He leuk een keynote topic, dat had ik even gemist. De dagen voor de Keynote zijn toch eigenlijk spannender dan de dagen erna, ik zit helemaal hyped op de bank nu al
Edit: Eigenlijk het meeste om die Watch trouwens, ik gebruik nu al anderhalf jaar een Pebble (eerst de Kickstart editie, nu een Steel) en ben daar toch wel voor om en zit daarom echt te wachten op Apple's manier van Smartwatch benadering.
12 oktober ga ik op vakantie, dan neem ik het liefst alles mee zodat ik het lekker kan uitproberen daar. Alleen dus nog een beetje hopen op een vlotte release in Nederland.
@Hierboven, Ik moet het ook nog maar zien hoor met die 5,5" iPhone.
Dat is toch wel een gerucht wat al een tijdje rond gaat maar waar nog erg weinig concreets over beschikbaar is.
Net toevallig een Note 1 in mijn handen gehad, die is ook 5,5" dacht ik. Gaat prima, als Apple daar mee komt dan breng me dat wel serieus aan het twijfelen, ik doe er overdag erg veel op dus wat extra grote is me wel welkom eigenlijk.
[
Voor 26% gewijzigd door
Donstil op 08-09-2014 19:02
]
My thirsty wanted whiskey. But my hunger needed beans