Ik hoop dat de final build paar zaken wel verbeterd.
1. De snelheid van de game, deze mag iets naar beneden geschroefd worden.
2. Keepers mogen de bal iets meer klemmen, de ene corner naar de andere corner
3. Alle truckjes gaan goed, ok in Fifa 14 mislukte ze bij mij allemaal en moest ik blij zijn als er 1 lukte, maar nu is het weer iets te simpel gemaakt.
Er zijn ook punten die echt SUPER zijn.
1. De opstelling wordt opgenoemd, veel beter en realistischer
2. Voetballen in de regen is geweldig (jammer dat je veld slijtage niet aan kan zetten)
3. Zoals eerder gezegd, de user interface is er flink op vooruit gegaan.
4. Voorgestelde wissels, is mij nooit opgevallen in Fifa 14 (ik weet dus niet of dit nieuw is)
5. Grafisch een klein beetje beter geworden dan Fifa 14. Eigenlijk alleen een framedrop gehad in de minigames voor de wedstrijd, maar niet in de game zelf.
6. Iedereen had kritiek dat je niet zag wie er gescoord had, nu kan je het niet meer missen of je moet te snel klikken. Eerste skip is het vreugdedansje, daarna zie je wie er gescoord heeft en als je die gelijk door klikt, kom je pas bij de aftrap.
7. Ledboarding / stadion / publiek hebben een vooruitgang geboekt, dit hadden ze in Fifa 14 beloofd, maar ik vindt het nu net iets meer leven.
8. Geluid, licht het nu aan mij of wordt er VEEL MEER gezongen in het stadion. Love it, speakers staan een tandje hoger bij Fifa 15.
9. als je een speler wisselt die gescoord heeft, dan klopt EINDELIJK de commentaar. Hij krijgt een applaus als hij het veld afgaat etc. niet die domme berichten dat hij niks heeft laten zien, terwijl hij een hatrick heeft gemaakt bijvoorbeeld.
10. Replay / highlights echt geweldig weergegeven, mooie sfeerbeelden en je ziet daarin soms acties die je tijdens het spelen niet hebt gezien (leuk om af en toe te bekijken bij belangrijke wedstrijden)
Goed na wat verbeter puntjes en goede punten heb ik ook punten die ik mis.
1. Jammer dat ze de AA nog steeds niet helemaal top kunnen krijgen op de consoles, zit nog steeds een kartelrandje.
2. Wisselen steeds maar dezelfde filmpje.
3. als je op pauze klikt, dat hij gelijk de commentator afkapt, laat hem lekker door lullen in het menu als ik aan het wisselen ben (tenminste zijn zin afmaken)
Min punten zijn er ook.
1. Zie me eerste 3 punten bij verbetering
2. Af en toe nog steeds rare animaties. voeten die gebroken lijken te zijn.
3. Blunders van de keepers, zijn niet echt verbeterd alleen mooier gemaakt.
Een zeer lange post, maar dit zijn mijn eerste bevindingen en Qua sfeer is het de beste Fifa.
Ik speel alleen offline en vrijwel tot nooit online, het gaat mij echt om het spelletje voetbal.
[
Voor 3% gewijzigd door
Pykow op 10-09-2014 19:30
]