Niets mis met de Griekse keuken. Vanavond ook maar eens afhalen.oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:15:
Je zegt het sarcastisch, maar wat is er mis met de Griekse keuken? Grieks, Spaans, Italiaans... hele ordes van grootte verschil met de Hollandse pot.
Hoewel ik de griek op zich best lekker vind, heb ik toch liever de libanees .. mja, dan zit je dus wel 2 uur+ te eten, en daar heeft men niet altijd tijd voor
Geen idee van, vind het in ieder geval heerlijk gekruid vlees! ^^
Ik zie het al wel weer, dit gesprek doet wonderen voor de economie
Beste keukens naar mijn mening:
1) Indonesisch
2) Indiaas
3) Grieks
De Nederlandse bungelt bij mij ergens onderin, zo rond plekje 200.
1) Indonesisch
2) Indiaas
3) Grieks
De Nederlandse bungelt bij mij ergens onderin, zo rond plekje 200.
[ Voor 32% gewijzigd door Avalaxy op 31-10-2013 16:26 ]
Hollandse keuken! Andijviestamp! Dat kan je tenminste uit een Man Bowl eten. 
.oisyn: Échte programmeurs haten PHP met een passie. Ben jij soms geen echte programmeur?
1) Moeders thuisAvalaxy schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:25:
Beste keukens naar mijn mening:
1) Indonesisch
2) Indiaas
3) Grieks
2) Oosterse keuken
3) Duits (Schnitzel!!!!)
Dat is subjectief. Grieks eten vind ik niet lekker en dus slaat je redenering dat het met de afstand tot de middelandse zee te maken heeft nergens op..oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:15:
Je zegt het sarcastisch, maar wat is er mis met de Griekse keuken? Grieks, Spaans, Italiaans... hele ordes van grootte verschil met de Hollandse pot.
Niet overal zo serieus op in gaan .oisyn.
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
1) ThaisAvalaxy schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:25:
Beste keukens naar mijn mening:
1) Indonesisch
2) Indiaas
3) Grieks
2) Indonesisch
3) Italiaans
De Nederlandse bungelt bij mij ergens onderin, zo rond plekje 200.
Mijn stelling was echter een objectieve. De landen in noord Europea hebben gewoon niet zo'n hele uitgeproken bekende keuken met international alure. Ik vind ook niet alle zuiderlijke keukens even lekker.armageddon_2k1 schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:27:
Dat is subjectief. Grieks eten vind ik niet lekker en dus slaat je redenering dat het met de afstand tot de middelandse zee te maken heeft nergens op.
[ Voor 60% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 16:31 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Nou... die ondefinieerbare dingen die ik pas in Japan op heb, inclusief slijmerige substanties en andere rariteiten... Geef mij dan maar een stamppot en een gehaktbal..oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:13:
Doe mij maar een willekeurige Thaise curry. Sowieso, Aziatische keuken boven alles. En nee, daarmee bedoel ik niet de Nederlandse Indo-Chinees.
Ga jij maar eens voor je werk 4 weken in Shanghai zitten. Dan is je 'hollandse pot' niet zo erg meer en kom je erachter dat ook Aziaten (allemaal, alle aziaten op 1 hoop gooien) hun eten prima kunnen verneuken..oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:13:
Doe mij maar een willekeurige Thaise curry. Sowieso, Aziatische keuken boven alles. En nee, daarmee bedoel ik niet de Nederlandse Indo-Chinees.
Mensen vergelijken hier 'hollandse pot' met andere keukens, door hun eigen aardappeltjes met touwtjesvlees te vergelijken met een goed restaurant in een ander land. Zo kan ik het ook wel
[ Voor 8% gewijzigd door armageddon_2k1 op 31-10-2013 16:30 ]
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
Dat is dan wel waar, maar de Griekse... ik heb nog nooit gehoord dat die goed bekend staat eerlijk gezegd. Maar ja, wellicht mijn gebrek aan kennis van de Griekse keuken..oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:27:
Mijn stelling was echter een objectieve. De landen in noord Europea hebben gewoon niet zo'n hele uitgeproken bekende keuken met international alure. Ik vind ook niet alle zuiderlijke keukens even lekker.
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
.oisyn houdt gewoon van vlees en knoflook; dan is de Griekse keuken ideaal.armageddon_2k1 schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:34:
[...]
Dat is dan wel waar, maar de Griekse... ik heb nog nooit gehoord dat die goed bekend staat eerlijk gezegd. Maar ja, wellicht mijn gebrek aan kennis van de Griekse keuken.
.oisyn: Échte programmeurs haten PHP met een passie. Ben jij soms geen echte programmeur?
Och och och lekker kortzichtig allemaal weer. Je hebt er helemaal geen idee van wat ik met wat vergelijk.armageddon_2k1 schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:30:
[...]
Ga jij maar eens voor je werk 4 weken in Shanghai zitten. Dan is je 'hollandse pot' niet zo erg meer en kom je erachter dat ook Aziaten (allemaal, alle aziaten op 1 hoop gooien) hun eten prima kunnen verneuken.
Mensen vergelijken hier 'hollandse pot' met andere keukens, door hun eigen aardappeltjes met touwtjesvlees te vergelijken met een goed restaurant in een ander land. Zo kan ik het ook wel
Kwa persoonlijke smaak (dus wat nu volgt is puur subjectief): Nederlandse gerechten zijn dingen als stamppotten enzo, en gerechten met Nederlandse gewassen als andijvie, spinazi en bloemkool. Nee, die moet ik niet, ook niet uit een goed restaurant. Maar ga je bijv. in een van de drie landen uit mijn vorige rijtje naar een crappy restaurant dan vind ik het eten alsnog superlekker. In China ben ik nooit geweest, en ik moet zeggen dat ik de noord-Aziatische keuken sowieso wat minder vind, maar ik heb wel 4 weken in Thailand gezeten en ook gewoon in lokale compleet non-touristische restaurantjes en marktjes gegeten, waar de hele lokale bevolking zijn eten eet. Sorry hoor, maar daar is echt niets mis mee, zolang je een beetje open staat voor de gerechten (dus vooral kijken naar hoe het smaakt en niet zozeer naar hoe het eruit ziet of waar het vandaan komt). Ik was vroeger een moeilijke eter, maar dat was voordat ik bekend raakte met wat er nog meer in de wereld te halen valt. In Azië weten ze goed gebruik te maken van kruiden, en hoe.
Dat kloptKorben schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:36:
[...]
.oisyn houdt gewoon van vlees en knoflook; dan is de Griekse keuken ideaal.
[ Voor 11% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 16:42 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Jullie? Ik ben nederlandsdouweegbertje schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 15:23:
[...]
Dus omdat jullie een tosti (brood+ham+kaas) een croque monsieur (brood+ham+kaas) noemen kun je daar wel van genieten? Wat een ballen vergelijking, heb hier vaak genoeg een goede tosti op. Maar als je culinair wilt gaan vergelijken, kom dan niet met een verkapte snack als een tosti aan.
Kijk, als je nu zou zeggen dat de Franse keuken beter is (waar je overigens de croque monsieur naam van hebt gejat) dan de Nederlandse dan geef ik je gelijk. De Belgische tosti met de Nederlandse vergelijking is een beetje...
"Write code as if the next maintainer is a vicious psychopath who knows where you live."
Dude. Waarom voel je je aangesproken.oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:39:
[...]
Och och och lekker kortzichtig allemaal weer. Je hebt er helemaal geen idee van wat ik met wat vergelijk.
En prima dat je je vermaakt heb in Tailand gozer en dat je 'echt lekker local' gegaan ben om je argument kracht bij te zetten.
Ik heb ook een open mind en vind veel eten super lekker. Na 4 weken China had ik het wel gezien, maar ik zat op een industrieterrein voor mijn werk en at mee met de collegas. Kan toch? Jij je feestje en ik mijn feestje.
[ Voor 3% gewijzigd door armageddon_2k1 op 31-10-2013 16:44 ]
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
Ja gek he als je op mij reageertarmageddon_2k1 schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:44:
[...]
Dude. Waarom voel je je aangesproken
Ja jij komt toch met de suffe stelling dat ik maar eens 4 weken in Shanghai moest gaan zitten? Onder het mom van "dan piep je wel anders".en dat je 'echt lekker local' gegaan ben om je argument kracht bij te zetten.
[ Voor 36% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 16:46 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Hey, wat is dat voor culinair geblaat hier? Ga's programmeren ofzo jullie!
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Heb jij ooit Nederlandse stamppot in een goed restaurant gezien? Ik nog niet..oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:39:
[...]
Nederlandse gerechten zijn dingen als stamppotten enzo, en gerechten met Nederlandse gewassen als andijvie, spinazi en bloemkool. Nee, die moet ik niet, ook niet uit een goed restaurant.
[...]
.oisyn: Échte programmeurs haten PHP met een passie. Ben jij soms geen echte programmeur?
Tja iedereen associeert Argentinië misschien met lekker en beter eten en dat is in principe ook wel terecht wat betreft de basis maar ik mis de variatie van eten die je in Nederland kunt vinden. Wat dat betreft is het helemaal niet slecht in Nederland als je ook maar een beetje moeite doet. Een stad als Eindhoven heeft meer Oosterse supermarkten dan een stad als Buenos Aires waar 12 miljoen mensen wonen, en dan ook nog een beter aanbod.
Goede restaurants waarbij je oenologisch minder begaafde gast gewoon een "wijnpakket" er bij kan nemen schieten als paddestoelen uit de grond (althans tot een jaar geleden) geheel tegen de crisis in.
Ga je hier in de supermarkt kijken naar wijn is a) de helft vieze bocht en b) alles komt hier vandaan. Dus niet even een lekkere Veltliner op de kop tikken om bij je Thaise groene curry te drinken.
Nee doe mij maar Nederland. Ik heb al een aardig rijtje aan restaurants in mijn hoofd waar ik weer langs ga als ik er over twee maanden weer ben.
Goede restaurants waarbij je oenologisch minder begaafde gast gewoon een "wijnpakket" er bij kan nemen schieten als paddestoelen uit de grond (althans tot een jaar geleden) geheel tegen de crisis in.
Ga je hier in de supermarkt kijken naar wijn is a) de helft vieze bocht en b) alles komt hier vandaan. Dus niet even een lekkere Veltliner op de kop tikken om bij je Thaise groene curry te drinken.
Nee doe mij maar Nederland. Ik heb al een aardig rijtje aan restaurants in mijn hoofd waar ik weer langs ga als ik er over twee maanden weer ben.
iOS developer
Klopt, en toen meldde ik dat ik wel moe was na 4 weken Aziatisch en toen vergeleek ik opeens dingen niet goed.
Nee, als men de zin gebruikt "Moet je eens..." betekent: "Nou, gast, wat ik toch mee gemaakt heb. Ik heb 4 weken in China gezeten en dat vond ik minder en dus gaat mijn persoonlijke voorkeur niet naar Aziatische keuken boven alles". Dat betekent niet "Jij moet 4 weken naar China gaan, anders mag je niet mee meepraten".Ja jij komt toch met de suffe stelling dat ik maar eens 4 weken in Shanghai moest gaan zitten? Onder het mom van "dan piep je wel anders".
[ Voor 47% gewijzigd door armageddon_2k1 op 31-10-2013 16:48 ]
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
Dat hangt een beetje van je definitie van een goed restaurant af. Een goed eetcafe valt daar imho ook onder.Korben schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:45:
[...]
Heb jij ooit Nederlandse stamppot in een goed restaurant gezien? Ik nog niet.
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Ik heb wel eens hele goede stamppot in een normaal restaurant gezienKorben schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:45:
[...]
Heb jij ooit Nederlandse stamppot in een goed restaurant gezien? Ik nog niet.
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
Het is natuurlijk niet zo raar dat men in een land waar de eigen keuken gewoon nergens over gaat al snel buiten de deur gaat kijkenBikkelZ schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:46:
Wat dat betreft is het helemaal niet slecht in Nederland als je ook maar een beetje moeite doet.
[ Voor 22% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 16:54 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Krijg honger man.
Ik heb ooit een andijviestamppot bij http://www.villabloemenhof.com/ gegeten die echt het toppunt van de avond was. Je kunt wel allerlei exotische liflafjes interessant gedrapeerd op een spanned bord klaar maken maar iedereen weet hoe andijviestamppot smaakt en pas dan komt echt goed naar voren of je een goede kok bent.Korben schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:45:
[...]
Heb jij ooit Nederlandse stamppot in een goed restaurant gezien? Ik nog niet.
iOS developer
Speaking of which, sinds 2 weken ben ik met Hellofresh aan de gang. Nu 2 weken geprobeerd en wel lekkere gerechtjes gemaakt. Aanrader dus 
Spijker, kop.BikkelZ schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:55:
[...]
Ik heb ooit een andijviestamppot bij http://www.villabloemenhof.com/ gegeten die echt het toppunt van de avond was. Je kunt wel allerlei exotische liflafjes interessant gedrapeerd op een spanned bord klaar maken maar iedereen weet hoe andijviestamppot smaakt en pas dan komt echt goed naar voren of je een goede kok bent.
[ Voor 62% gewijzigd door armageddon_2k1 op 31-10-2013 16:55 ]
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
Is er laatst niet een sterren restaurant overgegaan naar de "oeroude" hollandse pot?
En ik ga vanavond iets luxe doen: kaassaus over mijn bloemkool (met biefstuk)
En ik ga vanavond iets luxe doen: kaassaus over mijn bloemkool (met biefstuk)
let the past be the past.
Net hutspot (van gisteren) op.
Ipsa Scientia Potestas Est
NNID: ShinNoNoir
"Een" 3-sterrenrestaurant? Er zijn er maar 2 dus zo heel moeilijk moet het niet zijn om dat te verifieren 
* .oisyn hoopt dat z'n vrouw vanavond haar signature rodewijnrisotto met eendenborst klaarmaakt.
* .oisyn hoopt dat z'n vrouw vanavond haar signature rodewijnrisotto met eendenborst klaarmaakt.
[ Voor 33% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 17:07 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Overleg je nooit met Mrs .oisyn?
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
Als het om boodschappen doen en eten koken gaat meestal niet nee
. Ik zal moeten eten wat de pot schaft, maar gelukkig is dat immer lekker.
[ Voor 36% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 17:37 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Zo, 17:00 gepaseerd en iedereen (op een paar na) is naar huis hoor
Stelletje ambtenaren.
Van 15:00 tot 17:00 50 updates per half uur... en nu valt het dood
Van 15:00 tot 17:00 50 updates per half uur... en nu valt het dood
[ Voor 37% gewijzigd door armageddon_2k1 op 31-10-2013 17:37 ]
Engineering is like Tetris. Succes disappears and errors accumulate.
Stuk beter dan de inhoud iigEalanrian schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 17:36:
De pot is lekker?
Seriously though, mijn vrouw is een hobby-kok
[ Voor 13% gewijzigd door .oisyn op 31-10-2013 17:38 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Ik ben hobby-stratenmaker. Ik kan er alleen geen ene ruk van..oisyn schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 17:37:
[...]
Stuk beter dan de inhoud iig
Seriously though, mijn vrouw is een hobby-kok
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
http://net.tutsplus.com/a...t-and-why-they-are-wrong/
, en dat posten op reddit. Hoezo rode lap voor een stier houden.. 
* D-Raven pakt een bak popcorn en gaat de comments lezen.
Heerlijk overigens (en best triest eigenlijk) hoe zoveel ontwikkelaars nog steeds ASP.Net gelijkstellen aan Webforms.
* D-Raven pakt een bak popcorn en gaat de comments lezen.
Heerlijk overigens (en best triest eigenlijk) hoe zoveel ontwikkelaars nog steeds ASP.Net gelijkstellen aan Webforms.
[ Voor 19% gewijzigd door D-Raven op 31-10-2013 18:47 ]
Geef mij een webframework in welke taal dan ook van rond 2002 wat significant beter was dan WebForms.
iOS developer
Wie heeft het hier over 2002 ?..BikkelZ schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 18:50:
Geef mij een webframework in welke taal dan ook van rond 2002 wat significant beter was dan WebForms.
Man... 2002... volgens mij was ik toen net met Turbo Pascal aan de gang...
WebForms zijn geintroduceerd op 16 januari 2002: Wikipedia: ASP.NETD-Raven schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 18:52:
[...]
Wie heeft het hier over 2002 ?..
Man... 2002... volgens mij was ik toen net met Turbo Pascal aan de gang...
Volgens mij waren de heren critici op dat moment meestal nog bezig met mysql_real_escape en iedere GET-variabele uit te lezen met $name = "Bobby'; DROP TABLES;'"
[ Voor 18% gewijzigd door BikkelZ op 31-10-2013 19:02 ]
iOS developer
heb er eigenlijk gezegd amper een kut van gelezen maar toen ik een example zag:
en
Als ze hier mee gaan beginnen dan haak ik gelijk af. Alsof je bij elke functies als een mongloid een simpele is_int() gaat gooien. Als we dan gaan vergelijken, neem dan op zijn minst fatsoenlijke voorbeelden en dingen wat mensen echt gebruiken bij fatsoenlijke applicaties.
Je kunt niet zomaar 1 domme functie neergooien en daar een één of andere conclusie op trekken. Met een beetje goed framework hoef je amper nog na te kijken voor goede sql statements en user input. Dit wordt echt zo ontzettend makkelijk gemaakt door libs en andere meuk dat je niet een scratch php bestandje met een .NET functie moet gaan vergelijken.
Biased verhaaltjes schrijven kan ik ook, maar ik kan concreet niets in dat verhaal vinden van 'oh hey ja dat is leuk, ik stap af van PHP'.
Echt vrijwel elk argument kun je trashen en kom je uiteindelijk bij je eigen conclusie dat het in feite geen ruk uitmaakt of nu met taal X of Y gaat werken.
Als je gewoon fatsoenlijk code (iets wat mensen vaak vergeten overigens..) dan is vrijwel alles goed voor je. Men verkracht PHP soms omdat je amper 'regels' hebt in de taal, maar als je dit nou eens voor de verandering niet doet en het goed opzet, heb je een net zo krachtig, al dan niet krachtiger platform voor je applicatie als .NET
PHP:
1
2
3
4
5
6
7
| function add($a, $b) { if (is_int($a) && is_int($b)) { return $a + $b; } // throw error } |
en
C#:
1
2
3
| int add(int a, int b) { return a + b; } |
Als ze hier mee gaan beginnen dan haak ik gelijk af. Alsof je bij elke functies als een mongloid een simpele is_int() gaat gooien. Als we dan gaan vergelijken, neem dan op zijn minst fatsoenlijke voorbeelden en dingen wat mensen echt gebruiken bij fatsoenlijke applicaties.
Je kunt niet zomaar 1 domme functie neergooien en daar een één of andere conclusie op trekken. Met een beetje goed framework hoef je amper nog na te kijken voor goede sql statements en user input. Dit wordt echt zo ontzettend makkelijk gemaakt door libs en andere meuk dat je niet een scratch php bestandje met een .NET functie moet gaan vergelijken.
Biased verhaaltjes schrijven kan ik ook, maar ik kan concreet niets in dat verhaal vinden van 'oh hey ja dat is leuk, ik stap af van PHP'.
PHP heeft ook IDE's, en hey, ik kan in notepad zelfs m'n code maken zonder een project te hebben die ik moet compilen...Not only is the all-in-one IDE easy to use, but Microsoft created a simplified API to make ASP.NET development easier and less complex.
Echt vrijwel elk argument kun je trashen en kom je uiteindelijk bij je eigen conclusie dat het in feite geen ruk uitmaakt of nu met taal X of Y gaat werken.
Als je gewoon fatsoenlijk code (iets wat mensen vaak vergeten overigens..) dan is vrijwel alles goed voor je. Men verkracht PHP soms omdat je amper 'regels' hebt in de taal, maar als je dit nou eens voor de verandering niet doet en het goed opzet, heb je een net zo krachtig, al dan niet krachtiger platform voor je applicatie als .NET
Daarnaast kan PHP ook gewoon casten, en werktdouweegbertje schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 20:13:
heb er eigenlijk gezegd amper een kut van gelezen maar toen ik een example zag:
PHP:
1 2 3 4 5 6 7 function add($a, $b) { if (is_int($a) && is_int($b)) { return $a + $b; } // throw error }
en
C#:
1 2 3 int add(int a, int b) { return a + b; }
Als ze hier mee gaan beginnen dan haak ik gelijk af. Alsof je bij elke functies als een mongloid een simpele is_int() gaat gooien. Als we dan gaan vergelijken, neem dan op zijn minst fatsoenlijke voorbeelden en dingen wat mensen echt gebruiken bij fatsoenlijke applicaties.
Je kunt niet zomaar 1 domme functie neergooien en daar een één of andere conclusie op trekken. Met een beetje goed framework hoef je amper nog na te kijken voor goede sql statements en user input. Dit wordt echt zo ontzettend makkelijk gemaakt door libs en andere meuk dat je niet een scratch php bestandje met een .NET functie moet gaan vergelijken.
Biased verhaaltjes schrijven kan ik ook, maar ik kan concreet niets in dat verhaal vinden van 'oh hey ja dat is leuk, ik stap af van PHP'.
[...]
PHP heeft ook IDE's, en hey, ik kan in notepad zelfs m'n code maken zonder een project te hebben die ik moet compilen...
Echt vrijwel elk argument kun je trashen en kom je uiteindelijk bij je eigen conclusie dat het in feite geen ruk uitmaakt of nu met taal X of Y gaat werken.
Als je gewoon fatsoenlijk code (iets wat mensen vaak vergeten overigens..) dan is vrijwel alles goed voor je. Men verkracht PHP soms omdat je amper 'regels' hebt in de taal, maar als je dit nou eens voor de verandering niet doet en het goed opzet, heb je een net zo krachtig, al dan niet krachtiger platform voor je applicatie als .NET
function(int $a, int $b){} prima. Of floats voor mijn part. PHP-bashen is nou eenmaal een sport
En ja, ik ken genoeg zaken in php die veel beter/netter kunnen, maar we hebben't er mee te doen he
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Even snel wat docs gelezen. Wat ik zie zijn Type Hints die niet werken op int en string omdat dat geen types zijn. Kun je me even de goede kant op wijzen?Firesphere schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 20:21:
[...]
Daarnaast kan PHP ook gewoon casten, en werkt
function(int $a, int $b){} prima. Of floats voor mijn part. PHP-bashen is nou eenmaal een sport
En ja, ik ken genoeg zaken in php die veel beter/netter kunnen, maar we hebben't er mee te doen he
iOS developer
Vernang hobby door professional en je ziet dat je opmerking dan nog steeds net zo goed van toepassing is, en hij dus eigenlijk irrelevant isFiresphere schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 18:18:
[...]
Ik ben hobby-stratenmaker. Ik kan er alleen geen ene ruk van.
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Je hebt een interface nodig die de Int defined als Int. Default procedure, maar wel iets complexer.BikkelZ schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 20:24:
[...]
Even snel wat docs gelezen. Wat ik zie zijn Type Hints die niet werken op int en string omdat dat geen types zijn. Kun je me even de goede kant op wijzen?
En je hebt gelijk, Int en String kunnen niet met type-hints.
Wat wel uiteraard werkt is gewoon documenten met
/**
* @var int $name
*/
Maar een interface is meestal netter (en soms overkill
Klant:
* Firesphere slaat die hele XML dan maar op in de database als raw en gooit het naar buiten in de adminIk wil in de admin de ruwe reactie van onze API zien. Onbewerkt
klant:
Kun je die vishaak-achtige haakjes enzo weghalen? Zo is de respons onleesbaar!
[ Voor 20% gewijzigd door Firesphere op 31-10-2013 21:42 ]
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
80% van mijn irritaties gaat toch wel over het constant moeten checken van alle integers. En ik denk dat Type Hints gewoon heel erg prettig zijn voor IDE bouwers die je veel makkelijker kunnen helpen met het voorspellen van fouten en wat je in een bepaalde functie moet stoppen. Je hebt meestal de flexibiliteit van een typeless variabele niet nodig.
iOS developer
Jezus Firesphere, wat heb jij voor klanten. Ik zou per direct m'n baan opzeggen en strandjutter of putjeschepper worden.
rareAvalaxy schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 22:34:
Jezus Firesphere, wat heb jij voor klanten. Ik zou per direct m'n baan opzeggen en strandjutter of putjeschepper worden.
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Ik heb ze glazig aangekeken. Zo van "ehhhhhh, jij wilde raw toch?"pdebie schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 23:51:
lol! Ze wilde toch de RAW data?
Heb je dat ook gezegd? Of wat heb je gedaan?
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Verwijderd
Uhm. Wow. Octave (een soort van command line variant van matlab) sluit af als je de delete knop gebruikt terwijl er niets meer op je regel staat.
Wat is daar nu weer het nut van..
Wat is daar nu weer het nut van..
Ron Blaauw.SPee schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 17:03:
Is er laatst niet een sterren restaurant overgegaan naar de "oeroude" hollandse pot?
Do you seek to engage in or have you ever engaged in terrorist activities, espionage, sabotage, or genocide?
3TB hdd killen/erasen met 7 pass verify, 9 uur remaining
1 movember.
“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.
Wie doet er mee met movember 
Tellen ringbaardjes ook? Op de website van movember staat van niet.
Ow en, dit is misschien wat voor de klanten van Firesphere
Tellen ringbaardjes ook? Op de website van movember staat van niet.
Ow en, dit is misschien wat voor de klanten van Firesphere
[ Voor 11% gewijzigd door PdeBie op 01-11-2013 09:24 ]
Ik gok dat FireSphere wel met koffie aan komt zetten (ik neem lekker thee), met vandaag:
Is een bug in MingW builds, op Linux geen last van, zie ook: http://savannah.gnu.org/bugs/?37655Verwijderd schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 01:27:
Uhm. Wow. Octave (een soort van command line variant van matlab) sluit af als je de delete knop gebruikt terwijl er niets meer op je regel staat.
Wat is daar nu weer het nut van..
Koffie dan maar. We moeten ergens beginnen vandaag.
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Een of andere dure thee gekocht bij gezondheidwinkeltje.
Observatie A: Het ruikt erg sterk naar kers.
Observatie B: Het smaakt erg sterk naar kers.
Bijzonder. Ik lust alleen geen kersen, dus de thee vind ik dan ook niet zo lekker.
Observatie A: Het ruikt erg sterk naar kers.
Observatie B: Het smaakt erg sterk naar kers.
Bijzonder. Ik lust alleen geen kersen, dus de thee vind ik dan ook niet zo lekker.
Let op: Mijn post bevat meningen, aannames of onwaarheden
haha, zo'n soortgelijke situatie had m'n vriendin laatst in een duur restaurant.
Ze bestelde een thee. Koos een heel chique doosje uit de nog chiquere kist.
observatie a: het rook naar 'gewone' thee.
observatie b: zo smaakte het ook.
En dat voor maar 3,50 per kopje
----------------
on-devschuur-topic:
Vandaag een functionaliteit inbouwen in ons orderformulier wat de klanten al lang en breed is beloofd en ze dus om staan te springen! Een checkbox. Namelijk of de bestelling afgehaald wordt of bezorgd moet worden.
Verdere gevolgen van de checkbox aanvinken zijn er nog niet. Dus bezorggegevens etc. moeten nog steeds ingevuld worden en alle validaties gaan dus ook vrolijk af. Want er zijn namelijk nog wat onderliggende systemen die hier niet op voorbereid zijn. Sales dacht dat het alleen een kwestie was van 'even vinkje toevoegen'.
Voeg toch maar gewoon toe. We hebben het beloofd! Gaat er alleen maar om dat je hem aan en uit kan vinken.
- Maar dat heeft verder toch totaal geen zin? Was mijn reactie. Dan kunnen ze voorlopig beter in het veld 'opmerkingen' zetten: 'wordt afgehaald'. En tegen de tijd dat alles systemen aangepast zijn dat er ook een bestelling zonder bezorgadres kan bestaan, dan voegen we het vinkje toe.
Nee, voeg nou maar toe. Dan vullen ze maar tijdelijk hun eigen adres in als bezorgadres.
Tripple facepalm worthy!
Ze bestelde een thee. Koos een heel chique doosje uit de nog chiquere kist.
observatie a: het rook naar 'gewone' thee.
observatie b: zo smaakte het ook.
En dat voor maar 3,50 per kopje
----------------
on-devschuur-topic:
Vandaag een functionaliteit inbouwen in ons orderformulier wat de klanten al lang en breed is beloofd en ze dus om staan te springen! Een checkbox. Namelijk of de bestelling afgehaald wordt of bezorgd moet worden.
Verdere gevolgen van de checkbox aanvinken zijn er nog niet. Dus bezorggegevens etc. moeten nog steeds ingevuld worden en alle validaties gaan dus ook vrolijk af. Want er zijn namelijk nog wat onderliggende systemen die hier niet op voorbereid zijn. Sales dacht dat het alleen een kwestie was van 'even vinkje toevoegen'.
Voeg toch maar gewoon toe. We hebben het beloofd! Gaat er alleen maar om dat je hem aan en uit kan vinken.
- Maar dat heeft verder toch totaal geen zin? Was mijn reactie. Dan kunnen ze voorlopig beter in het veld 'opmerkingen' zetten: 'wordt afgehaald'. En tegen de tijd dat alles systemen aangepast zijn dat er ook een bestelling zonder bezorgadres kan bestaan, dan voegen we het vinkje toe.
Nee, voeg nou maar toe. Dan vullen ze maar tijdelijk hun eigen adres in als bezorgadres.
Tripple facepalm worthy!
Rook het in de winkel al niet heel erg naar kers dan?Gamebuster schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 10:23:
Een of andere dure thee gekocht bij gezondheidwinkeltje.
Observatie A: Het ruikt erg sterk naar kers.
Observatie B: Het smaakt erg sterk naar kers.
Bijzonder. Ik lust alleen geen kersen, dus de thee vind ik dan ook niet zo lekker.
Hier maar gewoon een bakje koffie!
Wij doen met het hele bedrijf mee.pdebie schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 09:17:
Wie doet er mee met movember
Tellen ringbaardjes ook? Op de website van movember staat van niet.
“The best way to get the right answer on the Internet is not to ask a question, it's to post the wrong answer.”
QA Engineer walks into a bar. Orders a beer. Orders 0 beers. Orders 999999999 beers. Orders a lizard. Orders -1 beers.
Ik vrees niet dat ik de heren hier zo gek krijg om mee te doen. Die lachen je eerder recht in je gezicht uit.
Sorry, ik druk mijn snor.
[ Voor 20% gewijzigd door .oisyn op 01-11-2013 11:32 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Dan had ik in maart al moeten beginnen. Mijn baardgroei is niet zo heftig
Lekker op de bank
je moet ook geen baard laten groeien, maar een snor 
Maar elke snor telt. Of hij nou heel vol is of niet.
Maar elke snor telt. Of hij nou heel vol is of niet.
Ik heb geen sponsor dus ik doe niet mee. Ik denk dat als ik me een maand niet zou scheren men mij niet meer herkent..
Bij een goed Grieks restaurant kijken ze ook raar op als je voor de anderhalf uur weg probeert te lopen. Oh, en het helpt ook enorm als de kok zich staat te vervelen en je hem laat aanschuiven (voor drinken)DXaroth schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:24:
Hoewel ik de griek op zich best lekker vind, heb ik toch liever de libanees .. mja, dan zit je dus wel 2 uur+ te eten, en daar heeft men niet altijd tijd voor
*edit*
Vandaag eindelijk eens die software van Intel installeren. Koste me maar 9 uur om te downloaden van hun servers
*edit 2*
Bij nader inzien.. Start ik de installer op moet die alsnog dingen downloaden..... ....
[ Voor 18% gewijzigd door Caelorum op 01-11-2013 11:58 ]
Inderdaad!Caelorum schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 11:56:
[...]
Bij een goed Grieks restaurant kijken ze ook raar op als je voor de anderhalf uur weg probeert te lopen. Oh, en het helpt ook enorm als de kok zich staat te vervelen en je hem laat aanschuiven (voor drinken)
Wij zitten regelmatig heel lang te tafelen bij de griek. Sterker nog. We hebben daar een eigen tafel (of daar lijkt het op, want als wij reserveren krijgen we altijd dezelfde
Jup, dat is 1 ding waar Griekse restaurants over het algemeen heel goed in zijn. Klantenbinding.
Haha, het gaat gewoon nog steeds over eten
Nou ik heb net m'n bammetjes op hoor! 
Schiet allemaal niet echt op vandaag, allemaal kleine dingetjes; vragen, aanpassingen, support shizzle, bugs en errors in plugins die niet overweg kunnen met bepaalde hosting etc
Schiet allemaal niet echt op vandaag, allemaal kleine dingetjes; vragen, aanpassingen, support shizzle, bugs en errors in plugins die niet overweg kunnen met bepaalde hosting etc
Waarschijnlijk gaan we zo weer genieten van een traditioneel Nederlands gerecht: de kapsalon
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
popcorn hier
Of misschien soep... hmmm... of havermout... moeilijke keuze.
popcorn als lunch? daar heb je toch niet genoeg aan om de dag door te komen?
Ben er wel eens om half vier 's nachts naar buiten gelopenDXaroth schreef op donderdag 31 oktober 2013 @ 16:24:
Hoewel ik de griek op zich best lekker vind, heb ik toch liever de libanees .. mja, dan zit je dus wel 2 uur+ te eten, en daar heeft men niet altijd tijd voor
iOS developer
Het is ontbijt ^^ Moet er wel even bij vermelden dat het nog leftovers waren van gisteravond, dus..Ealanrian schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 12:52:
popcorn als lunch? daar heb je toch niet genoeg aan om de dag door te komen?
[ Voor 16% gewijzigd door Caelorum op 01-11-2013 13:00 ]
popcorn als ontbijt?
-----
anyway, de eerder genoemde checkbox is ingebouwd. Lekkere zinloze tijdsbesteding. Gelukkig is het vrijdag.
Klapt er ineens een netwerk verbinding uit bij onze productie database server. Telefoon van stil naar roodgloeiend sneller dan een Bugatti Veyron van 0 naar 100.
Systeembeheerders zijn er direct opgedoken, maar konden geen oorzaak vinden. Server ge-reboot en alles draait weer als een zonnetje.
Creepy zo vlak voor het weekend.
-----
anyway, de eerder genoemde checkbox is ingebouwd. Lekkere zinloze tijdsbesteding. Gelukkig is het vrijdag.
Klapt er ineens een netwerk verbinding uit bij onze productie database server. Telefoon van stil naar roodgloeiend sneller dan een Bugatti Veyron van 0 naar 100.
Systeembeheerders zijn er direct opgedoken, maar konden geen oorzaak vinden. Server ge-reboot en alles draait weer als een zonnetje.
Creepy zo vlak voor het weekend.
Verwijderd
Woohoo nationale feestdag 
Ok, geen nationale feestdag maar Allerheiligen.
Ok, geen nationale feestdag maar Allerheiligen.
[ Voor 54% gewijzigd door Verwijderd op 01-11-2013 13:26 ]
het is zo lullig dat die stomme heiligen mijn verjaardag hadden moeten kiezen.. bedoel.. serieus, deze dag is al goed genoeg zonder al die heiligen...Verwijderd schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:25:
Woohoo nationale feestdag
Ok, geen nationale feestdag maar Allerheiligen.
InderdaadVerwijderd schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:25:
Woohoo nationale feestdag
Ok, geen nationale feestdag maar Allerheiligen.
Ik kreeg van van een klant een scriptje die een stagair gemaakt heeft.

Help? Waar heeft die stagair zijn phplessen gehad? Bij de overheid?

Help? Waar heeft die stagair zijn phplessen gehad? Bij de overheid?
[ Voor 23% gewijzigd door Brantje op 01-11-2013 13:48 ]
Verwijderd
Brantje schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:47:
Ik kreeg van van een klant een scriptje die een stagair gemaakt heeft.
[afbeelding]
Help? Waar heeft die stagair zijn phplessen gehad? Bij de overheid?
1x raden wie het idd mag nalopen en eventueel fixen.
Me handen jeuken om crtl-a + del te doen en zelf from scratch beginnen.
wat is er logisch aan een alter tabel order by DESC
Dat weet ik, en de devvers hier ook, maar die stagair niet.Verwijderd schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:54:
Ik denk dat je sowieso best opnieuw begint. Mysql_query gebruiken is een slecht idee.
We gaan zo even lootjes trekken wie het leuke werkje mag gaan doen =)
TFIFYVerwijderd schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:54:
Ik denk dat je sowieso best opnieuw begint. de stagair opnieuw laat beginnen. Mysql_query gebruiken is een slecht idee.
Lorem
Whenever we feel the need to comment something, we write a method instead. - Martin Fowler
People who think they know everything really annoy those of us who know we don't - Bjarne Stroustrup
mysql_query doet het prima toch?
Let op: Mijn post bevat meningen, aannames of onwaarheden
Ziet er niet erg groot/ingewikkeld uit, heb je toch zo herschreven naar PDOBrantje schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:56:
[...]
Dat weet ik, en de devvers hier ook, maar die stagair niet.
We gaan zo even lootjes trekken wie het leuke werkje mag gaan doen =)
Denk eerder dat het de stagair gaat worden die PDO mag gaan lerenPizzalucht schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:57:
[...]
Ziet er niet erg groot/ingewikkeld uit, heb je toch zo herschreven naar PDO
Sowieso een beter idee natuurlijk, anders blijft hij andere mensen opzadelen met die codeBrantje schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 14:00:
[...]
Denk eerder dat het de stagair gaat worden die PDO mag gaan leren.
Verwijderd schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 13:54:
Ik denk dat je sowieso best opnieuw begint. de stagair opnieuw laat beginnen. Mysql_query PHP gebruiken is een slecht idee.
je was nog wat vergeten
Kater? Eerst water, de rest komt later
Geweldig. Een goede kapsalon is wel genieten.oisyn schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 12:33:
Waarschijnlijk gaan we zo weer genieten van een traditioneel Nederlands gerecht: de kapsalon
Typescript is leuk, totdat je tegen vage bugs in de compiler aan loopt..
Serieus, wie ben jij en wie heeft je binnengelaten?
Mensen is Bammurt al door de koffieballotage heen gekomen?
Ace of Base vs Charli XCX - All That She Boom Claps (RMT) | Clean Bandit vs Galantis - I'd Rather Be You (RMT)
You've moved up on my notch-list. You have 1 notch
I have a black belt in Kung Flu.
Er is nog geen ballotage geweest, dus nee.BtM909 schreef op vrijdag 01 november 2013 @ 14:36:
[...]
Serieus, wie ben jij en wie heeft je binnengelaten?
Mensen is Bammurt al door de koffieballotage heen gekomen?
.oisyn: Échte programmeurs haten PHP met een passie. Ben jij soms geen echte programmeur?
Niet werkende plaatjes zijn idd onzin.
.edit: maar gelukkig werkt ie wel
[ Voor 7% gewijzigd door .oisyn op 01-11-2013 14:44 ]
Give a man a game and he'll have fun for a day. Teach a man to make games and he'll never have fun again.
Dan blijft de vraag wie is in de kerk geboren?
* Firesphere slingert het koffiezetapparaat aan.
Dan moeten we maar gaan stemmen he?
Ongelofelijke vrijdag-productiviteit vandaag. Niet heel handig, want ik heb een deadline te halen
Dan moeten we maar gaan stemmen he?
Ongelofelijke vrijdag-productiviteit vandaag. Niet heel handig, want ik heb een deadline te halen
I'm not a complete idiot. Some parts are missing.
.Gertjan.: Ik ben een zelfstandige alcoholist, dus ik bepaal zelf wel wanneer ik aan het bier ga!
Dit topic is gesloten.
![]()
Let op:
Dit topic is niet de plaats om te lopen helpdesken. De Coffee Corner is primair bedoeld als uitlaatklep voor iedereen in de Devschuur® en niet als vraagbaak.
Dit topic is niet de plaats om te lopen helpdesken. De Coffee Corner is primair bedoeld als uitlaatklep voor iedereen in de Devschuur® en niet als vraagbaak.