Alex) schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:12:
[...]
Nokia natuurlijk. Na het binnenhalen van Elop heeft die man in zeer korte tijd alle Nokia-eigen dingen (zoals Meego) geschrapt en is Nokia zich helemaal gaan focussen op Windows Phone.
[...]
Klopt, maar dan moet de consument het OS wel willen. De verkoopcijfers voor WP lopen -nog steeds- enorm achter ten opzichte van de concurrenten (Android en iOS), ik vraag me af wat Microsoft voor meerwaarde ziet in de overname van Nokia.
Ik denk dat Microsoft er juist baat bij denkt te hebben door een "sterk" merk te absorberen. Mogelijk zijn ze er iets te laat mee, maar ik denk dat Nokia op zich geen onredelijke naam is. Daarnaast is van de WP phone de Lumia serie volgens mij de meest succesvolle.
WP doet het perfect binnen een Microsoft based bedrijf, de integratie met SkyDrive, Outlook, Office 365 is perfect en werkt als een trein. Als je niet te veel om apps geeft en de telefoon voornamelijk zakelijk gebruikt is het een perfect systeem

Daarnaast vind ik (persoonlijk) de WP telefoon heerlijk snel en responsive (bij android erger ik mij over het algemeen aan de slugishness, zeker bij de niet top-modellen).
Moi_in_actie schreef op dinsdag 03 september 2013 @ 09:01:
[...]
...en al het huiswerk, zinloze vakken waar je het nut niet van inzag, tentamens leren en maken enzovoorts. Soms, op een mooie vrijdagmiddag, denk ik ook wel eens terug aan de schoolperiode, zeker als hier de scholieren van de lokale hogeschool naar huis lopen om 2 uur. Een paar tellen later realiseer ik mij dan dat zij waarschijnlijk thuis, in het weekend, nog uren bezig zijn met huiswerk/project/tentamens. Dan kijk ik nog eens op de klok en denk ik "over een paar uurtjes heb ik ECHT weekend en hoef ik niets te doen voor mijn werk". Nou, doe mij dat liever maar.
Wellicht dat het over een paar jaar anders is, maar op dit moment mis ik school totaal niet.

Amen. Ik zag ook altijd op tegen het werkende leven, maar moet zeggen dat het juist redelijk meeviel. Ja, je moet inschikken voor de baas en je moet je aan diverse regels houden (tijdsregels, sociale regels, etc). Maar het feit dat je om 17:00 de deur achter je dichttrekt is wel heerlijk
Uiteraard ben je soms nog wel eens over iets aan het nadenken in de avonduren, maar het is niet zo dat je hele avonden en weekenden moet doortrekken om je projecten af te ronden

En ook niet geheel onbelangrijk is dat je ook geld aan het binnenharken bent

Als student/scholier heb je wel zeeen van tijd (tenminste dat denk je), maar geen geld
Overigens, deze voordelen vervallen volledig als je voor jezelf begint

Dan kun je je vrije tijd helemaal vaarwel zeggen