • Registratie: Juli 2005
  • Laatst online: 14-11 12:40

DaMarcus

Admin Harde Waren / Consumentenelektronica

Powered by

Waar D vd V op doelt, is dat je ieder half jaar een topic opent met het idee om een set speakers en een versterker aan te schaffen. Niks mis mee, al geef je niet de indruk dat je dankzij voorgaande topics een set hebt aangeschaft.

Lang verhaal kort: jij moet naar de set luisteren, niet wij. En je hebt in het verleden gekeken naar Harman Kardon en voor je vader naar Denon, wat is de reden dat je nu voor Pioneer kiest? Is dat vanwege de specs, de prijs of de klank? Het maakt mij namelijk niet uit wat je koopt, zo lang je er gelukkig mee bent en tevreden mee bent.

Mijn Cambridge Audio 551R heeft bijvoorbeeld geen streamingmogelijkheden en heb ik daardoor een losse streamer nodig. Vind ik het daardoor een beroerde versterker en heb ik om die reden iets nieuws nodig? Nee, want ik vind in combinatie met mijn speakers erg prettig klinken. En zo wil ik ook dat je naar de producten kijkt met het budget wat je hebt te spenderen. Je hoeft geen bevestiging te zoeken bij anderen of ze het mooi vinden, het gaat er om of jij het mooi vind klinken :)

  • Olaf van der Spek
  • Registratie: September 2000
  • Niet online
Sixbladeknife schreef op zondag 08 februari 2015 @ 22:15:
Gewoon lekker een stereoversterker kopen van in ieder geval zeker geen Pioneer. Heb ook ooit een combinatie Pioneer en B&W CM-serie gehad en dat was echt huilen met de pet op.
Wat is er mis met Pioneer? Enige onderbouwing kan waarschijnlijk geen kwaad.

  • Sixbladeknife
  • Registratie: Januari 2014
  • Laatst online: 27-07-2022
Olaf van der Spek schreef op dinsdag 10 februari 2015 @ 12:34:
[...]

Wat is er mis met Pioneer? Enige onderbouwing kan waarschijnlijk geen kwaad.
Je hebt gelijk; mijn persoonlijke ervaring met Pioneer is dat het bij lange na niet het uiterste uit de CM-reeks weet te halen. Het is zonde om niet te gaan luisteren naar de andere genoemde merken in een hifi winkel. Op deze manier kan je alsnog naar een tweedehands versterker/receiver zoeken van een stap hoger als je het budget niet hebt om nieuw aan te schaffen. Ook vond ik zelf het materiaalgebruik van Pioneer niet om over naar huis te schrijven laat staan de bediening en de menu's. Het is echt puur mijn eigen ervaring ;)
Pagina: 1