Het gaat weer heerlijk.
• Ik probeer in de BIOS te komen. Dat lukt voor geen meter. Ook niet nadat de computer echt afgesloten is geweest. Want ik wil even zien hoe de SSD daar aangegeven wordt.
• Via PC instellingen heb ik de pc opnieuw op laten starten, waardoor er opties zichtbaar worden tijdens het opstarten (lekker verstopt).
• Daar aangekomen klik ik op iets als 'meerdere opties' (zoals systeemherstel etc.). Het systeem blijft hangen met een één of ander vage achtergrond. Blauw met zwart. De enige manier om dat op te lossen was de accu te verwijderen, want via de aan- en uitknop kwam ik steeds bij dat scherm terecht.
• De laptop ging herstarten en gaf aan: 'PC vernieuwen'. Ik had niets gekozen over vernieuwen, maar Windows had besloten dit te doen.
• Daar moest ik inloggen via je gebruikelijke account en vervolgens zou ik een medium met Windows in moeten voeren. Ik heb een USB opstartdisk daardoor, maar er werd steeds vermeld dat deze niet herkend werd.
Bij dit laatste heb ik misschien iets fout gedaan, maar dat kan ik me niet voorstellen, want deze is gemaakt met de Windows 7 USB / DVD tool. De vorige keer werkte dat gewoon en kon ik (ook na veel uitzoekwerk) de schijf formatteren en Windows 8 opnieuw installeren.
Ben benieuwd of dit tussen nu en 0:00 uur nog gaat lukken.
EDIT: Ik heb nu rechtstreeks via de USB disk aan het installeren. De installatiemogelijkheden die daar aangegeven worden zijn erg karig. Ik kon enkel kiezen dat ik 'niets' wil behouden. Vervolgens wordt er aangegeven dat Windows aan het installeren is en enkele keren opnieuw opstart. Ik kon dus niet kiezen dat Windows op de SSD moet installeren.
[
Voor 11% gewijzigd door
Luxicon op 29-09-2014 18:18
]
...